Įkraunama...
Įkraunama...

Ar daug yra rūkančių?

Apklausa: Ar rukau? (583 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Sveikos mamytes,
esu girdejus is vyru pasakyma, kad kai buciuoji rukancia moteri tai tas pas kas buciut pelenine. Kaip jum? Jei rukot, tai kodel, kajum tai duoda? Nusiraminima? Ka mastot? Ar ilsites ar tiesiog darot tai automatiskai, nesusimastydamos??
As pati nerukau..........seip nerukau, o visi ruko mano seimoje, net vyras retsykiais...nenoretu jis kad as rukyciau.
Kaip vaikam aiskinat apie rukima? Ka sakot (jei rukot) vaikam? "as vaikeli parukyt einu"?
Na idomu jusu nuomone...
Gal is nelabai ta apklausa, bet tiesiog idomu...wink.gif
Atsakyti
Nera man tinkancio varianto smile.gif Nerukau siaip sau, nes neturiu noro ir gaila pinigu smile.gif

Bet geriu rolleyes.gif
Atsakyti
Pati nerūkau (vyras - irgi biggrin.gif ). O dėl kitų - tai čia kiekvieno asmeninis reikalas, tik man nemalonu būti šalia prisirūkiusio žmogaus (tiesiog smirda), ir pikta, kad daugumoje kavinių rūkoma mad.gif , net pasėdėti negali (o su vaiku išviso nenueisi). Ir dar baisiuosi, kai pamatau besilaukiančią moterį su cigarete dantyse blink.gif
Atsakyti
as ir labai jautrei reguoju i prisirukiusiu smarve......vyro ir net neprisileidziu, jei netycia kompanijoje paruko..kazkaip.....bet g.gif gal man paranoja jauciu, net kai kaimynas ruko....biggrin.gif sakes ir nakti nuo jo rukimo pabundu...
o dar va man baisu, kai pamatau 4-5klases moksleivy traukianti cigarete...zinau, kad gali ateiti metas, kai ir mano berniukai rukys, bet tikuos kuo veliau...
na as tai augau seimoje kur ir mana trauke duma ir tetis ir va dar jaunesnis brolis..aciu die as net tuo nesusidomejau.
na mano mama ruko ir dabar nori mesti, bet neiseina...sako moterim sunkiau mesti rukyt???gal cia kokios pasidalintu patirtimis efektyviomis kaip tai galima padaryt, perduociau mamai smile.gif
Atsakyti
Man labiausiai tiktu: nerukau, nes tai kenktu mano piniginei wink.gif
Atsakyti
Nerukau , nes neskanu , kenkia sveikatai , groziui ir smirda laugh.gif pykstu kai salia esantys i mane isspucia duma gun_bandana.gif kyla noras gesintuva paimt i rankas tongue.gif
Ir su prisirukiusiu vyru nesibuciuoju bis.gif
Atsakyti
Turbut busiu pirma rukanti.... unsure.gif prasom tik nesmerkti rolleyes.gif nerukiau daugiau nei 1.5m kol laukiausi ir maitinau.. paskui vel pradejau.. man tai nusiraminimas dazniausia kai bunu susinervinusi... arba nera ka veikti.. pasiimi kavos puodeli, cigarete trauki, mastai... vaikas mano dar mazas. dazniausia einu parukyti kai ji miega, arba rimtai kuo uzsiemusi... prisirukius stengiuosi neit prie jos, i vonia plautis, valytis etc wink.gif dar neisivaizduoju alkoholio be cigaretes, man neskanu tongue.gif jei yra salia nerukanciu zmoniu (pvz kavinej) atsiklausiu ar galiu parukyti prie ju. niekada nepuciu dumu i zmogu!
kadangi vyras ruko daugiau nei as, tai nemanau kad jaustusi kaip pelenine buciuodamas, tiksliau ne nemanau, o as pati klausiau rolleyes.gif be to yra visokios burnos higienos priemones...
Atsakyti
As nerukau ir vyras ne. Mano tevas ruke kol koju tromboze isitaise, kai gydytojas pasiule operuotis arba mest rukyma, mete vienu mostu. Likt be koju baisiau nei mest rukyt.Nors velai mete , sveikatos jau nesugrazinsi.
Na o prisirukiusieji tikrai bjauriai dvokia, o ka jau bekalbet, kai reikia buciuot toki ar tokia..... laugh.gif
Atsakyti
Sveikutės,
rūkiau ir aš. Bandžiau mesti nnnnnn kartų ir vis nepavykdavo sad.gif Bet vieną dieną pasakiau sau stop ir dabar labai džiaugiuosi. Jau 1,5 mėnesio nerūkau ( rūkiau gal iš vios kokius 8 metus) ir visai nenoriu. Metimas visiškai nebuvo skausmingas. Tiesiog nuteikiau save psichologiškai ir pasakiau, kad man to nereikia, kad sveikata man už viską svarbiau. Labai džiaugiuosi tuo ir didžiuojuosi savimi. Dabar tikrai jaučiuosi puikiai, o ir nemažai pinigėlių sutaupau thumbup.gif
Atsakyti
As rukiau apie 3 metus. Net po dvidesimt cigareciu i diena. Bet kai suzinojau, kad laukiuosi, ta pacia diena meciau. Ir nuo to karto cigaretes i burna, - NE. Ir manau, nepradesiu.
Atsakyti
Vaje....Tai aš čia-didžiausia rūkalė mad.gif Rūkau jau 25metai blush-anim-cl.gif Kažkas mane išmokė rūkyti,kai man buvo 10metų. dry.gif To "kažko"neapkenčiu baisiausiai mad.gif Iš pradžių tai buvo lyg ir žaidimas,po to,turbūt,norėjau būti"putiova",o dabar aš-kiekvieną rytą krenkščianti boba mad.gif Pati savęs neapkenčiu už tai,bet valios neturiu mesti.Jau lyg ir matau prošvaistę-eisiu į akupunktūrą.Sako thumbup.gif padeda.Pabandysiu.Mano vaikai kovoja su manim dėl rūkymo.
Atsakyti
O dar mamos norejau paklausti tu kurios neruko...Ar nebuna kad pasijauciat ne kaip...
Tai va.........kompanijoje prie alaus ar seip...dauguma eina rukyt ir ten ... na vienu zodziu idomiausios kalbos....o tu sedi, nes esi nerukanti ir g.gif
Man tai daznai taip buna, kad tenka paknapsot vienai, nes nerukau.........kartais net uzsimanau, kad tapciau pilnaverte nare kompanijoje...
Nezinau, gal cia paranoja
Atsakyti