Įkraunama...
Įkraunama...

Leonor Greyl Cosmetics

Karta Kristianoje uztikau sias priemones, pardaveja-konsultante nepagailejo net ".. pripazintu pasaulinio lygio profesionalu.." atiketes uzklijuot.... Taigi, norejau paklaust, gal kas turite ka nors is sios firmos kosmetikos? Ka monote? tongue.gif
Atsakyti
Siaube, as baisiai issiblaskius siandien... Pamirsau paminet, kad cia plauku linija.. Na, jei kas naudojat, tai visvien zinosit apie ka sneku. Tik butinai parasykit, nes per Kaledas galvojau isbandyt ka nors is sios linijos.. Tik vat nezinau bendros nuomones, apie poveiki, ir t.t. Nes gan brangoka pasirode man.. 4u.gif
Atsakyti
aha as irgi maciau, kad brangoka, drauge turi aliejuka lyg is ju serijos, tai jos plaukams tinka, bet zinai kaip buna, kas tinka vienai, visai netiks kitai - viskas priklauso nuo plauku bukles, tipo, o ir poreikiu bigsmile.gif
Atsakyti
as naudoju sampuna ir seruma , siaip ka zinau stebuklu ner bet ar ju ir buna smile.gif ? siaip brangu tikrai ziaurei mazas buteliukas sampuno 63lt o serumas nepamenu...
Atsakyti
QUOTE(VaNiLla GirL @ 2006 11 29, 18:29)
Siaube, as baisiai issiblaskius siandien... Pamirsau paminet, kad cia plauku linija.. Na, jei kas naudojat, tai visvien zinosit apie ka sneku. Tik butinai parasykit, nes per Kaledas galvojau isbandyt ka nors is sios linijos.. Tik vat nezinau bendros nuomones, apie poveiki, ir t.t. Nes gan brangoka pasirode man.. 4u.gif


Papildyta:
QUOTE(VaNiLla GirL @ 2006 11 29, 18:00)
Karta Kristianoje uztikau sias priemones, pardaveja-konsultante nepagailejo net ".. pripazintu pasaulinio lygio profesionalu.." atiketes uzklijuot.... Taigi, norejau paklaust, gal kas turite ka nors is sios firmos kosmetikos? Ka monote?  tongue.gif

Atsakyti
Sveika.Aš turiu palmių aliejų. Kirpėja man patarė palikti jį visai nakčiai,nenuplauti. Aišku,ryte plaukai nuo jo būna riebaluoti ir reikia juos plauti. Kol kas man ši priemonė patinka. Žiūrėsiu koks efektas bus toliau. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Asanta @ 2007 01 03, 23:49)
Sveika.Aš turiu palmių aliejų. Kirpėja man patarė palikti jį visai nakčiai,nenuplauti. Aišku,ryte plaukai nuo jo būna riebaluoti ir reikia juos plauti. Kol kas man ši priemonė patinka. Žiūrėsiu koks efektas bus toliau.  rolleyes.gif


o kokia kainyte? ax.gif
Atsakyti
Idomu.. Papasokok, jei gali, placiau.. smile.gif
Atsakyti
man ir siandien rekomendavo ta alieju naudot . issitept plaukus ir saknis pries plovima 2val ir po plovimo ant galiuku kelis lasiukus uzdet. sake juodaplaukem isvis labai blizga plaukai nuo jo .jauciu reiks nusipirkt . as lyg ziurejau kad kazkur apie 100lt jis kainuoja jei gerai pamenu
Atsakyti
Cituoju puslapį http://www.sothys.lt/index.php?id=662
„Leonor Greyl“ plaukų priežiūros priemonės skirtos vertinantiems natūralumą bei kokybę. Jose naudojamos tik natūralios medžiagos, sudėtyje nėra dervų, alkoholio bei silikono.
1999 metais visa „Leonor Greyl“ produkcija buvo apdovanota prestižiniu prizu už tobulumą. Tais pačiais metais profesionalai įteikė ir Vartotojų prizą bei „Oskarą“ už kosmetikos naujoves.
Pasižiūrėjau angliškuose psl. - rašo maždaug tą patį, tai gal Kristianos pardavėja nemelavo VaNiLla'i... O aš įsigijau tik šios firmos produktų katalogą (didelis pasiekimas, nieko neprikiši lotuliukas.gif ) ir dabar mąąąąąąąąąstauuuu.... Kainos ten nesurašytos, tai a, o Vichy priemones, kurias naudoju, man gerai tinka - tai b... Bet yra c - kad kartais priemones reikėtų pakeist. Tai ir nebežinau, lauksiu, ką išbandžiusios pasakys. g.gif

Atsakyti
QUOTE(VaNiLla GirL @ 2006 11 29, 18:00)
Karta Kristianoje uztikau sias priemones, pardaveja-konsultante nepagailejo net ".. pripazintu pasaulinio lygio profesionalu.." atiketes uzklijuot.... Taigi, norejau paklaust, gal kas turite ka nors is sios firmos kosmetikos? Ka monote?  tongue.gif

na as neseniai isigyjau ju seruma ir purskiama drekinanti tonika plaukams, tai tas tonikas gal ir nieko, o serumas nelabai schmoll.gif uz tokia kaina tai efektas ne koks, kazkaip vos patepus tai lb sudrekina plauka, veslesni padaro o kai isdziusta tai isvis veliasi...reklama ju tai super patraukli, tokie naturalus ir t.t., bet nezinau , gal ir be reikalo ismeciau pinigus g.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos, na ir kaip? Naudojat naudojat, tai parašykit, kaip sekasi bigsmile.gif
Aš vis dar nenuėjau toliau katalogo įsigijimo lotuliukas.gif , o gal reikėjo, gal jau turėčiau tooooookius plaukus? g.gif
Atsakyti