Įkraunama...
Įkraunama...

Šventiniai sveikinimai

sms juk taip greitai ir jokių vargų.O vizgi kur šventinė dvasia dvelkenti romantika,kiek gražių atviručių thumbup.gif .Ar kas nors dar perka ir siunčia atvirutes.Šiandien pagalvojau ,kad norėčiau nusiūsti draugei į Švediją,giminėms į Uteną,tai kad adresų tikslių nežinau blush2.gif .Vėl rašyk klausk,taip ir vėl palikau tikriausiai kad SMS. blush2.gif
Atsakyti
Toliau gyvenantiems zmonems ir i uzsieni visada siunciu pastu grazius kaledinius atvirukus, o tiems, kam dovanoju dovaneles - taip pat prie dovanu pridedu mazus atvirukus su sveikinimais...
Man asmeniskai labai malonu gauti sveikinimus pastu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(leo11 @ 2006 12 09, 18:17)
Toliau gyvenantiems zmonems ir i uzsieni visada siunciu pastu grazius kaledinius atvirukus, o tiems, kam dovanoju dovaneles - taip pat prie dovanu pridedu mazus atvirukus su sveikinimais...
Man asmeniskai labai malonu gauti sveikinimus pastu.  4u.gif

Nusprendžiau ir aš ,dar gal spėsiu nusiųsti unsure.gif atvirukus iki švenčių nors keliems pažystamiems.Man taip pat patinka gauti atvirukus.Nors taip nutinka jau labai labai retai. schmoll.gif
Atsakyti
atvirukai man patinka. o va SMS -- nervuoja
atvirukus mes megstam susirikiuot ant pianino ir dziaugtis, o va sms kas is interneto prirenka, kas grandines principu siuncia, tai per sventes norisi mobilu tekstelet sienon
Atsakyti
QUOTE(Dios @ 2006 12 11, 14:09)
atvirukai man patinka. o va SMS -- nervuoja
atvirukus mes megstam susirikiuot ant pianino ir dziaugtis, o va sms kas is interneto prirenka, kas grandines principu siuncia, tai per sventes norisi mobilu tekstelet sienon

Tikrai tiesą sakai,kai pradeda visi tuos sms siųsti ir pusė vienodų ir aš kitą kartą taip darau blush2.gif ,kad greičiau būtų.Ot susikaupiau ir išsiunčiau jau keles atvirutes.Gak ir aš kokę gausiu rolleyes.gif
Atsakyti
Kaip taisyklė, iš užsienio paprastai gaunu atvirutes, o iš vietinių SMS....
Atsakyti
biggrin.gif Kaip šaunu būtų gauti atvirutę - sms jau nusibodo... aš pati labai mėgstu pasveikinti atvirute...išsiunčiu nemažai, o atsakymas- sms... verysad.gif
Atsakyti
Na jau su tom atvirutėm tai jau mane irgi pradeda nervuoti .Gimines pasveikinom atvirute Maskvoje 12.13d.Oro paštu tai dar negavo,tai kiek tas lėktuvas skrenda nesuprantu.Į Angliją taip dar negavo.Tai kada reikia pradėti siųsti nuo Birželio mėn.Jau siutas paėmė,kažko praėjo norai schmoll.gif
Atsakyti
Man irgi pastu gautos atvirutes tukstanti kartu brangesnes nei sms, bet gaila, kad jas gaunu tik is banku verysad.gif
Atsakyti
Aš vieną atviruką gavau,smagu.Kitais metais gal daugiau kas atsiųs,nes prieš Kalėdas keliems taip pat išsiunčiau thumbup.gif
Atsakyti
Sutinku, pašto balandžio į dėžutę įmestas laiškutis su atviruku išties ilgam pakelia nuotaiką. O jeigu dar specialiai tau išrinktas, su laiškučiu viduje – išvis super, žinai, kad žmogus būtent apie tave galvojo wub.gif ... Aš taip pat stengiuosi bent prieš didžiąsias metų šventes žiemą išsiųst keletą mielų atvirukų. Man malonus pats procesas: ieškot tik tam žmogui tinkančio jo skonio atviruko, ieškot tik jam tinkančių žodžių, kurt patį sveikinimą, po to per pusnis žygiuot į paštą... Ech... bigsmile.gif
Tuos atvirukus, kurie mane pasiekia paštu arba atkeliauja su dovanytėmis, sukabinu ant lango: ištiesiu sidabrinės ar auksinės spalvos juostelę nuo vieno lango galo iki kito ir prikabinu prie jos atvirukus. Labai gražiai atrodo... ax.gif Ypač kalėdiniu laikotarpiu, kai gali džiaugtis sveikinimais iki pat Trijų Karalių sausį.
SMS – išeitis truputį tinginukams g.gif . Nesakau, ir pati esu juos rašiusi, tačiau bent jau stengiuosi parašyti ką nors originalaus ar asmeniško, kad žmogus negautų dešimt vienodų žinučių. Vienodi sveikinimai mane siutina schmoll.gif . Jokio išradingumo, tik pareigos spiriamas žmogus, taip išeina, tau rašo g.gif .
Atsakyti
Man maloniau gauti atvirute, o ne koki SMS
Atsakyti