Įkraunama...
Įkraunama...

Kokie jūsų hobi?

Butu įdomu sužinoti kuo domisi mamytes apart vaikų auklėjimo. Aš tai labai domiuosi astrologija, visokiai burimais, burtas, o dabar va susidomėjau fengšui :
Atsakyti
As visa laika domiuosi kinologija.Cia mano fainiausias hobis.Dar neiprastais gamtos reiskiniais.
Atsakyti
Mano tai kol kas vienintelis hobis - vaikas laugh.gif Na dar indu plovimas, dulkiu valymas, grindu plovimas, kilimu siurbimas, rubu skalbimas ir t.t. laugh.gif rolleyes.gif
Atsakyti
as tai va pradedu vyriui prijauciamt dometis akvariumais smile.gif
O pati tai pamisus del geliu kambariniu ir sodo auginimo..tik kol kas nelabai speju, nes siuo metu mane labiau uzvalde namu buities reikaliukai smile.gif huh.gif , kuriu nelabai megstu huh.gif ir nezinau, kaip pamegti ... bet betvarkeje negaliu gyventi, todel jauciuos siuo metu pamisusi ir uzsisukusi: tvarkau tvarkaus tvarkaus 24 val per para....kaip nesveika

dar domuos viskuo kas vyksta teatro gyvenime smile.gif, siuvimu ir knygu skaitymu (filosofiniu smile.gif
Atsakyti
As tokio kaip vieno hobio neturiu nes man patinka ivairiu metu laiku veikti skirtingus dalykus, pvz vasara: plaukioti su baidarkem, vazineti su dviraciu arba rieduciais, sokti su parasiutu, nardyti, ziema: slidineti, varineti su rogutemis nuo kalnu, su paciuzom pasiduoti.
o labiausiai svajoju paserfinguoti ant dideliu bangu.
Atsakyti
Labiausiai domiuosi: pasiekimais medicinoje (vienu žodžiu viskuo, kas susiję su medicina wink.gif ), viena po kitos kremtu knygas, dievinu gyvūniją ir nepaliauju sportuoti. Esu stačia galva panėrus į psichologiją ir domiuosi vyrais visomis įmanomomis prasmėmis laugh.gif
O dar smulkesnių pomėgių, net nevardinsiu, tebūnie pačiais svarbiausiais išvardintieji. wink.gif
Atsakyti
Fainos mamkos clap.gif
O as neturiu kuom pasigirti. O noreciau.
Libra, gal noretum susirasineti su mano... mama? laugh.gif Ta irgi pasinesusi ant panasiu dalyku...
Atsakyti
QUOTE (nerile @ 2004 09 28, 13:06)

Libra, gal noretum susirasineti su mano... mama? laugh.gif Ta irgi pasinesusi ant panasiu dalyku...

O ka, laisvai biggrin.gif
Atsakyti
tikrai, ir as neturiu tikro hobio sad.gif , vyras tyciojas, kad mano hobis-internetas(supermama) laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kendi: 28 rugsėjo 2004 - 12:12
kendi formas ir mano paskutiniu metu pasidare vienas is hobiu wink.gif

O seip dar ir turiu visokiu kitokiu pomegiu, vienas is ju klausytis Jazz-o smile.gif

Rasma man ir taip yra, kad atsiranda yvairiu pomegiu atejus tam tikram metu laikui rolleyes.gif
Atsakyti
Knygos dabar uzvaldziusios mano visus kitus pomegius thumbup.gif Zodziu, skaitau visur ir visada, na, darbe tik ne biggrin.gif O siaip dar megstu labai ziema paslidineti, nors slidinetoja is manes super bloga biggrin.gif Taip pat domiuosi istorija - nuo pat antikos iki musu laiku. Dar pagalvojusi, surasciau ir kitu pomegiu smile.gif
Atsakyti
Na, nezinau ar tai galima pavadinti hobiais, bet karts nuo karto labai pradedu gilintis i kokia srity, prisiperku literaturos, bandau kazka studijuoti, aptarineju su draugais..Tai visokiu "zaplyvu" yra buve: modernus menas, jazzas, pasaulio religijos, feng shui, interjero dizainas, medicina, civilinis kodeksas,net gi augalai ir kulinarija(retai tongue.gif ), dar Fluxus judejimas, futbolo cempionatai, politika, globalizacija, reliatyvumo teorija ir kitokie vejai...ai, dar vaiku auklejimo teorijos laugh.gif
Kazkada buvo astronomija, burtai ir kortos, ir jau nepamenu.. tongue.gif
Tik nepagalvokit, kad esu labai visu galu spece-dazniausiai tai buna trumpalaikiai susidomejimai, pavirsutiniski wink.gif

kartais domiuosi idomiais vyrais ir moterimis rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svetima: 28 rugsėjo 2004 - 16:46