Įkraunama...
Įkraunama...

Kodavimas nuo alkoholio

Ar veiksminga? Kiek kainuoja? Kur Vilniuje atliekama? Koki metoda rinktis: implantas, hipnoze?


A C I U, J E I P A T A R S I T unsure.gif
Atsakyti
nus keleta kartu teko susidurti su tokiu dalyku...
kazkiek padeda.....bet kiekvienam skirtingai....negaliu pasakyti ka ten abiem tais atvejais dare....gal ta vadinama implanta....bet kazkiek padeda...kur vilniuj daro nzn..
Atsakyti
norinčiam pasveikt, tai-naudinga!gyvenime sutikau nemažai žmonių, kuriems šis būdas padėjo pasveikti, tačiau mačiau ir tokių, kuriems, gaila, bet nepavyko!Žinau yra Kaune kažkokia klinika ar kažkas panašaus ir ten koduoja, o be to reikia pasikalbėti su psichiatru, bet kokioje gydymo įstaigoje, jie koduoja, kartais net nelegaliai, nžn kodėl, bet ne visos psichiatrinės ligoninės atlieka tokią procedūrą!Sekmės! mirksiukas.gif
Atsakyti
Pirmiausia,tai reikia paciam noreti mesti gert.O jei zmogus meta del kitu pvz.zmona negyvens is darbo ismes it t.t.,tai nepades jokie kodai.Zinau keleta zmoniu,kurie buvo uzsikodave "mirties atveju",tipo jei isgersi-mirsi!Ir ka,gert labiau norejo.Aisku,jie nemire,bet toliau "sekmingai" gere.Tas kodavimas,tai tik psichologine apgaule.Kitus ji veikia,kiti tik ir laukia kad kodas baigsis ir dar pageria iki kito kodavimo.As manau,kad tai ne iseitis.Pirmiausia zmogus pats turi noreti mesti gerti.O tada,pagalbos pilna aplinkui.

Mano pazystama veze teti kazkur i Vilniu.Gerai neatsimenu,bet mokejo kazkur apie 700lt. g.gif
Sekmes.
Atsakyti
Siūlau paskambinti arba apsilankyti Valstybinėje Priklausomybės ligų klinikoje, gerosios vilties g-vje. O šiaip jei prieinate prie interneto galima per google rasti įvedus "kodavimas".

Didelė sėkmės (kam jos beprireiktų) smile.gif
Atsakyti
Labai neužsiciklink ant šio būdo... Mano tėvui nepadėjo verysad.gif
Domėkis ir kitais būdais. Kiek girdėjau, labai veiksminga yra ampulės įsiuvimas. Šio vienintelio būdo mano tėvas ir nebandė, nes bijo pasekmiu dry.gif
Atsakyti
Kaimynes vyras koduojasi verysad.gif
Uzsikoduoja 2 -3 metams:viskas gerai,kodas pasibaige essen.gif alc.gif doctor.gif uz 2-3menesiu vel.Dabar uzsikodavo 5 metams mirksiukas.gif

Vyro pazistamas praejes viska(vyresnis 10 metu uz vyra) sustojo,uzsikodavo ir dabar jokio alc.gif ,nors kodas pasibaige pries 9 metus.As ji net neisivaizduoju kaip alc.gif
Atsakyti
žinau vilniuje klinika
www.detox.lt
konsultacija 100 lt, kodavimas / ampulės įsiuvimas - po 400 lt.
tiesa, kiek domejausi tai berods iki ampules isiuvimo reikia 14 d. negerti... o tai nutaikyti gana sudetinga...

yra ir daugelis kitų, tereikia pasinaudoti paieška per google
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Duti: 05 gruodžio 2006 - 10:53
Mano tėvas buvo užsikodavęs... veikė kodas 3 metus, po to draugai įsiūlė išgert alaus...Nuo to laiko problema pasidarė 10 kartų didesnė nei prieš tai sad.gif Baigėsi savižudybe sad.gif Tėvo pusbrolis užsikodavęs prabuvo 8 metus, dabar vėl geria ir daug baisiau nei prieš tai sad.gif
Šiaip tai manau, kad padeda, bet svarbu, kad ir aplinka palaikytų, o ne siūlytų kiekviena menkiausia proga išgerti ir kartotų "kad tas kodas nesąmonė, kad po bobos padu esi".
Atsakyti
Aciu visoms uz palaikyma ir patarimus. Villke, Mucka, man labai gaila...sito ir as bijau, kad po to prades dar labiau gerti...o negi negalima to kodo vis pratesti? Suprantu, kad turbut daznai taip ir buna, kaip rase Villke, bet tiesiog tikesiuos Gulia aprasyto varianto, beje, Gulia, gal zinai, kokiu budu buvo tas zmogelis uzsikodaves (ampule ar psichologiniu)?Tiesa sakant google nera tiek daug tu kodavimo "istaigu'' kaip tikejaus, bet jau si ta nusiziurejau. Kas minejot, kad zmogus pats turi noreti ir dar aplinkiniai turi palaikyti, deja, siuo atveju taip nera, bet, manau, visvien reikia bandyti. Ampules tas zmogus (mano krikstatevis, jis man artimas kaip tevas, labai nuostabus zmogus, isskyrus ta viena dalyka...jau net i darba del to nenueina)nenori isisiuti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madstorm: 07 gruodžio 2006 - 15:10
QUOTE(madstorm @ 2006 12 07, 15:03)
Aciu visoms uz palaikyma ir patarimus. Villke, Mucka, man labai gaila...sito ir as bijau, kad po to prades dar labiau gerti...o negi negalima to kodo vis pratesti? Suprantu, kad turbut daznai taip ir buna, kaip rase Villke, bet tiesiog tikesiuos Gulia aprasyto varianto, beje, Gulia, gal zinai, kokiu budu buvo tas zmogelis uzsikodaves (ampule ar psichologiniu)?Tiesa sakant google nera tiek daug tu kodavimo "istaigu'' kaip tikejaus, bet jau si ta nusiziurejau. Kas minejot, kad zmogus pats turi noreti ir dar aplinkiniai turi palaikyti, deja, siuo atveju taip nera, bet, manau, visvien reikia bandyti. Ampules tas zmogus (mano krikstatevis, jis man artimas kaip tevas, labai nuostabus zmogus, isskyrus ta viena dalyka...jau net i darba del to nenueina)nenori isisiuti.

tiksliai nežinau kaip su tais kodais, nes ne aš, o mama viskuo domėjosi ax.gif Šiaip kiek aš suprantu, tas "kodas" tai psichologinio poveikio priemonė, ir kaip jau ten per konsultacijas pacientas susitaria su gydytoju, tai panašiai ir veikia ax.gif O ampulė irgi yra ne kokie tai vaistai, o kažkokie vitaminų tipo organizmą stiprinantys preparatai, suleidžiami į veną 4u.gif Dar gauna krūvą vitaminų ir etc. Į kliniką (Vilniuj) mano tėvas važiavo kelis kartus, iki ampulės suleidimo organizmas turi būti išvalytas nuo alkoholio (gėrė kažkokius preparatus ir jokio alkoholio), bet nežinau ar užtenka 14 dienų 4u.gif Ir dar - žmogus pats turi to norėti, jei gydytojui pasakys, kad nenori - jis ir nekoduos ax.gif Nes, kaip minėjau, Tai psichologinis poveikis 4u.gif
Atsakyti
Na as galiu is savo patirties papasakoti:
tetis gere ilgai ir vis nepripazindavo savo problemos. po paskutinio karto, kai pragere istisa menesi su teta nuvezem i kauno priklausomybes ligu centra, ten pabuvojes savaitele ir issiblaives, (taip pat 'nuostabiu" vaizdu prisiziurejes) uzsikodavo. tas kodavimas jei taip galima pavadinti tai yra vaistu suleidimas i nugara (vadinasi jie TORPEDO). po to kai suleido juo, jam sutrauke 2 pirstus, tai baisiai issigando ir dabar nors ir nori bet negali ir nebegeria. placiau apie tuos vaistus yra cia jei dar kas bus neaisku rasyk pasistengsiu paaiskinti.
sekmes
Atsakyti