Įkraunama...
Įkraunama...

Ar esate apdraudę šeimos maitintoją?

manau, kad man pribrendo sis reikalas, nes tik vyras dirba, o as namie su vaikais. tik nieko as tame nesuprantu blush2.gif . gal kokia protinga forumiete man paaiskintu ko as galiu tiketis jei vyras laikinai ar visam laikui taptu nedarbingas, ar yra kazkoks draudimas nuo nedarbingumo? manes netenkintu simbolines ismokos, man nereikia perspektyvoje sukaupto 'aukso kalno'-as noriu apsidraust nuo nelaimes. Man reikia konkretumo kiek mano seima gaus, jei vyras nedirbs pvz viena ar du men del ligos ar traumos ir pan?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amcia: 28 lapkričio 2006 - 13:18
QUOTE(amcia @ 2006 11 28, 14:16)
manau, kad man pribrendo sis reikalas, nes tik vyras dirba, o as namie su vaikais. tik nieko as tame nesuprantu  blush2.gif . gal kokia protinga forumiete man paaiskintu ko as galiu tiketis jei vyras laikinai ar visam laikui taptu nedarbingas, ar yra kazkoks draudimas nuo nedarbingumo? manes netenkintu simbolines ismokos, man nereikia perspektyvoje sukaupto 'aukso kalno'-as noriu apsidraust nuo nelaimes. Man reikia konkretumo kiek mano seima gaus, jei vyras nedirbs pvz viena ar du men del ligos ar traumos ir pan?

Yra gyvybės draudimas. Būtų apdraustas tik vyras arba atskirai apsidraustumėte ir Jūs su vaiku. Čia kiekvieną mėnesį mokami pinigai, kurie kaupiasi. Nuo įmokos dydžio priklauso ir išmokos dydis. Tarkim, jeigu apsidraudžiate 10 metų, tai po dešimties metų atgaunate visą sumą plius procentus. Jeigu įvyksta nelaimė, tai irgi išmoka kažkokį procentą, priklausomai nuo nelaimės. Duoda specialius sąrašus, kiek "kainuoja" nelaimės.
Bet šiaip siūlyčiau draustis investiciniu vaiko draudimu. Tuomet būtumėte abudu su vyru apdrausti (sumą galite pasirinkti patys, t.y. kiek galėsite į mėnesį mokėti: 100, 200, 300 Lt ir t.t.), o taip pat būtų apdraustas ir vaikas/vaikai. Tai ypač aktualu, nes augant vaikams, jie ir ranką gali susilaužyti ir pan. Taip pat kauptųsi suma, kurią gautų vaikai, kai jiems sukaktų 18 metų. Arba Jūs nelaimės atveju.
Atsakyti
Buvau keliuose draudimo kompanijose tai siandien galutinai apsisprendziau drausti visa seima, i draudima ieina, draudimas nuo traumu, nuo kritiniu ligu ir nuo mirties. Mokesim kas menesi po 130 lt, o kada noresim galesim draudima nutraukti ir pinigelius atsimti. Yra galimybe, tarkim po 15 metu nuimti puse sukauptos sumos, o likusi suma toliau kaupti. Kadangi draudimas dar ir investicinis, tai turesiu stebeti rinka, nu jo ir apsidraudi ir makleriu patampi g.gif Manau kaupiamasis draudimas tai garantija, kad istikus krizei basas neliksi, bent taip tikiuosi mirksiukas.gif
Atsakyti
Kavyte, neapsigaukit su tuo kada norėsim - tad nutrauksim ir atgausim.
Kiekvienos įmonės draudimo atsipirkimo laikotarpis skirtingas. Labai abejoju, kad betkurioj įmonėj nutraukę draudimo sutartį po kokių 5 metų atgausit daugiau nei 50 proc. sumokėtų įmokų. Jeigu jums sako kad atgausit 100 proc. net nutraukę po metų - netikėkit, jums meluoja.
Iš patirites: pirmais metais sumokėjus 1300 Lt draudimo, ataskaitoj pamačiau sukauptą sumą arti 500Lt (čia su procentais su viskuo) - nes pirmais draudimo metais įmonės išsiskaičiuoja visus sutarties aptarnavimo ir kitokius mokesčius. To irgi nereikia išsigasti. O kur dar Gyventojų pajamų mokestis, kurį išskaičiuos iš jūsų jeigu sutartį nutrauksit anksčiau nei po 10 metų. smile.gif
Žodžiu netikėkit kad atgausit bet kada visą sumą. wink.gif

Mes esam atskirai apdraudę vaiką investiciniu (kapiamuoju) iki 18 metų, ir esam apsidraudę patys (šeimos draudimu) 20 - čiai metų. Kas iš to išes? Žiūrėsim. smile.gif
Atsakyti
Ar iš viso galima tikėti, kad iki tos pensijos išgyvens tos bendrovės. Vos prasidės pirmųjų pensijų išmokėjimas- ir paskelbs bankrotą.
Atsakyti
Draudimo bendroves kontroliuoja valstybines kontroles istaigos, kurios tikrina bendroves veikla. Esant bankrotui yra perdraudejai. pvz kai Lietuvos draudimui buvo krize tai Hansa bankas buvo berdraudejas.
Kaupiamuoju draudimu apsidraudes, po metu susigrazini 27% is valstybes, o del to kad ar visus atsiimsi ar ne, tai laikas parodys, didesne rizika , kad tie pinigeliai nuvertes, ir po 30 metu sukaupta suma atrodys juokinga g.gif
Atsakyti
QUOTE(kavyte @ 2006 11 30, 20:23)
Draudimo bendroves kontroliuoja valstybines kontroles istaigos, kurios tikrina bendroves veikla. Esant bankrotui yra perdraudejai. pvz kai Lietuvos draudimui buvo krize tai Hansa bankas buvo berdraudejas.
Kaupiamuoju draudimu apsidraudes, po metu susigrazini 27% is valstybes, o del to kad ar visus atsiimsi ar ne, tai laikas parodys, didesne rizika , kad tie pinigeliai nuvertes, ir po 30 metu sukaupta suma atrodys juokinga  g.gif

kai paaiškinai, tai lyg ir ramiau pasidarė, bet tos kontoros man vistiek kelia įtarimą ir gana, nes sudarinėjant sutartis iš kailio neriasi kaip suklaidint. doh.gif
Atsakyti
Draudziantis investiciniu draudimu nepamirskite, kad kai gausite ismokas, kad ir po 10 ar 15 metu, reikes valstybei dar sumoketi 15% pelno mokesti...
Viena ranka valstybė dalija, kita - atima biggrin.gif
Atsakyti
maitintoja reikia apdrausti tik ne lietuvos draudime
Papildyta:
nelabai pasitikiu draudimo kompanijom nes pati esu susujusi su jomis
Atsakyti
QUOTE(ciole2 @ 2006 11 30, 20:01)
nelabai pasitikiu draudimo kompanijom nes pati esu susujusi su jomis


Gal gali placiau papasakoti? Kaip su draudimo imonem esi susijusi? Kaip kliente ar kaip darbuotoja? Kodel draudimo imonemis nepasitiki?
Atsakyti
QUOTE(Wilidza @ 2006 11 30, 22:13)
Gal gali placiau papasakoti? Kaip su draudimo imonem esi susijusi? Kaip kliente ar kaip darbuotoja? Kodel draudimo imonemis nepasitiki?

pries draudziantis labai reiktu pasidomet draudimo bendroves veikla ir dar pasidomet is salies neklausant vien ka agentai sneka smile.gif
Atsakyti
gal kas galit paaiskint: yra investiciniai-kaupiamieji draudimai ir tiesiog gyvybes (ir berods ligu ir nelaim. atsitikimu) draudimai. pirmieji-imokos kas men ir galiausiai po n metu pinigai grazinami(na, tarkim), antrieji -vienkartine imoka metams ir jokiu grazinimu; kuris is tu draudimu galetu but vertingesnis nelaimes atveju? kaip sakiau, mano tikslas apsidraust nuo laikino ar visisko nedarbingumo, o ne sukaupt ar susigrazint pinigus, butu. gal turit patirties?
Atsakyti