Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo kursai

Sveikos,

gal kas patars, kur Vilniuje vyksta geri mezgimo kursai? Atvirai tariant, nerandu nei gerų, nei negerų, toks įspūdis, kad jų apskritai nėra, bet ar taip gali būti? g.gif
Atsakyti
man atrodo, kad nera, jei merginos siuvimo kursus vos randa, tai apie mezgima tik svajot. Rankdarbiu skyreli bande organizuoti, bet kad niekas nenori pamokyt, tipo ismokti galima ir is knygu ax.gif
Atsakyti
siaubelis. Aš turbūt tupa, bet iš knygų labai sunkiai kažko mokausi. Įtariu keliskart greičiau viskas vyktų "natūroje". g.gif kaip gaila, jei tai tiesa....kad nėra tokių kursų...
Atsakyti
QUOTE(Aero @ 2006 11 28, 10:47)
Sveikos,

gal kas patars, kur Vilniuje vyksta geri mezgimo kursai? Atvirai tariant, nerandu nei gerų, nei negerų, toks įspūdis, kad jų apskritai nėra, bet ar taip gali būti? g.gif

Siaip tokiu oficialiu kaip ir nera.bet jei nori ismokt megzt,tai gali per SM surast kokia gera mamyte,kuri tave pamokytu.As irgi taip padariau.Zinau cia viena mergina,kuri mokina.jei nori galiu tau duot jos kontaktus..
Atsakyti
Gal Klaipėdoje yra rengiami mezgimo kursai. Labai norėčiau išmokti megzti. ax.gif
Atsakyti
O kuom norit ismokti megzt? Mezgimo mašina ar rankomis, na, ta prasme su virbalais?
Zinau viena profesionalę mezgėją, apie 20 metu dirbusia šį darbą, kuri galėtų pamokinti. Cia butu Vilniuje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ajana: 08 sausio 2008 - 18:22
Aš taip pat noriu virbalais megzti, kartais tokių elementariausiu dalykų reikia nusimegzti. Kad ir iš žurnalo pamokintu kaip reikia rašta skaityti ar išmegzti. Kažkada esu kojines nusimezgus pamirsau jau. Būtų gerai kad pamokintų kas nors. ax.gif
Atsakyti
La:) turiu mezgimo mašiną "Veritas", bet nemoku ja naudotis blush2.gif Gal kas galetumėte parekomenduoti kokį žmogų, kuris pamokytų megzti šia mašina (už sutartą užmokestį)? Arba gal žinote, ar Vilniuje vyksta kokie kursai, kur mokoma megzti "Veritu"?
Atsakyti
sveiki, domintu kursai, ar pamokeles Kaune, mezgimu su virbalais, siek tiek moku, bet domintu ismokt modeliuot, skaityt rastus is zurnalu. Tiktu ir Kaune, atlekciau ir i namukus, del atlygio susitartumem 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos. gal jau vyksta mezgimo kursai "Pas Juozapa" pasaze? Labai noreciau uzsirasyt ir lankyt rolleyes.gif
Atsakyti
DOmina mezgimo pradziamokslio kursai VIlniuje wink.gif
Atsakyti
mane irgi domina mezgimo kursai Vilniuje 4u.gif
Atsakyti