Įkraunama...
Įkraunama...

Druskininkų darželiai

Labukas,mamytes!labai reiketu jusu patarimo:mes ne per seniausiai atsikraustem i Druskininkus ir nezinom kur savo vyjurka vesti.. ax.gif mastem ar is vis mums jo reikia g.gif bet darbai vercia sprest pries savo valia unsure.gif Taigi noredami paties geriausio savo pipirui norime jusu,vietiniu pagalbos..gal zinot koki verta :mirksiukas:IS ANKSTO ACIU 4u.gif
Atsakyti
Žiūrint kurioj vietoj gyveni g.gif Anksčiau buvo neblogas darželis "Žibutė" - kaip dabar, negaliu tiksliai pasakyt ax.gif
Bet pasirinkimas tikrai nedidelis - mieste yra berods tik du lopšeliai - darželiai: "Žibutė" Vytauto gatvėj ir "Bitutė" Ateities gatvėj rolleyes.gif
Atsakyti
aš savo mažiuka vedi i " Bitute" ten atskiri miegamieji nuo zaidimo kambario. o "Žibutėjė" vaikai miega is spintu ištrauktose lovose schmoll.gif jei lyja kieme tai vaikai dulkėse ir miega verysad.gif
Atsakyti
siandien as savo dukryte uzrasiau i ZIBUTE, na tik i eile, dar jai tik 8 men., bet sako dideles eiles... nezinau kaip ten tam darzely, bet mums cia arciau...
Atsakyti
mano mergina eina i "bitute" kol kas labai patenkinta ir kol ejo i lopseli ir dabar kai eina vyresniu grupej. Nezinau ar taip papuole bet visos aukletojos atsidave darbuoj, vaikus ne tik priziuri bet ir ugdo. Be to daznai atvaziuoja visoki spektakliai, vyksta renginai. As ir savo berniuka jau uzrasiau, nes eiles tikrai didokos.
Atsakyti
QUOTE(birure @ 2007 10 20, 17:53)
aš savo mažiuka vedi i " Bitute" ten atskiri miegamieji nuo zaidimo kambario. o "Žibutėjė" vaikai miega is spintu ištrauktose lovose schmoll.gif jei lyja kieme tai vaikai dulkėse ir miega verysad.gif


Mes einam i "Žibute" mum čia arčiau, ir esam labai patenkinti smile.gif nežinau,kur čia taip girdėjai,bet pas mus miegamieji atskirai,nuo žaidimų kambario rolleyes.gif
Tik va liepos mėnesiui uždarys musų darželį remontui,tai tam laikui persikelsim į "Bitute" wink.gif
Atsakyti
Išties pasirinkimas nedidelis-tik iš dviejų darželių. O dauguma pasirenka pagal tai, kuris arčiau gyvenamosios vietos. Aš vyresnėles leidau ir mažąją pradėjau leisti į "Bitutę". Pirmosios dukros ėjo su malonumu ir nebuvo jokios sunkios adaptacijos, o mažoji... doh.gif verysad.gif Labai tikiuosi, kad viskas bus gerai.
Beje, pati prieš daugelį metų lankiau ''Žibutę" ax.gif ir dar puikiai prisimenu, kad norėdavau arba nenorėdavau eiti priklausomai nuo to, kokia auklėtoja dirbdavo blush2.gif
Atsakyti
Mes irgi einam i "Bitute" thumbup.gif Aukletojos geros,daug uzsiima su vaikuciais,piesia,lipdo,soka,dainuoja biggrin.gif Bent jau mano vyresnelis gryzta pilnas ispudziu. Ir virtuve gera Bituteje. Mazaji taip pat jau uzrasiau,nes eiles tikrai dideles.
Atsakyti
As irgi jau uzrasius savo dukriuka i "Bitutes" darzeli,tik nzn kaip cia reiks prisitaikyti,nes man sake,kad priemimas rugsejo men,tai nelabai tinka,arba reiks vesti 1,5 metuku arba 2,5metuku,o atostogos tai iki 2 metu g.gif Ar cia galima kazkaip susitarti? g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Netycia radau sia temele-registruojuosi smile.gif
Planuojam eiti i darzeli nuo rugpjucio, bet, jei gerai supratau, tai grupes formuojamos tik nuo rugsejo... g.gif
Reikes issiaikinti ax.gif
Eisim i Zibute mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes ir planuojam i darzeli . Idomu ar visur priima nuo 1.5 ar yra ir nuo metuku ?
Atsakyti
QUOTE(egle2003 @ 2009 05 13, 22:43)
Mes ir planuojam i darzeli . Idomu ar visur priima nuo 1.5 ar yra ir nuo metuku ?

Manau yra ir metinuku grupe 4u.gif
Atsakyti