Įkraunama...
Įkraunama...

Nekalbus mažylis...

Gal ir nevisiskai teisingai pavadinau tema,maniske 2,1metu,labai nori kalbet,bet neiseina jai,tai kolkas tik ir sako kas svarbiausia-mama,papa,pit'(gert),spat'(miegot),vsio(viskas)...kaki,caca,lialia,kai metinuke verysad.gif o savo kalba ciauskair kazka pasakyt nori,papasakot,o neiseina verysad.gif
Kiek teko pastebet jos bendraamziai jau viska sako,pasakoja,sakiniais sneka,ka man galvot,pasidalinkit,kada jusu pradejo sneket?
Atsakyti
mano mergelikei tiek pat laiko kiek ir tavo ir ji taip pat sako: mama, tete, au, miau, ir dar kažą, o šiaip savo kalba varo....bet supranta viską ką sakau aš ir kiti suaugę.
aš ir pergyvenu dėl kalbėjimo, nes kiti tokio amžiaus jau sakiniais "varo" o mano tik........bet jei iki 3metų nešnekės tada vesiu pas logopedą, o kol kas reikia palaukti, gal pati kalba "prasilauš", sako dar dar įtaka duoda darželis, nes manoji sėdi namie su auklę ir nėr labai daug aplinkui gyvenančių tokio amžiaus pyplių...
tai vot, tu ne viena tokia mama......kuri jaudinasi dėl savo vaikelio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga-mama @ 2006 12 08, 18:09)
mano mergelikei tiek pat laiko kiek ir tavo ir ji taip pat sako: mama, tete, au, miau,  ir dar kažą, o šiaip savo kalba varo....bet supranta viską ką sakau aš ir kiti suaugę.
aš ir pergyvenu dėl kalbėjimo, nes kiti tokio amžiaus jau sakiniais "varo" o mano tik........bet jei iki 3metų nešnekės tada vesiu pas logopedą, o kol kas reikia palaukti, gal pati kalba "prasilauš", sako dar dar įtaka duoda darželis, nes manoji sėdi namie su auklę ir nėr labai daug aplinkui gyvenančių tokio amžiaus pyplių...
tai vot, tu ne viena tokia mama......kuri jaudinasi dėl savo vaikelio mirksiukas.gif

Manoji ir i darzeli jau eina,tik pasako zodi Aciu,bet visur ir visad,pavalgius,stumia kede prie stalo ir sako Aciu,tai jau pasako kad vaikas jai ir tiek pasako reiskys yra ne kurcnebilys g.gif,bet kas trukdo jai prabilt g.gif kartais skauda sirdys klausant kaip ji sneka su mociute telefonu ir nieko negali pasakyt,spaudzia,spaudzia,ciauska,ciauska,skaudu klausyt...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Prikolnaja: 08 gruodžio 2006 - 18:08
sveika,
mano mažiui 2m.9mėn tai jis nekalba.Buvo toks laikas kai kalbėjo ir kartojo visus žodžius,dar tiesa kai viakai būna tai jis pakartoja viska ką išgirsta,bet kai būna suauge ar mes dviese namie tai kalba savo vaikiška šneka,darželio nelanko.Mano manymu daug ką duoda tai,kad jis žiūri filmukus užsienietiškus.Pvz kai žiūrėdavo teletabius tai kartojo viska ką jie sakydavo nu dabar tai košmaras kalbėt kalba,bet nesuprantu ką ir svarbiausia jis pats pyksta,kad aš jo nesuprantu verysad.gif
Atsakyti
Mūms 1,5 mėnesiai šnekam taip pat nedaug mama,tete,lele,ate(ačiū),alio ,dede(dedelis) ate,niam niam, bet daugiau nieko bet viska supranta ko prašai
Atsakyti
QUOTE(VILGRA @ 2006 12 08, 20:00)
sveika,
mano mažiui 2m.9mėn tai jis nekalba.Buvo toks laikas kai kalbėjo ir kartojo visus žodžius,dar tiesa kai viakai būna tai jis pakartoja viska ką išgirsta,bet kai būna suauge ar mes dviese namie tai kalba savo vaikiška šneka,darželio nelanko.Mano manymu daug ką  duoda tai,kad jis žiūri filmukus užsienietiškus.Pvz kai žiūrėdavo teletabius tai kartojo viska ką jie sakydavo nu dabar tai košmaras kalbėt kalba,bet nesuprantu ką ir svarbiausia jis pats pyksta,kad aš jo nesuprantu  verysad.gif


O ka sako daktarai,ar kas,del tokiu vaiku g.gif

QUOTE(Austre 123 @ 2006 12 08, 22:47)
Mūms 1,5 mėnesiai šnekam taip  pat nedaug mama,tete,lele,ate(ačiū),alio ,dede(dedelis) ate,niam niam, bet daugiau nieko bet viska supranta ko prašai

Cia manai nedaug?mes budami pusantru viso sito tikrai nesakem blink.gif schmoll.gif Bet irgi jau senai viska suprantam ka sakau,ka prasau ir net ka neprasau viska daro ka reikia,iseinu is vonios,bega nesa man tapkes,isskalbtus rubus eina istraukia is skalbenkes...cia daug kuo parasyciau,bet ne apie tai tema doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Prikolnaja @ 2006 12 08, 16:53)
Gal ir nevisiskai teisingai pavadinau tema,maniske 2,1metu,labai nori kalbet,bet neiseina jai,tai kolkas tik ir sako kas svarbiausia-mama,papa,pit'(gert),spat'(miegot),vsio(viskas)...kaki,caca,lialia,kai metinuke verysad.gif o savo kalba ciauskair kazka pasakyt nori,papasakot,o neiseina verysad.gif
Kiek teko pastebet jos bendraamziai jau viska sako,pasakoja,sakiniais sneka,ka man galvot,pasidalinkit,kada jusu pradejo sneket?

Maniske pradejo eit i darzeli 2 m ir 2 men tada ir sneket pradejo, o iki tol nelabai mes su ja susisnekedavom schmoll.gif o po to per menesi prasilauze, neuzsiciaupdavo doh.gif ziuriu ir mazoji tokia, metai ir trys men tai visi jai tetes ir zmones ir daiktai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Prikolnaja @ 2006 12 08, 17:53)
Kiek teko pastebet jos bendraamziai jau viska sako,pasakoja,sakiniais sneka,ka man galvot,pasidalinkit,kada jusu pradejo sneket?

Man tai regis, nesuk tu kol kas galvos smile.gif Dviejų metų vaikai labai jau retas šneka sakiniais...

Mano vyresnėlis pradėjo kalbėt normaliai, neatsimenu, kada, bet problemos nebuvo. Tai labai stresavau, kai mažiukas nekalbėjo. Tokio amžiaus kaip tavo dukrytė jis ko gero dar ir mažiau pasakydavo... Ir nieko. Daktarai sakė - iki trijų metų prabils. Ir tikrai prabilo smile.gif Kaip atsirišo vieną dieną, bet jau visai prieš pat trečią gimtadienį. Ir kalba dabar smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2006 12 09, 00:55)
Man tai regis, nesuk tu kol kas galvos smile.gif Dviejų metų vaikai labai jau retas šneka sakiniais...

Mano vyresnėlis pradėjo kalbėt normaliai, neatsimenu, kada, bet problemos nebuvo. Tai labai stresavau, kai mažiukas nekalbėjo. Tokio amžiaus kaip tavo dukrytė jis ko gero dar ir mažiau pasakydavo... Ir nieko. Daktarai sakė - iki trijų metų prabils. Ir tikrai prabilo smile.gif Kaip atsirišo vieną dieną, bet jau visai prieš pat trečią gimtadienį. Ir kalba dabar smile.gif

Na aciu labai,siaip ir pati tai suprantu ir tikiuos kad iki 3mes prabilsim,bet kai paskaitau kur raso ka nors mamkos turincios tokio pat amziaus pypli,ir jis oi,oi,jau vos ne eilerascius deklamuoja,baisu pasidaro blink.gif
Atsakyti
mano dukrai 1 ir 5 mėn. lankom tokį būrelį,va ten pabudma tarp savo bendraamžiū pradėjo daug kalbėt. sakiniais nešneka,dar per maža,bet du žodžius sujungia: tete gult, dide mas(didelė mašina), aa pupa,tete,mama,kate(taip dainuoja lėlei lopšinę),ir daug kitų žodžių. na mes pilnai viena kitą suprantam. kaip tokio amžiaus ji tikrai jau daug kalba.
juk visi vaikai skirtingi,susirūpinti reikia kai sueina vaikui 3 metai.
Atsakyti
mano mazius ir nekalba (nu sako "ate", kay valgyt am-am, ir neseney "man" pradejo thumbup.gif ) nors jam tik 1 m, ir beveyk du menesesiai... smile.gif smile.gif smile.gif
nesako mama, tete, nors ma-ma-ma, ar te-te-te sako istisay, bet tay ne tie zodzey kuriu as tayp laukiu... verysad.gif
bet aplinkuj visi mazyley siuos zodzius jau sako... bet nieko, zinau kat sulauksiu tos dienos kay mano mazylis man, mama pasakys.... wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Maniškiui 2metai ir tuoj 10 men. kažkur nuo dviejų metų sakydavo aitė(tėtė) ama (mama), emi(kate), au-au, tiu-tiu(traukinys).. bet viską sugebėdavo parodyt rankom, veido išraiška- žodžiu aš su juo susikalbėdavau. Dabar nuo rugsėjo eina į darželį, jau po mėnesio pradėjo daugiau kalbėti.. dabar kasdien išmokstam naują žodį smile.gif Prdedam dainuoti kokį nors vieną skiemenį- žaizdami-ir nepastebim, kaip sakom naują žodį smile.gif Aišku neaiškiai smile.gif Daktarai sako, jei vaikas tave supranta, į tavo klausimą kažką marmalioja ar bando rodyt-tikrai ne kurčniabilys smile.gif Neliūdėkit smile.gif
Atsakyti