Įkraunama...
Įkraunama...

Lytiniai santykiai po gimdymo

Girdejau ne is vienos jauno mamos, jog gimus vaikeliui, net ir nustojus maitinti, atsala seksualiniai jausmai... Naturalu, kad vyras tampa  nepatenkintas tuom. Santykim tai ne i gera...
Ar jums taip buvo? Ar "sugrizo" lytini potraukis? Jei taip buvo, kaip sprendete sia problema?
Atsakyti
[quote]Girdejau ne is vienos jauno mamos, jog gimus vaikeliui, net ir nustojus maitinti, atsala seksualiniai jausmai... Naturalu, kad vyras tampa  nepatenkintas tuom. Santykim tai ne i gera...
Ar jums taip buvo? Ar "sugrizo" lytini potraukis? Jei taip buvo, kaip sprendete sia problema?
[/quote]


na,buna taip,bet nevisoms.man asmeniskai tai truko ~ 4 men.bet poto vel viskas stojo i savo vietas.
manau,sexualiniai jausmai neatsala,tik moteris buna per diena labai "nusikalusi",juk dabar ji mama ,ne tik zmona.
jei vyras idetu daugiau pastangu zmonos supratimui ir padetu jai visakeriopai,tai nebutu tokiu dalyku.
Atsakyti
Is vyro puses, jokio atsalimo tikrai nejauciu ;D Bet man paciai nesinori. Jau 4 men. po gimdymo. Kazkokia frigidiska pasidariau.  :-[
Ot Babaushe tai pavaro [smiley=respect.gif]
Isuko mane rutina ir paleist nenori, gal del to?
Atsakyti
Viskas į savo vietas sugryžo po trijų mėnesių, bet paskui apturėjau didelį baubą, kad vėl pastojau. Pasirodė "ložnąja trivoga", bet aš nuo tada  vabščė aisbergu patapau. Net pagalvot apie seksą baisu...
Atsakyti
  Aš kaip tik nekantravau kada gi pagaliau bus galima [smiley=sex2.gif].
Atsakyti
[quote]Is vyro puses, jokio atsalimo tikrai nejauciu ;D Bet man paciai nesinori. Jau 4 men. po gimdymo. Kazkokia frigidiska pasidariau.  :-[
Ot Babaushe tai pavaro [smiley=respect.gif]
Isuko mane rutina ir paleist nenori, gal del to? [/quote]
Nemanau, kad rutina čia kalta, tiesiog tu dabar atlieki mamos pareigas(juk tiek dar ne daug laiko praėjo po gimdymo). Aš pavyzdžiui iš tikro sexo užsimaniau, kai nustojau maitinti krūtimi, o iki tol(net gėda prisipažinti)-atlikau žmonos pareigą ir jokio malonumo. Vyras po to jautėsi klaikiai ir prie manęs nelindo kol pati neužsinorėjau. :smile.gif
Atsakyti
[quote]o ka daryti jei jau metai praejo, ir jausmai vyrui karsti  [smiley=1800.gif], o vat prieina "Tas" reikalas ir viskas uzsala [smiley=dedmoroz.gif] ir "issauseja"...  :-/[/quote]
Nusipirkti lubrikata, smile.gif nors nebandziau, bet liaudis kalba, kad jis ir ne po gimdymo reikala keicia ;D
[quote]Nemanau, kad rutina čia kalta[/quote]

Bet kai vasara buvom prie juros, tai oho kaip buvau atsigavus [smiley=755.gif]

Zinau kas cia kaltas, tai vel tie hormonai
Atsakyti
tai pasakykit dabar man tundraj kur tuos lubrikantus pirkt? Sexshope kokiam ar kur? Ir kokie jie buna?
Atsakyti
Šiaip lubrikantų turėtų būti vaistinėse.
Geras lubrikantas-seilės-visada vietoje, kaip sakant "po ranka".
Atsakyti
turbūt daugiau nei 50prc. pasaulio moterų turi šią problemą.


Geras lubrikantas-seilės-visada vietoje, kaip sakant "po ranka".

čia tai ner kalbų, bet kartais po gimdymo nuo seilių atsiranda "grybeliai" ;D.o liubritantai iš ties geras daikčiukas . pasakysiu kurioje vietoje "guli jie" - akropolio EURO vaistinėje, savitarnos skyriuje, prie kasos. yra 2 rūšių. mergičkos ten aišku "labai išprususios" dirba. Vyras tikru gėjum pasilautė, kai pirko. svarbiausia, kad  [smiley=754.gif] mus suprastų
Atsakyti
dėl frigidiškumo pati pradėjau nerimauti, kad net ir orgazmo jokio.
manau vyrai turėtų daug paplušėti dėl to. jis gi išeina į darbą - savotiškai atsijungia nuo tos rutinos, o čia sėdi tarp 4 sienų. budi 24h/ parą, dar tie hormonai. kaip mano  [smiley=med.gif]sako: kol moteris maitina - ji nieščia.
Atsakyti
[quote]sako: kol moteris maitina - ji nieščia.[/quote]
Cia galeciau nesutikti - kol buvau nescia - apetitas buvo ohoho  ;D
Atsakyti