Įkraunama...
Įkraunama...

Displazija

Dariau tyrimus displazijos savo kalei ir nustate C forma.Ar verta kergti kale su tokia forma?Noreciau nuomone isgirsti is augintoju,veiseju.Aciu rolleyes.gif
Atsakyti
Pataisykit, jei klystu, bet su C ne tik neverta, bet ir negalima schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(žostautė @ 2006 12 01, 19:28)
Pataisykit, jei klystu, bet su C ne tik neverta, bet ir negalima  schmoll.gif


Kai kurioms veislėms net su D leidžiama kergti, bet ar verta?.. C displazija, tai jau lengva forma ir mano nuomone tokį šunį kergimui galėtų naudoti tik patyręs veisėjas, kuris žino ką daro ir prisiima visą atsakomybę.
Atsakyti
o kokios veisles kale? ir kur darete tyrimus?
Atsakyti
vokieciu aviganis.pas kvalkauska.
Atsakyti
Matai, vienas dalykas - ar galima, kitas dalykas - ar reikia. Ar ta kalė tokia nuostabi, turi kažkokių išskirtinių savybių, kurias būtų labai gaila prarasti, jeigu ji liktų nesukergta? Jeigu ne, tai tada neverta.
Atsakyti
QUOTE(brendis @ 2006 12 01, 18:19)
Dariau tyrimus displazijos savo kalei ir nustate C forma.Ar verta kergti kale su tokia forma?Noreciau nuomone isgirsti is augintoju,veiseju.Aciu rolleyes.gif


rašau kaip augintoja, tik pas mane toks bėdulis ne vokietis, o prancūzas su abiejų kojų labai dideliu displazijos laipsniu (išlindo 4mėn amžiuje). Galiu pasakyti tik tiek, kad jei ta kalė neturi kažkokių itin retų išskirtinių, super gerų bruožų, kuriuos būtų baisiai didelis nuostolis visai vokiečių veislei prarasti, tikrai neverta, nes būsimų šuniukų šeiminikams suteiksite tikrai laaabai daug rūpesčių, išlaidų ir skausmo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(lacosta @ 2006 12 01, 23:18)
rašau kaip augintoja, tik pas mane toks bėdulis ne vokietis, o prancūzas su abiejų kojų labai dideliu displazijos laipsniu (išlindo 4mėn amžiuje). Galiu pasakyti tik tiek, kad jei ta kalė neturi kažkokių itin retų išskirtinių, super gerų bruožų, kuriuos būtų baisiai didelis nuostolis visai vokiečių veislei prarasti, tikrai neverta, nes būsimų šuniukų šeiminikams suteiksite tikrai laaabai daug rūpesčių, išlaidų ir skausmo  verysad.gif




uzjauciu labai del to tave ir beduli tavo :unsure verysad.gif
mano kale tikrai labai gera,ir butu gaila to neisnaudoti.ir tas displazas kaires kojos,desine butu b jei ne a (pasak kvalkausko),labai keista visa tai.
Atsakyti
QUOTE(brendis @ 2006 12 01, 18:19)
Dariau tyrimus displazijos savo kalei ir nustate C forma.


QUOTE(brendis @ 2006 12 01, 22:58)
mano kale tikrai labai gera,ir butu gaila to neisnaudoti.ir tas displazas kaires kojos,desine butu b jei ne a (pasak kvalkausko),labai keista visa tai.


Nelabai supratau, kaip tai būtų B, jei ne A, nors yra C g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rida_R @ 2006 12 02, 00:04)
Nelabai supratau, kaip tai būtų B, jei ne A, nors yra C  g.gif


Tai vienas sąnarys C, o kitas B, bet kaip suprast jei ne A? Ech.. Lietuvoj tie tyrimai tai.. frusty.gif
Atsakyti
QUOTE(BlueBelton @ 2006 12 01, 23:11)
Tai vienas sąnarys C, o kitas B, bet kaip suprast jei ne A? Ech.. Lietuvoj tie tyrimai tai..  frusty.gif


Aaa, daėjo blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rida_R: 01 gruodžio 2006 - 23:20
brendis
Aš manau, kad reikėtų pasitarti su rimtais vokietistais. Ir ne internete. Ir ne Kaune.
Atsakyti