Įkraunama...
Įkraunama...

Gyd. R. Jakutienė.

Sveikos, gal kam teko lankytis ir gimdyti pas Gyd. R.Jakutiene. Butu idomu suzinoti jusu nuomone apie sia gydytoja.
Atsakyti
QUOTE(kasara @ 2006 12 08, 19:40)
Sveikos, gal kam teko lankytis ir gimdyti pas Gyd. R.Jakutiene. Butu idomu suzinoti jusu nuomone apie sia gydytoja.

Atsakyti
Man irgi butu idomu suzinoti nuomone, nors skyrelyje Kauno krikscioniskieji gimdymo namai man jau apie ja prase geru atsiliepimu. ax.gif
Atsakyti
Aš irgi pas šitą gydytoją vaikštau.Nežinau, ar pas ją gimdysiu, bet būtų įdomu atsiliepimus išgirsti. Šiaip labai maloni gydytoja, bet kaip gimdymas.. g.gif
Atsakyti
Aš gimdžiau pas ją.Apie ją galiu atsiliepti tik gerai.Nes nėra nei per saldi , nei ką.Ką paklausi, tą gausi.Lankiausi viso nėštumo metu, likau patenkinta.Labai įkyriai nesisiūlė, aš pati jos klausiau dėl gimdymo ir nusprendžiau pas ją gimdyti.Nes manau, kad geriausiai gimdyti pas tą gydytoją, pas kurį lankaisi nėštumo metu.Mano gimdymas išpuolė jai ne pačiu geriausiu momentu, bet viskas buvo gerai.Manau, kad sekantį leliuką irgi gimdysiu pas ją ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2007 03 21, 19:02)
Aš irgi pas šitą gydytoją vaikštau.Nežinau, ar pas ją gimdysiu, bet būtų įdomu atsiliepimus išgirsti. Šiaip labai maloni gydytoja, bet kaip gimdymas.. g.gif


Lankiausi pas ja ne karta.Bet nebuvau patenkinta jos gydymu, nei prieziura.Todel pasirinkau visai kita gydytoja.Man ji nerimta gydytoja. nono.gif
Atsakyti
thumbup.gif tai labai puiki gydytoja! teko lankytis pas isgirtaji profesoriu Krumini, taciau i kai kurios jo neatsakytus klausimus atsake butent ta paprasta sialiniu poliklinikos gydytoja. ir gimdziau as pas ja, todel galiu drasiai rekomenduoti. rupestinga gydytoja, o kad ji bendrauja betarpiskai nepastatydama tarp saves ir paciento sienos -tai tik pliusas. jei gimdysiu dar karta, tai tik pas ja. ir jei tektu kada nors issikraustyti is kauno, tai is bet kokio miesto vazineciau pas ja kaip pas ginekologa! smile.gif
Atsakyti
Be abejo kiekvienas gali turėti savo nuomonę, bet aš nenorėčiau turėti su ja jokių reikalų. Nepatiko man nei priežiūra, nei požiūris, nei informacijos kiekis
Atsakyti
Man tai užtenka informacijos ir pan. Echoskopuodama visada sako, kas kur yra, ar turi taip būti, kokios normos ir t.t. Dėl kokio neaiškumo daro papildomus tyrimus. Patinka konkretumas, kad sako taip, kaip yra be pagražinimų jokių. Kokie klusimai iškilo, visada atsako, paaiškina.
Aš lankausi pas ją "Jūsų šeimos klinikoje " Šilainiuose.
Atsakyti
AS taip pat pas ja lankausi. Su pirmuoju ir dabar su antru. Pirmaji gimdziau irgi pas ja ir man ji labai patiko!As gimdziau nakti, tai ji visa nakti prabuvo salia, rupinosi, jei kas is kart atbega!AS ja labai patenkinta ir galiu rekomenduoti!A ir dabar tik pas ja gimdysiu!
Atsakyti
Nežinau ar apie tą Jakutienę kalbat. Jei ta pati kuri dirbo, ar dar dirba šilainių poliklinikoj tai padėk dieve. Man nuo to karto pas ją(kai pirmą kartą gyvenime apsilankai pas ginekologą) fobiją šitos srities gydytojams įvarė.Trūksta šilumos ir gebėjimo bendrauti su žmonėmis.
Labai atsiprašau jei ne apie tą blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(Amneza @ 2007 08 07, 15:29)
Nežinau ar apie tą Jakutienę kalbat. Jei ta pati kuri dirbo, ar dar dirba šilainių poliklinikoj tai padėk dieve. Man nuo to karto pas ją(kai pirmą kartą gyvenime apsilankai pas ginekologą) fobiją šitos srities gydytojams įvarė.Trūksta šilumos ir gebėjimo bendrauti su žmonėmis.
Labai atsiprašau jei ne apie tą  blush2.gif .

Manau, kad apie ta pacia...kai pirma kart pas ja nuejau, pasijutau lygiai taip pat unsure.gif sekanti karta ginekologo prireike staigiai ir netiketai, o kadangi kitos nezinojau nuejau vel pas ja, bet ta karta jau buvo daug geresne...vis dar pas ja lankausi ir pastebejau, kad ji tikrai nuotaikos zmogus(gal oras ar menulio fazes veikia ar pan biggrin.gif )...seip jos apziurom nestuke.gif metu esu ptenkinta, bet jos atostogos doh.gif paskiria apsilankyma, ateinu, o ji atostogauja...ir taip 3 kartus doh.gif sitas l.nepatiko schmoll.gif ir isgasdinus buvo del prieslaikinio blink.gif nusiunte i dienos stacionara, tai ten nuramino cool.gif seip kaip gydytoja ji man pasirode profesionali, tikrai rupinosi ar viskas gerai ir paklausus tikrai issamiai atsako...o seip gal siektiek saltoka ir kartais gruboka, nesismulkina...
Atsakyti