Įkraunama...
Įkraunama...

Jis - mano isrinktasis, todel kad....

Kodel jusu dabartinis vyras yra jusu isrinktasis? Meile - viskas suprantama. Charakterio savybes, isorinis grozis ar kiti dalykai priverte jus suvokti, kad  - taip, tai tas zmogus, su kuriuo as noriu nugyventi savo likusi gyvenima, noriu tik su juo tureti vaiku ir pan.... Juk ne vienas kandidatas taikesi i jusu sirdi [img]http://fool.exler.ru/sm/lu.gif[/img] [img]http://fool.exler.ru/sm/ser.gif[/img] , ne vienas virpejo del jusu meiles ir demesio, taciau tik sis nusipelne jusu palankumo ir tik jam istarete ta stebuklingaji "TAIP"... [img]http://fool.exler.ru/sm/hug.gif[/img] [img]http://fool.exler.ru/sm/mar.gif[/img]
Atsakyti
[smiley=000081.gif]Be jausmu savo vyrui, as teisiog jauciausi begalo saugi.Is jo sklido tokia siluma, kad man daugiau nieko nereikejo.Kai sutikau ji pirma karta, as jau zinojau, kad butet sis zmogus ir yra mano vyras. [smiley=sun_smiley.gif]
Atsakyti
Sunku atskyti į Dani klausimą.Mes su vyru buvome klasiokai ir jei kasnors man dar besimokant mokykloje būtų pasakęs , kad tai bus mano vyras(tikrai būčiau akis išdrakiusi),bet atsitiko visiškai kitaip.Draugauti pradėjome tik praėjus metams po vidurinės baigimo.Pirmiausia žinoma meilė,charakterio sąvybės ,bet yra dar kažkas tokio kodėl būten jis , o ne kuris tai kitas(pasirinkimas buvo) . Gal kai mintys tik apie jį,gal kai nuo lango nenueini laukdama ,kol jo mašina įvažiuos į mano kiemą,kai paprašiausiai nebegali būti be jo.
Atsakyti
Na, jei meilė jau yra savaime suprantama, o prašoma nurodyti kitą svarbų dalyką, tai aš atsakau drąsiai ir aiškiai: vyro seksualinis patrauklumas mane timptelėjo už liežuvio pasakyti TAIP. Jau taip traukė prie jo, jau taip traukė..ir dabar dar taip traukia, taip traukia :smile.gif Charakterio savybės man pasirodė švelniai tariant "šiaip sau" (ai, vis dar auklėju ;D ;D), o pagal išorinį žavesį apie žmogų nesprendžiu. materialios mintys visiškai neužvaldo, taigi belieka plika aistra.
Atsakyti
Negaleciau pasakyti butent kas leme, kad tas vyras tapo mano isrinktuoju. Viskas buvo taip paprasta ir aisku, net negaleciau pasakyti, kad labai didele meile buvo, tiesiog tai buvo tas zmogus, su kuriuo nuo pat pirmos bendravimo akimirkos pasijutau saugi ir ...laiminga.
Atsakyti
svelnus, besalygiskai mylintis, suprantantis, o svarbiausia, su juo taip saugu  :smile.gif  tiesiog jis tas vienintelis ...
Atsakyti
Negaliu sakyti, kad pamilau iškart. Pirmiausia sužavėjo vardas. Visada norėjau turėti sūnų tokiu vardu. Antras dalykas sužavėjęs, tai jis vienintelis šokių partneris, kuris gerai šoko Vienos valsą. Trečia - jis labai komunikabilus. Sudėjus viską į vieną krūvą ir dar pridėjus kitas geras savybes, atsirado meilė. Bet KODĖL būtent jį pamilau - NEŽINAU. Sakoma, jei žinau už ką myli vyrą, vadinasi, jo nemyli.
Atsakyti
Iš tiesų, už ką myliu sunku pasakyt ??? Už visą visumą. Už supratingumą, toleranciją, gerą širdį, protą, juokelius.... Už tai kaip skaniai gamina valgyt ir kaip nezgrabnai tvarko namus  ;D Už visus pliusus ir minusus  :)
Tuomet kai susipažinom jis man pasirodė labai šiltas ir nuoširdus žmogus. O įsimylėjau tikrai ne iš karto. Palaipsniui, bet ilgam  ;D Dar būdama septyniolikmetė pagalvojau, kad jis bus puikus tėvas...va kaip toli į ateitį žvelgiau  ;D
Atsakyti
As girdejau labai gera posaki: "jei zinai uz ka myli zmogu, tai vadinasi is tikruju jo nemyli".
Atsakyti
Uz ka myli? Na gal ne taip kazkas suprato :smile.gif Myleti uz kazka, "uz grazias akis", ne. tiesiog patikslinu temos esme: kokios savybes jus suzavejo ;D
Myleti galima ir uz nieka wink.gif
Atsakyti
šiaip savo nuomones gi išsakėm panašiose temose "meilė", "kada mano vyras gražiausias", "mano vyras pats geriausias ar blogiausias", "kaip susipažinau su savo vyru" ir pan, taigi, kažko labai naujo nebeišmąstysi  :smile.gif
Atsakyti
Na ne, lengvute, ismasciau, nors tiesa pasakius ir mastyt ilgai nereikejo, tekejau uz vyro  del to kad sutapo musu svajones, del to kad net musu svajoniu spalvos sutapo (ne rozines, o zalios ir geltonos ;D). Keistokai skamba, bet tai tiesa. Na zinoma ir todel kad myliu, gerbiu, gerai salia jo jauciuos, del to, kad mums gera kartu, del to, kad mes galim sukurt (galejom ir jau sukurem) toki stebukliuka kaip musu Karolina, del to, kad kai esam salia nebejauciam laiko, del to , kad kai esam atskirai skaiciuoajm minutes. ... daug yra tu del to, kad... biggrin.gif
Atsakyti