Įkraunama...
Įkraunama...

kaip sukūsti žindant?

Aišku, atsiras daugybė mamų, kurios pasakos kaip jos "stebuklingai", "savaime" numetė nereikalingus kg, bet man kažkodėl tai negalioja- nei su pirmąja, nei dabar nė gramas nekrenta (ačiū Dievui ir neauga). Tačiau tie +10kg tikrai yra labai daug ir labai norėčiau juos numest. Keletą dienų bandžiau laikytis griežtesnės dietos- rezultatas labai sumažėjo pieno sad.gif
Ar tos , kurios turi alergiškus vaikučius ir minta vien košėm ar kuo ten sukūsta?
Atsakyti
Maniskiai,ypac pirmasis,alergiski,tai tikrai teko sedeti ant kruopu dietos. Ir tikrai svoris neaugo,nes nebuvo is ko. Tik su pirmuoju numeciau daugiau nei priaugau,o su antru kiek maziau,bet ir valios labai ziureti maisto neturejau. Valgiau daug,bet manau kad tik zindymas padejo kad labai i kuna maistas neitu,nes siaip tai as linkus storeti. O dabar tai isvis patyliu,labai tikiuosi kad zindymas pades atgaut buvusi svori. Nors turiu viena pazistama,kuri zindydama sustorejo dvigubai nei buvo pries gimdyma. Sake,kad jos apetitas labai didelis buvo,o gal ir polinkis storeti taip pat... Kas ten supaisys.
Atsakyti
Vat butent,kad ir as labai daug mamu pazystu,kurios sustorejo nuo 60 iki 90 kg. po gimdymo,nes turejo gera apetita ir tik del vaiko stenges,kad geras pienas butu,o paskui tingejo prisilaikyt. doh.gif
O man kas nukrito per pirma men.,tiek nukrito....o dabar ir apetitas beprotiskas unsure.gif ,bet gerai ,kad kg. neauga,vat liko 2 kg.,nors tu ka (aisku nedaug). Reikia tik sveikai ir teisingai maitintis ir patys nukris thumbup.gif
Atsakyti
Mano vaikis tai labai neramus, mazai miega. Neturiu kada valgyt skaniai pasidaryt. Tai tik isimetu i puoda mesos gabala, i kita - bulviu, isverda kol uzsiimineju su vaiku. 3 val. kiekviena diena praleidziu su mazium lauke (nes tik ten jis miega, o namie nemiega). Tai kol lauke bunu irgi ner kaip valgyt daryt wink.gif
Tai va kg krenta labai lengvai prie tokio rezimo. Manau kad maitinant dietu laikytis nereikia. Bet pabandyk gal lauke daugiau pavaikscioti. Kai 3 val. pravaikstai tai nebloga manksta gaunasi.
Atsakyti
sukusti zindant sunkoka...nebent sportas padeda...bet ir tai sunku,nes reikia daug maitintis...
zinok yra taip,kad palaipsniui numetami kilogramai,kol maitini...as galvojau,kad niekada nesuplonesiu...taciau,kaip rasoma knygose,kad maitinimas krutimi yra vienas is budu numesti svori po gimdymo...taigi man viskas i vezias atsistate lygiai po metu...dabar tokia,kokia buvau pries nestuma...
Atsakyti
QUOTE (patri @ 2004 10 23, 00:39)
sukusti zindant sunkoka...nebent sportas padeda...bet ir tai sunku,nes reikia daug maitintis...
zinok yra taip,kad palaipsniui numetami kilogramai,kol maitini...as galvojau,kad niekada nesuplonesiu...taciau,kaip rasoma knygose,kad maitinimas krutimi yra vienas is budu numesti svori po gimdymo...taigi man viskas i vezias atsistate lygiai po metu...dabar tokia,kokia buvau pries nestuma...

Gerai kai taip gaunasi, bet aš turiu kitokios patirties- pirmąją dukrą maitinau iki 9 mėn, mokiausi ir tikrai labai daug vaikščiojau, mergytė buvo iki išprotėjimo nerami, tačiau nė gramo nenumečiau ir džiaugiausi tik kad nepriaugau ir tik baigusi maitint po pusmečio pradėjau labai griežtai laikytis dietų ir atsikračiau tų kg. Deja, atrodo, kad dabar istorija kartojasi. Ir tikrai nevalgau nei daug nei ko ypatingai, tiesa, mergytė daug ramesnė nei vyersnioji, bet vis tiek miega tik lauke- tad stengiousi "lakstyt" su vežimu. Bet bijau, kad su amžiumi vis sunkiau mest kg, o norisi net labiau, nes reiks grįžt į darbą, kur darbas su klientais sad.gif , o ir pati labai kompleksuoju dėl savo svorio blink.gif . Na dabar kaip nors mėginsiu, jei pasiseks- pasidalinsiu patirtim.
Atsakyti
supantu tave...bet kaip minejau,as sukudau ne po 9men.maitinimo,o lygiai po metu!!!
na su antru vaikuciu kitaip!!! nes jie figuras pagadina,todel ir bijau to...nes daug sunkiau atsistatyti...na ir be to su amzium sunkiau...kai virs 30...
Atsakyti
taigi... tie kg sad.gif ir pas mane svečiuose dar ne vienas kilogramas liko (visi 9kg). Prisiklausiusi, kad maitinant pačiai kilogramai nukrenta savaime per daug į galvą neėmiau doh.gif , o jie va net nesiruošai nukristi, be to ir žiema pakeliui per ją aš visada kokį porą kg priaugdavau, o ir maitinant dietų nesilaikysi. Įtariu teks nekreipti dėmesio, gaminti pienuką ir laukt pavasario wink.gif Nors kai telpi tik į vienas kelnes, tai nelabai linksma darosi.
Atsakyti
QUOTE (saltrune @ 2004 10 21, 13:40)
Aišku, atsiras daugybė mamų, kurios pasakos kaip jos "stebuklingai", "savaime" numetė nereikalingus kg, bet man kažkodėl tai negalioja- nei su pirmąja, nei dabar nė gramas nekrenta (ačiū Dievui ir neauga). Tačiau tie +10kg tikrai yra labai daug ir labai norėčiau juos numest. Keletą dienų bandžiau laikytis griežtesnės dietos- rezultatas labai sumažėjo pieno sad.gif
Ar tos , kurios turi alergiškus vaikučius ir minta vien košėm ar kuo ten sukūsta?

Man "stebuklingai" nukrito tik 10 kg dar begulint ligoninej.As vis tikiuosi,kad jie ir toliau kris grizus namo taip pat sparciai.Deja, deja... Nors ir stengiuosi neryti,dukryte taipogi nelabai leidzia uzmigti nakti,bet po kol kas nejuda tie priauginti kalnai lasiaku.Geriausias budas suliekneti yra dieta ir sportas,o su 2.gif sunku suderint ir viena ir kita,ypac kai pati maitinu.Vis delto laukiu geresniu laiku biggrin.gif
Atsakyti
Neee, maitinant nesikusta. Gal kaip kam, man tai nieko neisejo smile.gif Ko gero, maitinanti motina privalo buti kuo panasesne i karve dry.gif

As pradejau kudintis, kai pamaciau, kad mano kudikeliui pienas neber pagrindinis maistas, jam buvo kokia 10 menesiu, bet vaikas toks pavalgantis smile.gif Tai ka, svori numeciau tikrai gana greitai - per pusantro menesio 7 kg, skaiciavau kalorijas. Uztai pieno apmazejo kaip reikalas. Kudikelis nusispjove i ta piena, is serijos, nebega ir neidomu man smile.gif Yra, mol, skanesniu dalyku - sultytes, suaugusiu maistas... smile.gif Tada pieno dar labiau sumazejo...

Vienzo, taip ir atjunkiau as ji 11 menesiu be jokiu traumu - nereikia jam to papo, tai nereikia, negi per jega kisiu? rolleyes.gif
Atsakyti
na buna kas "stebuklingai numeta" - jos greita medziagu apykaita turi, sekasi gi kai kam smile.gif
as zinau tik viena buda - daug nepriaugti per nestuma ( ta prasme labai daug) po to normaliai maitintis ir tvarkingai sportuot.
ir neesti chalvos kaip as dariau sad.gif tipo pieno kieki didinau, dieta tokia balinta kmynu arbata + chalva blink.gif , tai pieno zinoma nepadidejo, taciau apimtys labai sad.gif + 5kg per viena menesi, daugiau nei i viena nei i kita net ziureti negaliu, o vyras dar stengesi po miesta lakste vis kokios skanesnes chalvos nupirkti stengesi laugh.gif gera dieta gydytoja pasiule, kazin dabar tokias nesamones kas nors dar siulo?
Atsakyti
Sutinku su Iva, kad reikia stengtis nepriaugti daug nestumo metu. O siaip mano patirtis tokia - abu kartus priaugau po 11 kg ir iki pusmeciu netekdavau nei tu priaugtu nei dar kokiu 6-7 kg. Pirmaji maitinau iki 1 metu, o antrasis metu jau sulauke, bet mamos pieno net nebando atsisakyt - man nuo to visai nieko. Aisku maitinant nereikia slamsti uz du - turekit saika, tikrai pieno kiekis nepriklauso nuo suvartoto maisto KIEKIO. mano vyresnelis buvo tikras neramuolis, todel valgydavau kas papuola - jogurta su bandele kur nors lauke susveisdavau - mano pagrindinis maistas buvo.
Atsakyti