Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip rūpintis vaiku po skyrybų?

Ka daryti?
Ar priimate savo buvusiojo patarimus, kiek rupinates savo buvusiais. Norejau pasidalinti savo patirtimi ir paklausti jusu patarimo. Esu issiskures jau virs 2 metu. Sunus gyvena pas buvusia drauge, sunui 4,5. Musu santykiai su sunumi neblogi, su buvusia irgi. Dabar paskutiniu metu yra didele itampa. Yra keletas priezasciu. Ji ieskosi darbo ir gal but nori persikelti i kita miesta, bet cia jau atskira tema. Bet pirmine priezastis del ko paskutiniu metu isgyvenu itampa yra ta, kad nesu patenkintas jos gyvenimu, tvarka.
Sunus paskutiniu metu beveik nuolat serga, namuose (jos) didziule netvarka. Pavyzdziui nesandarus langai, per kuriuos pucia vejas, gal del to sunus ir serga. As bandau jai sakyti, kad susitvarkytu, ji lyg ir girdi, deja kartais atsako, kad rupinciausi savimi ir palikciau juos ramybeje ir pan.
Ka man daryti. Kiek as galiu palikti ramybeje ir kiek rupintis? Ar as perzengiu kazkokias ribas? Kas man is tikruju rupi, tai kad vaikas butu sveikas ir namuose butu bent minimali tvarka. Ar tai per daug? I joki kita jos gyvenima ar sprendimus as nesikisu. Kaip geriausiai tvarkytis sitoje situacijoje?
Atsakyti
Jei tikrai nori padeti savo buvusiajai, tai padek realiais darbais - sudek naujus langus, parnesk produktu is parduotuves, issiurbk kartais kilimus, indus suplauk arba indaplove nupirk. Patarineti ir kritikuoti visi greiti. O jei tavo buvusiajai siuo metu sunku (iesko darbo ar pan.), tai, patikek, jai reikia realios pagalbos, o ne kazkokiu moralu.
Be to, pries ka nors sakydamas savo buvusiajai paklausk, ar ji nori zinoti tavo nuomone tuo ar kitu klausimu.

Tu tik isiklausyk i savo zodzius "nesu patenkintas jos gyvenimu" doh.gif Ar tu manai, kad ji gyvena tam, kad tau itiktu????? Jei mano ex pareikstu man nepasitenkinima mano gyvenimu praejus 2 metams po skyrybu, sakyciau - ATSIKNISK!!
Atsakyti
QUOTE(mikke @ 2006 12 06, 22:42)
Jei tikrai nori padeti savo buvusiajai, tai padek realiais darbais - sudek naujus langus, parnesk produktu is parduotuves, issiurbk kartais kilimus, indus suplauk arba indaplove nupirk. Patarineti ir kritikuoti visi greiti. O jei tavo buvusiajai siuo metu sunku (iesko darbo ar pan.), tai, patikek, jai reikia realios pagalbos, o ne kazkokiu moralu.
Be to, pries ka nors sakydamas savo buvusiajai paklausk, ar ji nori zinoti tavo nuomone tuo ar kitu klausimu.

Tu tik isiklausyk i savo zodzius "nesu patenkintas jos gyvenimu" doh.gif Ar tu manai, kad ji gyvena tam, kad tau itiktu????? Jei mano ex pareikstu man nepasitenkinima mano gyvenimu praejus 2 metams po skyrybu, sakyciau - ATSIKNISK!!

Visiskai drinks_cheers.gif
daugiau realiu darbu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Antanas @ 2006 12 06, 22:54)
Pavyzdziui nesandarus langai, per kuriuos pucia vejas, gal del to sunus ir serga.


o ji pinigu isvis tiems langams turi???
Atsakyti
Moteriškė be darbo, langai kiauri(čia lig ir vyriškos rankos reikia), nuolat sergantis vaikas(košmaras), ir dar vieniša(apie draugą neužsiminei). Reikia džiaugtis jog dar kalbasi su tavimi doh.gif ir be to vaiko gerovė ne jos vienos reikalas.
Atsakyti
Taip Antanai, cia vieninga nuomone, geriausiai zino tos mamytes, kurios gyvena vienos. Reikia realiu darbu, o ne zodziu. Yra sunku moterims susitvarkyti, kas liecia vyriskus darbus, o ir lesu trukumas ne paskutinej vietoj. Manyciau tau reiktu jai kaledom ka nors realiai padeti, kad ir su langais, arba pasiimti savo vaika ir paslaugyti, leisti jai pasilseti.
Atsakyti
Visiskai pritariu mikke drinks_cheers.gif
Atsakyti

Tevas privalo pasirupinti vaiko gerove, net ir po skyrybu, jug issikyre tai tik su vaiko mama. Jei pats matai , ko truksta tuose namuose, kam klausineji svetimu, kibk i darba, pagerink savo vaikuciui buiti. O gal bijai , kad pageres ir jos buitis? Gyvenimas atlygina visada ir uz gerus ir uz blogus darbus.
Atsakyti
vaikui reikia padėti jau dabar, negalima laukti, nes vaikui sunku, o motina be pinigu. vaiko nepadalinsi i dvi dalis, tad likes su motina vaikas vis tiek tikisi ir is tevo puses ne tik supratimo, bet ir realios pagalbos drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Antanas @ 2006 12 06, 21:54)
Kas man is tikruju rupi, tai kad vaikas butu sveikas ir namuose butu bent minimali tvarka.

Pranešk apie netinkamą vaiko priežiūrą vaikų teisių apsaugos tarnybai. Pasikalbėk su advokatu apie galimybę nustatyti vaiko gyvenmąją vietą su tavimi.
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2006 12 07, 15:09)
Pranešk apie netinkamą vaiko priežiūrą vaikų teisių apsaugos tarnybai. Pasikalbėk su advokatu apie galimybę nustatyti vaiko gyvenmąją vietą su tavimi.


Pranešk, bet tik tuomet, jeigu tvarkingai mokėjai alimentus, jeigu padarei viską, kad langai būtų sandarūs ir vaikas nesirgtų tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2006 12 07, 17:09)
Pranešk apie netinkamą vaiko priežiūrą vaikų teisių apsaugos tarnybai. Pasikalbėk su advokatu apie galimybę nustatyti vaiko gyvenmąją vietą su tavimi.


gal taip labai blogai nera, kad reiktu kreiptis i tarnybas.

Bet pries tai isakytom nuomonem as nepritariu... Is laisko supratau, kad tevas Antanas nori pasirupinti vaiko gerove ir siulosi pakeisti langus (ar juos sutvarkyti) tik mama priestarauja (gal yra labai isdidi, o gal ji istikruju nemato problemos)

Mano nuomone butu gera iseiti jei svenciu proga tiesiog padovanotum langus savo vaiko labui, gal is pradiu kazkoki reklamini bukleteli ar "netikra" ceki, nes jei istiruju uzsakysi o ji nepriims schmoll.gif Tik visa tai reiktu atlikti subtiliai, kad ji nepagalvotu apie kazkokius kisimusis i jos gyvenuma ar bandyma kazkaip papirkineti
Atsakyti