Įkraunama...
Įkraunama...

Arijus...

iskilo toks klausimas ir parupo aplinkiniu nuomone 4u.gif mums sis vardas grazus, vienas ir realiausiu varijantu galvojamu siuo metu smile.gif ka manote apie varda ARIJUS? smile.gif ar duotumete ji savo suneliui? mirksiukas.gif

is anksto aciu uz atsakymus mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(***smile*** @ 2006 12 01, 17:07)
iskilo toks klausimas ir parupo aplinkiniu nuomone 4u.gif  mums sis vardas grazus, vienas ir realiausiu varijantu galvojamu siuo metu smile.gif ka manote apie varda ARIJUS? smile.gif ar duotumete ji savo suneliui?  mirksiukas.gif

is anksto aciu uz atsakymus mirksiukas.gif  4u.gif




nu man jis pasakiskas wub.gif wub.gif labai norejau suneliui duoti,bet vyras buvo pries verysad.gif
Atsakyti
Labai tinkamas vardas suneliui.
Arijus Hitlerius - superiškai skamba. Ir pasisveikinimas "Sieg Heil"
man labai patinka smile.gif
Atsakyti
Mano mokyklos direktore buvo Arija. Net nezinau kaip toks vardas berniukui g.gif . Nera baisus, nera super grazus. O daugiau variantu neturite?
Atsakyti
Gal ir neblogas vardas, bet savo vaikui tokio neduočiau rolleyes.gif
Atsakyti
Man tai labai gražus vardas, gal ir duočiau savo sūnui thumbup.gif
Atsakyti
Tai ką, ***smile***, broliuką turi? Sveikinu! 4u.gif
Arijus = Arėjas = graikų mitologijoje - karo dievas.
Šiaip skamba gražiai, bet gal geriau Aras, Arnas, Arūnas… g.gif
Atsakyti
grazus, bet tikrai yra grazesniu
Atsakyti
Arijus -gal ir nieko ,Adrijus -man graziau biggrin.gif
Atsakyti
Gražus smile.gif
Atsakyti
broliuko dar neturiu, bet jau visai nedaug liko... wub.gif

gal galite pasiulyti kokiu vardu kurie jums yra grazesni 4u.gif neprasau isiulyti, tik noriu kuo daugiau graziu varijantu, nes norime grazaus, nebanalaus vardo, o pasirinkimo didelio nezinom, tuomet gal jus galite padeti isspresti sia problema pasiulydamos daugiau varijantu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(***smile*** @ 2006 12 01, 17:07)
iskilo toks klausimas ir parupo aplinkiniu nuomone 4u.gif  mums sis vardas grazus, vienas ir realiausiu varijantu galvojamu siuo metu smile.gif ka manote apie varda ARIJUS? smile.gif ar duotumete ji savo suneliui?  mirksiukas.gif

is anksto aciu uz atsakymus mirksiukas.gif  4u.gif


vardas kaip vardas. savo vaikui tikrai neduočiau, nes turiu daug savo variantų.
Atsakyti