Įkraunama...
Įkraunama...

Matas

Kaip jus vardas Matas? Ar labai jau atsibodes? Is anksto dekoju. thumbup.gif
Atsakyti
Mes svarstem si varda sunui. Bet vyrui nepatiko, atseit Matas-primatas doh.gif Man asmeniskai patinka 4u.gif
Atsakyti
man jis niekada nepabos thumbup.gif , nes mano sunelio toks vardas... ax.gif o siaip, jei jau objektyviai, tai gana daug vaiku su tokiu vardu sutinkam, kai ji davem, atrode, kad jis ne toks daznas...ir labai daznai zmones ( kazkodel ) neisgirsta jo teisingai... g.gif vis perklausia, ar ne Mantas... doh.gif o jei subjektyviai, tai lengvas, trumpas ir visam pasauly lengvai istariamas vardas, tikiuosi, kai sunus uzaugs ir keliaus po pasauli, nesinervuos taip, kaip jo tetis, kurio vardas labai lietuviskas ir kurio puse pasaulio istarti nemoka... blink.gif ir todel iskraipo kaip tik sugeba... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(posa @ 2006 12 01, 13:13)
man jis niekada nepabos  thumbup.gif  , nes mano sunelio toks vardas... ax.gif  o siaip, jei jau objektyviai, tai gana daug vaiku su tokiu vardu sutinkam, kai ji davem, atrode, kad jis ne toks daznas...ir labai daznai zmones ( kazkodel ) neisgirsta jo teisingai...  g.gif  vis perklausia, ar ne Mantas...  doh.gif o jei subjektyviai, tai lengvas, trumpas ir visam pasauly lengvai istariamas vardas, tikiuosi, kai sunus uzaugs ir keliaus po pasauli, nesinervuos taip, kaip jo tetis, kurio vardas labai lietuviskas ir kurio puse pasaulio istarti nemoka... blink.gif  ir todel iskraipo kaip tik sugeba... verysad.gif


Pritariu ax.gif Mano sūnaus vardas taip pat Matas ir nesigailiu, kad tokį parinkau blush2.gif O jei įdomu, tai Matas reiškia "Dievo dovana". angel_not.gif
Atsakyti
visai nieko 4u.gif
Atsakyti
Jiegu pas mus būtų gimęs berniukas tai jau Matas thumbup.gif
Tik vienas trūkumas - labai jau populiarus.
Atsakyti
thumbup.gif Trumpas, lengvai ištariamas, sunkiai iškraipomas thumbup.gif
Mano vardų sąraše toks vardas jau yra, tik aišku, jau labai daug Matų yra doh.gif
Atsakyti
Visai nieko vardas ax.gif
Atsakyti
daznas, bet paprastas, aiskus. man patinka thumbup.gif

pliusas tas, kad sventas vardelis ir kad kitakalbiams aiskus bus.
Atsakyti
QUOTE
Betse,2006 12 01, 14:24
Matas  thumbup.gif
Tik vienas trūkumas - labai jau populiarus.

Sutinku. Gražus, paprastas biblinis vardas. Tačiau koks gi trūkumas, kad populiarus? Greičiau perteklius... hihihi.gif
Atsakyti
labai grazus smile.gif
Atsakyti
thumbup.gif vardas good.gif
Atsakyti