Įkraunama...
Įkraunama...

Kas išlaidesni:vyrai ar moterys?

Per TV rodė apklausėlę, ten tokie skirtingi, tokie įdomūs atsakymai buvo šiuo klausimu, tad norėjau paklausti nuomonės ir jūsų tarpe  wink.gif
Ką manote apie save, ar daugiau jūs išleidžiate, ar jūsų sutuoktinis (ir kam būtent daugiausiai išleidžiama?), ar apskritai daugiau vyrai išlaidūs ar moterys, nuo ko visa tai priklauso  ;D wink.gif
Atsakyti
As taupesne, o vyras islaidesnis 8) Jam daznai atrodo, kad rytoj bus dar geriau, o as vis mastau apie "juoda diena", 3k. tfu ka gali zinoti.. Kaip sakoma: apsidraudusi ir Dievas saugo.
Atsakyti
Masinu remontas, buitine technika, elektronine aparatura, baldai, isvykos, pramogos ir kita abieju naudojama, todel sioje sferoje apibrezti kas daugiau isleidzia negaleciau. Na o kalbant apie kosmetika, drabuzius ir maista, tai islaidesne esu as. Nors siaip, kai biudzetas bendras, tai dazniausiai stengiames islaidauti po lygiai, kad nebutu nuskriaustu. Nemanau, kad gerai taupyti vieno kurio nors saskaita [smiley=zha.gif]
Atsakyti
Mes su vyru turbut lygus pagal isleidziama pinigu suma. (Maista ir islaidas vaikui as skaiciuoju bendrai, nes kitaip as viena leidziu pinigus namie, vyras neturi laiko ir noro vaiksciot po maisto prekiu parduotuves)
O jei duotu mums su vyru po lygia suma pinigu palyginimui kas greiciau sleis, tai vyro pinigine butu tusci aturbut po poros dienu, mano po savaites (aisku nuo sumos priklauso). Vyro mintyse visada knibzda begales ideju ir poreikiu, kuriuos realizuot jam visada atrodo pirmos eiles reikalas. Tai va, pinigai pas mus namie neuzsilaiko  :smile.gif.
Atsakyti
Dažniausiai šeimoje kažkuris būna išlaidesnis, o kitas taupesnis. Žinau pavyzdžių, kur taupesnis vyras, o kur moteris. Vyrų garderobas gali būti siauresnis, tačiau dažnai jis gerokai brangesnis nei moterų (kostiumai, marškiniai, kaklaraiščiai). Tik pastebėjau, kad avalynės kaina panaši. Kas dėl smulkmenų, tai moterys kosmetikos naudoja žymiai daugiau. Bent pas mus jos buteliukų ir tutelių skaičius viršyja manuosius kokius 3-4 kartus. Bet tai nėra esminės išlaidos, kurios lemtų šeimos biudžetą. Juk daugiausia suryja automobilis, butas, maistas.
Atsakyti
;D kuris islaidesnis?  ;D geras klausimas man atrodo kad vyras, o jam turbut kad as ;D
bet jeigu pagalvot, tai neisivaizduojate kiek kainuoja visos tos meskeres, guminukai ir t.t kosmaras, ne visdelto jis islaidesnis. O jeigu dar telefono saskaitas palyginti, ne tikrai jis.
Atsakyti
mes abu vienodai islaidus, tik islaidaujam skirtingose parduotuvese
Atsakyti
Kai pradėjom draugauti, tai aš buvau taupyklė, o jis kaip man tada atrodė baisus išlaidūnas, o dabar atrodo kad darosi atvirkščiai.
Atsakyti
Islaidumas lyties neturi. Mano vyras pinigus leidzia per kelias sekundes. Jis visa laika ju neturi. Gal del to, kad zino, jog pas mane ju visiems gyvenimo atvejams yra. (Uzdirbam vienodai...!)
Atsakyti
Manau, kad kiekvienoje seimoje yra skirtingai. Pas mus seimoj mes esame abudu islaidus tik labai skirtingai. As teikiu pirmenybe tiems dalykams kurie yra svarbiausi, o mano vyras perka tai kas maziau reikalinga. Nors geriau pagalvojus abudu stengemes tik seimos labui. Tik labai jau skirtingai biggrin.gif
Atsakyti
Kiekvienas isleidziam kur kam atrodo svarbu, bet kas liecia asmenines islaidas, tai gal man daugiau reikia.... wink.gif tongue.gif
Atsakyti
Maniskis vyrukas kad ir suvalkietis bet tikrai islaidesnis biggrin.gif ,
Mes perkame ko reik ir kas patinka ,o jei jis vienas tai kas patinka
Butina kartu vaziuot net maista pirkti (perkam menesiui tai kas negenda ), nes kitaip nerandu nieko is ko galima valgyt daryt biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
O apie kitas prekes net nekalbu .... wink.gif
Atsakyti