Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimas po plyšimo

Norejau paklaust visu jau pagimdziusiu mamyciu-ar suleidzia kokiu nuskausminamuju ar vietinio anestetiko ar kaip ten jis,kai siuva plysimus ar kirpima?Ir jei ne tai ar labai skauda?Gal kam ir kvailas klausimas pasirodys,bet as jau tuoj gimdysiu ir vis galvoju apie tai... blush2.gif
Atsakyti
Sveikinu Sveikinu Sveikinu!!!!
Jau greit ta dienele!!! Nebijok! Gal tu visai dar ir net neplysi,na o jei ka tai man suleido kai siuvo,bet jau kai laikai rankose maza angeliuka-tai tau tas siuvimas bus tikras vienas juokas!!! biggrin.gif Sekmes !!!
Atsakyti
Aisku suleidzia 4u.gif Nuskausmina pries siuvima...Na bent jau man tai nuskausmino,bet manyciau niekam nesiuva be nuskausminimo biggrin.gif
Atsakyti
mano draugei nenuskausmino,sake reke is skausmo,o sesutei kuri siuvo dzin buvo.Todel ir klausiu ar visur cia taip zveriskai... verysad.gif
Papildyta:
ir aciu uz sveikinimus jurgapl 4u.gif
Atsakyti
Man siuvo be nuskausminimo, bet as gimdziau su epiduru 4u.gif
Atsakyti
Man neleido jokių nuskausminamųjų,nes kažkuriems iš jų esu alergiška.Gimdžiau be epidūro.Kai jau pagimdysi,tai siuvimas atrodys grynas juokas,juolab,kad ant krūtinės turėsi savo mažiulėlį bigsmile.gif Ir nepergyvenk taip baisiai,gal net nereiks jokių siuvimų 4u.gif Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jovitah @ 2006 11 26, 17:00)
Aisku suleidzia 4u.gif Nuskausmina pries siuvima...Na bent jau man tai nuskausmino,bet manyciau niekam nesiuva be nuskausminimo biggrin.gif


siuva

jei nori, kad suleistu- pasisakyk iš anksto dėl visa ko

QUOTE(katuksss @ 2006 11 26, 18:28)
Man siuvo be nuskausminimo, bet as gimdziau su epiduru  4u.gif

aš irgi gimdžiau su epidūru, bet per stūmimą jo poveikio jau turi nebebūt, prieš siuvant pasiteiravo, ar suleist mažesnę dozę dėl siuvimo nuskausminimo. Nieko nejutau

baltai pavydžiu tau laimės šviežumo- sėkmės, mėgaukis stebuklėliu wub.gif
Atsakyti
Paprastai nuskausmina, be to, pritariu čia rašiusių nuomonei, kad laikant mažiuką ant rankų, tie skausmai jau būna kažkokie aantraeiliai tongue.gif . Kur kas nemalonesnis yra kirpimo gijimo lakotarpis - brrr blink.gif , baisu ir prisiminti. Labai linkiu, kad nekirptų ir nesuplyštum smile.gif
Atsakyti
Aciu jum,mamytes,uz nuosirdzius atsakymus 4u.gif gal dabar nebe taip bijosiu.. ax.gif
Atsakyti
Perskaiciau klausima apie siuvima plysimu...Kai man siuvo ,skaudejo labiau nei gimdant.Manau tiesiog "pamirso" suleist vaistu...Matai,as labai jaudinausi,man skaudejo ir nesusipratau akuserei i delna ispaust pinigu...Del to paskui siaubingai bijojau gimdyt antra karta.Bet,aciu Dievui,sikart nereikejo sios proceduros...[COLOR=darkviolet][/COLOR]
Atsakyti
pas mane dar veikė epidūras turbūt, nes jutau tik kelis bakst pačioj jautriausioj vietoj. Gydytoja preš siūdama mane iškart įspėjo. Nepamenu to skausmo, kai padėjo pipirą ant krūtinės, apie nieką kitą ir negalvojau wub.gif
Atsakyti
Zinoma kad isuvant suleidzia nuskausminamuosius. Gal cia priklauso nuo pamainos ar GN. Na bet as irgi gimdziau su epiduru ir va dar ir siuvant nuskausmino. NOrs buvo plyses kaklelis ir kirpta tarpviete, tikrai buciau jautusi. O ir siuvant neduoda vaikelio laikyt ant krutines paciai...Gaila buvo bet nieko, uztat tete palaike savo mazute.
Atsakyti