Įkraunama...
Įkraunama...

Vyriški papuošalai, aksesuarai: kaklaraištis

Ketinau vyrui Kalėdoms padovanoti išgraviruotą kaklaraiščio segtuką, tačiau ką tik verslo žurnale perskaičiau, kad jie sąlyginiai madoje ir jau 10m. nebemadingi... blink.gif Kaip yra iš tiesų??? g.gif
Atsakyti
klasika visada madinga!
Atsakyti
del mados nezinau g.gif bet be jo kaklaraistis per pietus sriuboj atsidurs lotuliukas.gif
Atsakyti
tai kad jie niekad madingi ir nebuvo. siaip tie segtukai yra skirti apsauginiams, kad puolant gelbet savo saugomaji, nesiplaikstytu.. o normalus vyras tai turi moketi nesioti kaklaraisti taip, kad sriuboj neatsidurtu. taigi, geriau to segtuko nepirk...
Atsakyti
grazus, stilingas segtukas visada tinka mirksiukas.gif as pati kartais uzsidedu kaklaraiscius ir labai noreciau tokio daikto blush2.gif Nezinau, madoj ar ne madoj jis, bet aki visada patrauks tongue.gif
Atsakyti
as žinau tik tris būdus, gal kas daugiau, pasidalinkim patirtim, paveiksliukais...
http://www.emties.lt/surisimai.htm gal kam pravers..
Atsakyti
kaklaraisciai nera stebuklas ar naujiena 4u.gif tuos mazgus zinau ir visus teko bandyt risti smile.gif kiek zinau jie yra 3 pagrindiniai kitus gal kitaip zmones risa smile.gif
Atsakyti
geriausiai kai vyrai nemoka patys sau susiristi, o moterys moka ir jiem surisa lotuliukas.gif
Atsakyti
o mane tetis ismokino,sake,kad kai turesiu vyra jam patiks ,kad moku risti,ir ka galvojat....? jam labai patiko kai suzinojo ,kad moku suristi,nors ir pats moka,bet manes praso smile.gif vyrams kaip vaikams reikia demesio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vhillmute @ 2007 09 14, 15:16)
vyrams kaip vaikams reikia demesio biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
aš kažkaip ne pagal taisykles, bet surišu ir maniškis patenkintas.. rolleyes.gif
Atsakyti
Va čia yra filmukas kaip surišti mazgą. Pagaliau viskas tapo aišku bigsmile.gif

http://www.delfi.lt/...php?id=14862671
Atsakyti
O man kilo klausimas - negi kaklaraiščius tik vyrai nešioja? g.gif
Ar bandėte kada kuri nors?
Man asmeniškai gražu, kai moterys dėvi kaklaraišti, bet pati taip niekad ir neišdrįsau...kol kas ax.gif
Ar yra tarp mūsų originalių drąsuolių?
Atsakyti