Įkraunama...
Įkraunama...

"Vyturio"mokykla

Tiesiog noreciau daugiau informacijos apie sia mokykla-labiau rupi vyresniu vaiku ugdymas(nuo 5 klases).Vienu zodziu,koks pedagogu lygis,tvarka ir tt.Nes iskilo siokiu tokiu neaiskumu,todel butu idomus ir kitu mamu atsiliepimai.
Atsakyti
O kur tamokyklele yra? Gal taviskis lanke pradines klases? Kaip mokytojos?
Atsakyti
apie Vyturio pradine negaliu nieko blogo pasakyti,ypac puiki mok. Levute,mano dukra buvo laiminga pas ja besimokydama,paruose tikrai gerai ir stipriai,zinoma reikia noreti mokytis.Bet nuo 5 kl tai mes pabegom,ten siek tiek su muzikiniu lavinimu,del koncertu ir repeticiju praleidziamos pamokos,mums taip buvo,o man reikia kad mokytusi,o papildomi dalykai neturi uzgozti pagrindiniu,nes maniske muzike tai nebus.mokesi ir drauges sunus,deja gero nieko,nei paruosimo lygis nei pedagogai.Apie muzikos fakultatyva(mokykla pavadinti neapsivercia liezuvis)kuris veikia toje m-kloje ir garsiai skelbiasi kad tai muz.m-kla-galiu tik blogai ir labai blogai,niekam nelinkiu ir nuosirdziai nepatariu ten leisti savo vaiko mokytis muzikos.Paklauskit,kad ir 1-je muzikos m-kloje apie Vyturio muz.m-kla,tik galva palinguos.
Atsakyti
mokausi šioj mokykloj nuo pradinių klasių(db eisiu į 11) ir tikrai nieko gero.. kai kurios mokytojos tikrai yra geros ir gerai paruosia,bet tokių reta...o kai kurių pedagogų lygis...fizika tai nieko iki šiol nesuprantu,mokytoja su vaikais nesusitvarko,visi rėkauja,susikaupt negali,o dar ir ji pati aiskint nemoka schmoll.gif nueini atsiskaitinet ka nors palemeni po to graziai paprasai,kad pakeltu pazymį ir viskas doh.gif lietuvių mokytoja siaubinga dar stebiuosi kaip išlaikiau 7 egzą lotuliukas.gif
o db apie tą muzikinį lavinimą,kai pereini į 5 klasę tai būna arba chorinė arba folklorinė,jei vaikas papuls į folklorą tai super,o jei choras... yra tik vienas mokytojas iki 10,o jis..pirma visiškai nesiskaito su mokiniais,jam nera tokio žodžio kaip aš nenoriu dainuoti chore (po pamokų) pastovus rėkimas,išvadina necenzūriniais žodžiais,tai eidavau į tą pamoką galvodama kaip išsisukt nuo choro,kadangi jos mane verbavo į chorą,o aš nejau vis,pastoviai su juo bardavausi,tai prie manęs jis kabindavosi nuolat doh.gif neiškentusi perėjau į dūdas,niu ten išvis buvo nesamone,o dar mokytoja smirdi taip,kad pamokoj būt nlb išeina doh.gif o dar tas pats choro mokytojas mane pamates sūsų pamokoje apšaukė kaip aš galiu būti dūdose,o ne chore,matai dėl tokių kaip aš valstybė praranda daug lėšų cool.gif tai wat,ypač atėjusiems penktokams į didžiają mokyklą,tikrai būtų baisu sutikti ant ju šaukiantį mokytoją..
na mokykla tikrai neverta demesio...
Atsakyti
Lankau šią mokyklą.
Viena sesė ją baigė [ir užuojauta jai] Mokykla tai atsiprašant katastrofa doh.gif
Koks džiaugsmas, kad nedaug jau metelių liko iki 9 klasės. O dar kai ruošiasi katalikišką padaryt tai iš viso žiaurumėlis.Bėgsiu kur nors kuo toliau nuo šitos mokyklos. Negaliu pakęsti Vyturio. Kažkokia nesąmonė - ne mokykla. Mokiniai tai ten atsiprašant visi... Mokytojai tai irgi superiniai... Kai kurie vaikai už juos geriau suskaičiuoja, o kiti buvę sekretoriai.. Žinoma yra ir normalių mokytojų... Pradinė tai dar buvo normali, bet dabar...


Astuškinas -> Apie Selemenavičių tu tiesa? ;D Dabar jis tik penktokus - septintokus mokina... Vyresni jau pas Burinskienę... Pati esu choristė... Tai Die, Die...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ŽuŽu*~: 30 kovo 2008 - 15:30
Ar galėčiau paklausti kas dabar pradinėse...taip ir nepabaigėte? Ką konkrečiai įvardintum ,kad pradinėse yra blogai? mirksiukas.gif


Aš pati praeitais metais ten dirbau ir esu labai patenkinta, kad turėjau galimybę ten padirbėti, nes pasimokiau labai daug žinių ir patirties iš ten dirbusių mokytojų. Džiaugiuosi, kad ten dirba tokie šaunūs pedagogai. Ir nežiūrėkite į tos pradinės mokyklos išorę. Ji tikrai atrodo apgailėtinai, bet tai dėl to, kad ji nerenka po apvaloką sumelę įstojant ir nerenka rinkliavų kas mėnesį. Geriau atkreipkite dėmesį į mokytojų ruošiamus renginius, pasiekimus ir visa kitą. Juk to norite iš mokytojos. Ir to laukiate iš savo vaiko.
Atsakyti
QUOTE(ŽuŽu*~ @ 2008 03 30, 16:29)
Lankau šią mokyklą.
Viena sesė ją baigė [ir užuojauta jai] Mokykla tai atsiprašant katastrofa  doh.gif
Koks džiaugsmas, kad nedaug jau metelių liko iki 9 klasės. O dar kai ruošiasi katalikišką padaryt tai iš viso žiaurumėlis.Bėgsiu kur nors kuo toliau nuo šitos mokyklos. Negaliu pakęsti Vyturio. Kažkokia nesąmonė - ne mokykla. Mokiniai tai ten atsiprašant visi... Mokytojai tai irgi superiniai... Kai kurie vaikai už juos geriau suskaičiuoja, o kiti buvę sekretoriai.. Žinoma yra ir normalių mokytojų... Pradinė tai dar buvo normali, bet dabar...
Astuškinas -> Apie Selemenavičių tu tiesa? ;D Dabar jis tik penktokus - septintokus mokina... Vyresni jau pas Burinskienę... Pati esu choristė... Tai Die, Die...


Nesupratau, ką apie pradinę norėjai pasakyti. Įtariu, kad nieko gero tas daugtaškis. O aš kaip tik norėčiau pasidžiaugti. Ir šiaip čia yra gerų mokytojų, bet mums ypač pasisekė, nors ne iš karto. Pirmoje klasėje vaiką mokė viena mokytoja, tai buvo ten problemų. Antroj vėl kita, sena tokia, vaikus tai mylėjo, manau, bet... Bet užtai nuo trečios atėjo tokia mokytoja, kad dabar gaila ir pradinę pabaigt. Vaikai ją be galo myli, ji jiems širdį atiduoda ir išmoko gerai, ir į keliones važiuoja, ir visur dalyvauja, ir šventės jos gražios... Vaikai jau liūdi, kad baigia ketvirtą klasę ir teks išsiskirt... Pasisekė pirmokėliams, kurie pateks į jos klasę. Turiu kaimynų, būsimų pirmokų, tai jiems visiems mokytoją Ritą parekomendavau. Ačiū jai.
O dar mokyklėlėj. girdėjom, ir langus naujus sudės... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(madre @ 2007 02 12, 17:38)
apie Vyturio pradine negaliu nieko blogo pasakyti,ypac puiki mok. Levute,mano dukra buvo laiminga pas ja besimokydama,paruose tikrai gerai ir stipriai,zinoma reikia noreti mokytis.Bet nuo 5 kl tai mes pabegom,ten siek tiek su muzikiniu lavinimu,del koncertu ir repeticiju praleidziamos pamokos,mums taip buvo,o man reikia kad mokytusi,o papildomi dalykai neturi uzgozti pagrindiniu,nes maniske muzike tai nebus.mokesi ir drauges sunus,deja gero nieko,nei paruosimo lygis nei pedagogai.Apie muzikos fakultatyva(mokykla pavadinti neapsivercia liezuvis)kuris veikia toje m-kloje ir garsiai skelbiasi kad tai muz.m-kla-galiu tik blogai ir labai blogai,niekam nelinkiu ir nuosirdziai nepatariu ten leisti savo vaiko mokytis muzikos.Paklauskit,kad ir 1-je muzikos m-kloje apie Vyturio muz.m-kla,tik galva palinguos.


Vyturys - jėga! Mūsų vaikai mokosi Vytury ir instrumentiniam skyriuj. Puiku! Galima pasirinkti groti įvairiais instrumentais, dauguma mokytojų kūrybiški ir malonūs. Gabūs vaikai dalyvauja ir laimi tarptautiniuose konkursuose, o mažiau gabūs ugdomi suprasti muziką, ugdomas jų intelektas. Puikus vaikų užimtumas. O keletas prastesnių mokytojų yra visose mokyklose. Siūlau rinktis Vyturį, nenusivilsite, kaip nenusivylėme ir mes.
Atsakyti
QUOTE(Žeima @ 2008 04 25, 23:34)
Siūlau rinktis Vyturį, nenusivilsite, kaip nenusivylėme ir mes.

Čia apie pradines klases ar vyresnes? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Harieta @ 2008 04 25, 23:07)
Nesupratau, ką apie pradinę norėjai pasakyti. ...


QUOTE(Žeima @ 2008 04 25, 23:34)
Vyturys - ...

Tą pačią dieną ir beveik tuo pačiu laiku "netyčia" prisijungia 2 nauji vartotojai ir ima girti tą pačią mokyklą cool.gif rolleyes.gif - abu iki šiol tik po 1 žinutę parašė...
Atsakyti
QUOTE(andos @ 2008 05 22, 17:24)
Tą pačią dieną ir beveik tuo pačiu laiku "netyčia" prisijungia 2 nauji vartotojai ir ima girti tą pačią mokyklą  cool.gif  rolleyes.gif - abu iki šiol tik po 1 žinutę parašė...

O dabar draugiškai išsiregistravo blink.gif
Atsakyti
Kur randasi si Vyrturio mokykla?Cia taikos pr,netoli telekomo?
Atsakyti