Įkraunama...
Įkraunama...

Nekenčiu dietos!

Kai išgirstu žodį "dieta", nejučiomis susierzinu. Propaguoju "močiutės meniu", saiką ir aktyvią fizinę veiklą!
Atsakyti
tai valio! kiekvienam savo
Atsakyti
Fuuu... Ačiū! notworthy.gif Nebuvau pasmerkta mirksiukas.gif ...
Atsakyti
Nesupratau, kame problema? unsure.gif
Jei nereikia dietos, tai ir nekęsk, ir nesilaikyk jos tongue.gif Aš irgi esu kategoriškų dietų priešininkė (kai draudžiamas vienas ar kitas produktas, kai reikia maitintis nustatytomis valandomis, kai gali valgyti tik tai, kas "leidžiama" ir t.t.). Manau tam, kad susitvarkyti su viršsvorio problemomis visiškai nebūtina laikytis dietos, tereikia susidraugauti su savo smegenimis, kai ką jose truputį pakeisti, pamažinti porcijas, riebalų ir saldumynų kiekį ir viskas bus ok.
Bet yra žmonių, kuriems dieta- liepto galas, kai telieka vienas pasirinkimas: arba tampu grakščia gulbe, gazele (ar kuo nori flirt.gif ) ir mėgaujuosi visais gyvenimo malonumais, arba toliau gyvenu prie televizoriaus su spurgų maišeliu dantyse, su visomis kraujospūdžio, virškinimo, "visi vyrai yra kiaulės", "vėl apsirengti nėra kuo", savęs nekentimo ir kitomis problemomis.
Deja, realybė tokia...
Atsakyti
Nereiketu tokio zodzio baidytis g.gif
Dieta kaipo ir reikshtu samoninga ir apgalvota suvartojamo maisto pasirinkima, norint kontroliuoti kuno svori ( ishlaikyt, padidint ar sumazhint) ir naudinguju maisto medziagu gavima. Realiai,- jei 'draugauji su saiku' ar pamastai, kaip cia nepritrukus vitaminu,- jau laikaisi dietos tongue.gif
Atsakyti
QUOTE
Hestija,2006 12 09, 09:33
Nesupratau, kame problema?  unsure.gif

Jokių problemų ax.gif !
QUOTE
Aš irgi esu kategoriškų dietų priešininkė (...). Manau tam, kad susitvarkyti su viršsvorio problemomis visiškai nebūtina laikytis dietos, tereikia susidraugauti su savo smegenimis, kai ką jose truputį pakeisti, pamažinti porcijas, riebalų ir saldumynų kiekį ir viskas bus ok.

Taip! mirksiukas.gif

Čia dar viena dieta (mano galva, greičiau anekdotas): Ryte, prieš keliantis iš lovos, išgerti pusę litro vandens. Pusryčiams - tonizuojantis gėrimas iš stiklinės pieno, šaukštelio medaus ir šaukštelio kakavos. 15 min iki gėrimo arba 15 min po reikia suvalgyti greipfrutą arba apelsiną. Iki 12 val reikia išgerti litrą negazuoto mineralinio vandens ir t.t. Ką sudomino ši dieta, pasiskaitykite naują "TV areną" mirksiukas.gif .

P.s. Jokiu būdu nesišaipau iš tų kurios laikosi dietų dėl sveikatos. Bet kai apie dietas šneka "meškerės" doh.gif ... Norisi gerai papurtyti, kad atsipeikėtų.
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2006 12 09, 11:24)
Bet kai apie dietas šneka "meškerės"  doh.gif ... Norisi gerai papurtyti, kad atsipeikėtų.

Mes, žinok, "Minus 10" papurtom hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Hestija @ 2006 12 09, 09:33)
Bet yra žmonių, kuriems dieta- liepto galas, kai telieka vienas pasirinkimas: arba tampu grakščia gulbe, gazele (ar kuo nori  flirt.gif ) ir mėgaujuosi visais gyvenimo malonumais, arba toliau gyvenu prie televizoriaus su spurgų maišeliu dantyse, su visomis kraujospūdžio, virškinimo, "visi vyrai yra kiaulės", "vėl apsirengti nėra kuo", savęs nekentimo ir kitomis problemomis.
Deja, realybė tokia...


taip yra ir tokiu kuros dietinasi tam, kad paskui galetu vel kuri laika pabuti apsirijelemis, (nesmerkiu ir tokiu, nes taip ir man buna, kai nervas suima).... blush2.gif

bet yra ir tokiu, kurios renkasi tam tikra dieta ar mitybos programa, kad nors kazkaip sunormalizuotu savo kuno svori, kad suaktyvintu medziagu apykaita, kad sugriztu i rezima, kuris per nuprotejusi darbo tempa, visai ismustas is ribu....
kad per laika, kurio metu laikosi dietos, issiaiskintu, kaip gyventi toliau, nes pastovi baime ka nors isideti i burna jau atsibodus....

beje prie dietos, kaip liepto galo prieinama ir ne vien tada, kai vien prie teliko sedima ir edama.... kaip kad prie loveliu sedime is loveliu edame.... lotuliukas.gif


jei ka asmeniskai mane tai nervina mazo koloringumo (700-800 kkal) dietos, ribojancios iprasta maista, ar is vis verciancios valgyti kazka ypatingo, kitaip sakant verciancios pasijusti ligoniu.... o galiausiai ir padarancios ligoniais, nes rezultate medziagu apykaita is vis suleteja....
o del valgymo valandomis, tai ir sveikai besimaitinant ir orientuojantis i sveikatos poreikius, reikia isiklausyti i dienos ritmus ir i tai kas su kuo tinka.... nes esme yra ne kg, o tame kokia tavo savijauta.... gaila, bet su metais tai pasidaro ypac svarbu.... drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labas, ar dar tęsiate šią temą? Noriu pklausti, ką daryti, jei nesilaikai dioetų, o metams bėgant iš meškerės tampi siūlu? Ypač moterys nuolat pašiepia. Apsimesti, kad tai gražu ar nuolat verkšlenti? : verysad.gif
Atsakyti
Ooooo... Kai turi viršsvorį, gali sakyti, kad neturi trūkumų, tik perteklių mirksiukas.gif. Kai esi "siūlas", gali atsikirsti, kad "niekas manęs nepastums " mirksiukas.gif .

O jei rimtai g.gif ... Grietinėlių, kremų ir t.t. rijimas - neišeitis. Normaliai maitinantis svoris nekrenta be priežasties. Reikėtų pasvarstyti, ar neturi sveikatos sutrikimų. Atsiprašau, nenoriu gąsdinti verysad.gif .
Atsakyti
Man kaž ko labai pikta verysad.gif
Pagal mano 174 ūgį mano 64 nėra prastas svoris, aš jaučiuosi gerai ir graži, bet ta visa anoreksiška aplinka kurioje man pastoviai tenka būti labai išmuša mane iš vėžių - nekenčiu laikytis dietų, bet kažkaip labai jau sunku atsispirti tam masiniam nematomam spaudimui... Esu prisirinkusi dešimtis įvairiausiu dietų, bet nė vienos taip ir neišdrįsau laikytis ir skriausti savęs psichologiškai, bet pagaunu save vis lendančia į kokį skyrelį naujos dietos paieškoti... Ką jūs apie tai manot? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(FataMorgana @ 2007 03 28, 09:59)
Man kaž ko labai pikta verysad.gif
Pagal mano 174 ūgį mano 64 nėra prastas svoris, aš jaučiuosi gerai ir graži, bet ta visa anoreksiška aplinka kurioje man pastoviai tenka būti labai išmuša mane iš vėžių - nekenčiu laikytis dietų, bet kažkaip labai jau sunku atsispirti tam masiniam nematomam spaudimui... Esu prisirinkusi dešimtis įvairiausiu dietų, bet nė vienos taip ir neišdrįsau laikytis ir skriausti savęs psichologiškai, bet pagaunu save vis lendančia į kokį skyrelį naujos dietos paieškoti... Ką jūs apie tai manot?  unsure.gif

drinks_cheers.gif Nu priam kaip aš......... Niekad gyvenime nebuvau patenkinta savo kūno formomis......... Ir ko gero kiek besverčiau, ir nebūsiu............ Todėl, kad aplink pilna kūdų gražuolių.......... O aš taip mėgstu saldumynus ir negaliu jų valgyti.......... nes bijaulyšną gramą priaugti, o jei suvalgau, tai turiu atsisakyuti pietų.......... Vienžo......... irnesakyk.gif
Atsakyti