Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas 2

Na tai tęsiam pradėtą temą lotuliukas.gif
sena tema čia http://www.supermama...showtopic=58509

Sigele
o cia toks klausimas iskiko-kaip tu nuplauni akrilinius dazus, a?
ar bandei spausdinti su tuo printeriu paveikliukus, a sekesi?

o dabar klausimas is kitos operos- pvz as su ultra mediumu priklijuoju servetka prie butelio nedazyto. ar galima dar ant tos servetkos dekoruoti su serksnu arba 3D klijais ar nelabai? Briedziuke - o tu ta serksna kepi orkaiteje, ar jis ir taip laiko?
o jei buteli lakuociau paprastu laku -ar butu galima i ji pilti alkoholi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kunigunda78: 06 gruodžio 2006 - 14:06
O man labai įdomu būtų pažiūrėti kokį pavyzdėlį, kaip atrodo darbeliai su tuo šerkšnu ....gal kas įkelkit kokį darbelį ar nuorodą bent, nes nelabai įsivaizduoju.... blush2.gif
Atsakyti
Superiniai darbeliai thumbup.gif visų.
O čia aš pabandžiau teoriją pritaikyti praktikoje blush2.gif aišku iki tobulybės dar ojojoj kaip toli, bet kad man tik magėjo išbandyti, kaip realiai viskas vyksta ax.gif
Kaži, ar galima šitą darbiuką dekupažu pavadinti? lotuliukas.gif ax.gif

user posted image
Atsakyti
oj, kaip jūs greitai prikalbėjot ir naujų darbelių įdėjot thumbup.gif

kunigunda, taigi iki lakavimo viską lengvai galima nuplauti, o tada vėl iš naujo darbuotis mirksiukas.gif šerkšną pagal situaciją, kur jis naudotas, jei ant stiklo - prikaitinu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo briedžiukė: 06 gruodžio 2006 - 14:43
QUOTE(briedžiukė @ 2006 12 06, 14:45)
kunigunda, taigi iki lakavimo viską lengvai galima nuplauti, o tada vėl iš naujo darbuotis mirksiukas.gif  šerkšną pagal situaciją, kur jis naudotas, jei ant stiklo - prikaitinu ax.gif


tai as suprantu, kad servetka nusiplauna, bet kaip akriliniai dazai nusiplauna -pas mane tai niekaip schmoll.gif

o ar galima ant ultra glos tepti serksna ar tuos klijus, ar geriau klijus tepti ant jau iskaitinto butelio?
o jei buteli lakuociau paprastu laku -ar butu galima i ji pilti alkoholi?
Atsakyti
tai kad akriliniai dažai kuo puikiausiai nusiplauna. jie juk vandens pagrindu, tai kaip vanduo nenuplaus thumbup.gif
dėl butelio - manau, galėtum, juk į vidų alkoholį pilsi.

tu čia apie 3D klijus, ar ne? tai jų negalima kaitinti, manau, kad išsilydytų g.gif
Atsakyti
tai vat žodžiu nuvariau į parduotuvę to sadolin lako,o jo nėra verysad.gif doh.gif

Briedžiuke,o kiek ten mano lauknešėlis kainuoja g.gif labai jau aš jo noriu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(briedžiukė @ 2006 12 06, 15:17)
tai kad akriliniai dažai kuo puikiausiai nusiplauna. jie juk vandens pagrindu, tai kaip vanduo nenuplaus thumbup.gif


nu pas mane tikrai parasyta -akriliniai dazai , bet jie nenusiplauna ir neissiplauna. Netycia balta pliusine karve uzkrito ant zaliai dazytos dezutes ir neissiplove iki galo, vis tiek zalsva deme liko, lenteles ir nepavyko nuplauti, net teptukas neatsiplauna
schmoll.gif
va ka reiskia rusiskas akrilas
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2006 12 06, 14:59)

Sigele 
o cia toks klausimas iskiko-kaip tu nuplauni akrilinius dazus, a?
ar bandei spausdinti su tuo printeriu paveikliukus, a sekesi?

o


jau Briedziuke rase, kad nusiplauna, istikruju pakisau po vandeniu ir su kempine nusiuravau, siaip toks lengvas atspalviukas liko, bet juk daziau viska is naujo...
Vyras vis grasinosi atspausdinti, bet isleke i komandiruote, tai tik po savaites bus tada, manau, ir pasigirsim rezultatais... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saulala @ 2006 12 06, 10:56)
Jeigu ant sadolino užtepsi ploną dažų sluoksnį, tai ir suskilinėjimai bus smulkūs, o jei storą - stambūs. Zaxe teisingai pastebėjo, kad ir temperatūros skirtumai daug ką keičia.

Ar įmanoma išgauti suskilinėjimą ant servetėlės? dar nespėjau pabandyti, bet prisimenu, kad Tik basos pėdos sakė, jog tai įmanoma. Ant viršaus reikia tepti paprastą laką. Dar ji sakė, kad galėtų parodyti, kaip toks darbelis atrodo. O būtų įdomu pamatyti, nes pati dabar dekupažą užmečiau dėl laiko stokos.


Nu maciau kad diskutavot, ti įdėsiu vieną pavyzduką, tik kai lakuotas tai sunku nufotografuoti doh.gif istikruju tai igusti reikia, bet mane toks rezultatas tada tenkino... 4u.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Oi, mergaitės. Matau, kad dekupažo kūrybiniam išpildymui nėra ribų. Pridėsiu internetinį puslapį priemonių. Pažiūrėkit kokia jų įvairovė. Pastebėjau, kad to paties gamintojo priemonėmis ir Artmanija prekiauja. Nusipirkau Anglijoje priemonę šešėliavimui, pasirodo, jų net kelios yra. Būtų galima online užsakyti, bet ten sudėtingai kažkaip. Vien JAV atstovai.
decoart
Atsakyti
neskaiciau jusu temos,gal jus jau ir zinot biggrin.gif ,na o gal kam ir padesiu,radau toki dalyka;Klaipedoj,Didzioji vandens gatve 13, UAB Rundatus,parduoda ivairiausiu dalykeliu skirtu dekupazui ir SERVETELES PO 1!!!!,o jau grazios thumbup.gif Nezinau kaip jus tai padarot,bet labai grazus jusu darbeliai thumbup.gif thumbup.gif ,visoms sekmes 4u.gif
Atsakyti