Įkraunama...
Įkraunama...

Investavimo instrumentai

Apklausa: Kokias investavimo priemones renkates? (140 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Nemaža dalis forumiečių mini, kad naudoja vienus ar kitus investavimo instrumentus. Kokias priemones Jūs naudojate daugiausiai? Kodėl Jūs tokias priemones pasirenkate?
Galime padiskutuoti ir viena kitą "pakonsultuoti" smile.gif
Atsakyti
Kazkaip atsakymai isdelioti prastai, jei as naudoju kelias priemones, tai ka man isskirti ?
Atsakyti
Mes draudžiamės investiciniu vaiko draudimu. Apdrausti yra abu tėvai ir vaikas. Ir pinigėliai kaupiasi.
Atsakyti
seip mano nuomone dabar visdar geriausia investuoti i zeme. gaila kad tokiam pirkiniui reikia iskart daug pinigu. bet mes nupirke pries 2metus 10aru jau siandiena islostume trigubai bigsmile.gif nu bet sumastyk ant to sklypo nama statyti ax.gif na nebutume lietuviai buto neuztenka, reikia namo. taip kad sklypas tapo uzimtu (nei parduosi nei uzdirbsi) lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(palang-mamyte @ 2006 12 01, 17:37)
seip mano nuomone dabar visdar geriausia investuoti i zeme. gaila kad tokiam pirkiniui reikia iskart daug pinigu. bet mes nupirke pries 2metus 10aru jau siandiena islostume trigubai  bigsmile.gif  nu bet sumastyk ant to sklypo nama statyti  ax.gif  na nebutume lietuviai buto neuztenka, reikia namo. taip kad sklypas tapo uzimtu (nei parduosi nei uzdirbsi)  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif taip, geriausia investicija yra į žemę, kadangi jos nedaugėja, o žmonių skaičius auga (pasaulyje), taip, kad bet kokiu atveju žemė tiktai brangs ir niekada nepigs.
Atsakyti
QUOTE(Palaiminta @ 2006 12 01, 14:28)
Kazkaip atsakymai isdelioti prastai, jei as naudoju kelias priemones, tai ka man isskirti ?


Is pradziu rasiau zodi "daugiausia/dazniausia" bet turbut minti pakeiciau.
Va dabar sedziu ir prisiminiau dar viena investavimo buda - Verslas.
Turbut verslas pati efektyviausias ir greiciausiai pinigus generuojantis investavimo instrumentas, taciau jame idirbio labai reikia ir daug darbo smile.gif nebent isteigi imone ir paskiri vadovauti ka nors kita.
Sio menesio verslo klaseje net gera skaityti apei tokius verslininkus, kurie gali sau leisti nebedirbti ir tik megautis laisvu laiku ir gyvenimo malonumais.

Beje, kodėl pasirenkate tokias priemones? As kad galeciau, t.y. kad tureciau tiek pinigelio, rinkciausi visas priemones...
Atsakyti
QUOTE(Wilidza @ 2006 12 02, 20:09)

Va dabar sedziu ir prisiminiau dar viena investavimo buda - Verslas.
Turbut verslas pati efektyviausias ir greiciausiai pinigus generuojantis investavimo instrumentas, taciau jame idirbio labai reikia ir daug darbo smile.gif nebent isteigi imone ir paskiri vadovauti ka nors kita.




Na verslas tai aišku efektyvus, bet kartu ir gan rizikingas būdas ax.gif Čia aišku kas ko siekia...Aš,jei turėčiau daug pinigų, investuočiau į verslą ir NT (na jei užtektų ir tam ir tam), ir labai mažą dalį investuočiau į akcijas/obligacijas.

O šiaip šiais laikais daug kas investuoja į verslą, nors ir visiškai nemoka to daryt, o paskui sustabdo veiklą....Tai kad kartais reikia realiai vertinti savo sugebėjimus daryti verslą, na arba tą daryt su kitų (pvz partnerių, kurie turi daugiau tame patirties ir gaudosi ekonomikoje) pagalba....
Atsakyti
Kol kas renkuosi terminuotą indėlį, tačiau ateityje norėčiau investuoti į akcijas ir nekilnojamą turtą ax.gif
Atsakyti
As tai manau i zeme,arba i nekilnojama turta
Atsakyti
Mano (mūsų šeimos, kadangi mano ir žmonos biudžetas visada bendras) investavimo instrumentai:

Grynieji pinigai;
Terminuotas indėlis (visada vienos savaitės);
Akcijos;
NT (šiuo metu tik žemės sklypas);
Verslas;
Auksas;
Atsakyti
o kaip patartumete investuoti tarkim 10 tukst kokiam 2 metu laikotarpiui? terminuoti indeliai turbut neefektyvus del infliacijos? o investiciniai?
Atsakyti
Neseniai suzinojau apie vieno banko naujieną - investicinį indėlį. Aš apie jį rimtai galvoju. Ten galima įnešti iškart nemažai pinigėlių arba ''pildyti'' kas mėnesį. O jų investavimo procentą gali pats pasirinkti. Aišku, jie rekomenduoja pasirašyti dešimčiai metų, bet jeigu aš galiu iškart daugiau įnešti, tai ir laikas gali būt trumpesnis...manyčiau g.gif
O šiaip terminuoti indėliai priauga gana juokingai...
Atsakyti