Įkraunama...
Įkraunama...

Mano vyras pats blogiausias ar geriausias?

Kokias  savybes savo vyre pastebite dazniausiai? Ar blogas ar geras? Ir ar daznai galvojate , kad va jos vyras tai geras, dirba , plusa , geliu parnesa.... o maniskis  :(....... Ir to nedaro ir ano......ir ka daro viskas blogai....  :-/ Ar daznai pastebite , kad tai kas jums atrodo blogas bruozas , kitoms tai dorybe? O gal atvirksciai , galvojate,  va jos vyras tai jau blogas, o maniskis tai pats geriausias ir tobuliausias!  ;D Ar pazystamu vyruose stengiates rasti blogesniu savybiu uz saviskio, kad pateisinti galbut nelabai vykusius savo vyro bruozus?

PS Smagu butu isgirsti ir vyru nuomone apie zmonas  ;D
Atsakyti
Manau kiekvienas pasakys, kad jo antroji pusė yra geriausia  :P Kitaip, kam kartu gyvent  ???
Atsakyti
neutralai,yra vyru,kurie apie savo zmonas pasako si bei ta nelabai gero.ir tuomet tavo klausimas:kam kartu gyvent?ir man iskyla.
na,pasakysiu labai geru dalyku apie savo vyra.hmmmmmm.....ne,nepasakysiu......nors gerai pagalvojus......atsimenu,kaippirmagimiui ligonineje keite pampersa....ot grazu buvo ziuret.....o kaip man neleido nieko kilnot po cezario operacijos...
Atsakyti
wink.gif Oi mano pats pats paciausias. Tikrai labai geras. ir butent kiek su kitais vyrais lyginu tai mano tikras aukso grynuolis! Saraso geru savybiu nerasysiu, nes koks kilometrinis gausis... ;D
Atsakyti
Na, zinot, liaudis sako, yra trys pagrindines moterisku pokalbiu temos:
1. Mano vyras pats blogiausias.
2. Mano vaikas pats geriausias.
3. As pati neturiu kuo apsirengt.

Kazkada situo folkloru pasidalinau su vyru, tai dabar, kai pareiskiu jam pretenzijas, jis sako, aha aha, ir dar apsirengt neturi kuo?! O kadangi gryna teisybe, kaip pirstu i aki, negali nesutikt  ;D O kai abi puses sutinka, konfliktas baigiasi smile.gif
Atsakyti
Kam gyventi su blogiausiu? Juk ne karo metas ;D Atsiras geresnis, o gal ir geriausias ;D ;D Visi turi ir geru, ir blogu savybiu, bet paciu blogiausiu vyru pavadinti  gali tik skyrybu isvakarese wink.gif
Atsakyti
Mano vyras nei geriausias nei blogiausias, turi ir jis ir as tu gerumu ir blogumu.  
Buna kad juodai uznervuoja jis mane,(ir as ji)  :smile.gif na bet be to ir neidomu butu gyvent. Juk druskos reikia visada gyvenime, negyvensi gi vient itk saldziai.  ;)

KAip sakydavo mano vyras iki vestuviu negersi visa gyvenima gi vandens reik ir alucio atsigert.
Atsakyti
O man tai  truputi beda su nuolatiniu bendravimu ;D. Jis visada nori su manimi kalbetis , tartis , bendrauti, eiti i parduotuve  ir pyksta jei as gryzus is darbo skaitau laikrasti ar ziuriu TV. Tipo , kodel nesisneku  ;D. Ir uzpyksta, jei pasakau , kad nenoriu dabar ...  Tai va tokiu atveju pagalvoju apie drauges vyra , kuris dazniau tyli  ;D. Nors pati as labai megstu bendrauti , bet kartai snoriu pabuti tyliai. Bet tai man pasiseka tik tada , kai jis migdo musu angeliuka tongue.gif. O siaip tai blogu savybiu turim abu , kaip ir visi zmones.... bet kai paziuri kiti tai tikrai blogesni  ;D ;D ;D ;D ;D
Atsakyti
Butent, kai pamatai kokie kiti vyrai  [smiley=000179.gif] [smiley=1000.gif] [smiley=alc.gif] [smiley=daz.gif], tai saviskis visas  [smiley=biggrinangelA.gif]atrodo :smile.gif
Atsakyti
Laseli gal pasikeiciam kuriam laikui vyrukais, ka - maniskis toks tylenis  :o o man grizus po darbo taip norisi su juo pasisneket.. O jis nori patylet....  ;D
Atsakyti
[quote]Laseli gal pasikeiciam kuriam laikui vyrukais, ka - maniskis toks tylenis  ohmy.gif o man grizus po darbo taip norisi su juo pasisneket.. O jis nori patylet....  ;D[/quote]

Galim pabandyt  ;D, nors is tikruju kai jo nebuna vakare ar savaitgali, tai taip truksta kazko..... biggrin.gif ir per TV nieko gero nerodo, ir zurnalo naujo neturiu...... ;D ;D ;D
Atsakyti
Musyte, manau vyrams patiktų  :smile.gif
Atsakyti