Įkraunama...
Įkraunama...

Limfoma

Sveiki,

Gal sergat limfoma ir galit placiau papasakoti apie sia liga ir jos gydymo etapus???
Atsakyti
laba,
mano draugei rado 2 stadija limfomos pernai ziema, perejo gydymus, chemotarapija ir dar svytinima, o dabar nieko gydytojai nedaro. kiek zinai tie limfmazgiai pas ja menkai sumazejo...
Atsakyti
laba, o kodel tavo draugei dabar nieko nedaro??O kur ji gulejo, kaip tie svitinimai ir chemoterapija, labai isvargina zmogu, kaip atsistate kraujas??Ar ji naudojo tuos brangius vaistus??
Atsakyti
gal kas sirgote ir jau pasveikote sia baisia liga.Kaip jauciates po sunkaus gydymo??
Atsakyti
gal kas gali is savo patirties placiau papasakoti apie sia liga?
Atsakyti
QUOTE(dovillee @ 2008 06 28, 21:09)
gal kas gali is savo patirties placiau papasakoti apie sia liga?



Labas,

Puslapyje www.kraujas.lt yra daug informacijos apie šią ligą.

Sėkmės
Atsakyti
QUOTE(dovillee @ 2008 06 28, 20:09)
gal kas gali is savo patirties placiau papasakoti apie sia liga?

Labas, mano draugas serga sia liga...o ka noretum suzinoti, tai klausk...
Atsakyti
QUOTE(krugile @ 2008 07 13, 02:09)
Labas, mano draugas serga sia liga...o ka noretum suzinoti, tai klausk...

laba,mano vyras serga limfoma,3 stadija,pirma chemoterapija jau praejo,butu idomu suzinoti kaip jauciasi daugiau jau ju tureja zmones,ar mazeja tie limfmazgiai?na idomu viskas nuo A iki Z 4u.gif
Atsakyti
Labas, visu pirma Tau labai, labai daug stiprybes....
Mes sia liga susirgom pries kokius 2 metus, labai ilgai nerado ligos, siuntinejo, is ligonines i ligonine, kol pagaliau Onkologiniam nustate, kad zarnyne yra auglys... 1 stadija...Kauno klinikose nustate net ne ta vezio forma, tad nieko nelauke susiradom pazistamu Santariskese ir iki siol ten gydomes...Jam padare kursa chemijos, auglys zarnyne isnyko...po menesio pradejo skaudeti gerkle...ir ten atsirado veziniu lasteliu...tada dare kaulu ciulpu transplantacija ir vel chemijos kursas...po jo praejo jau menuo, ir rugseji vel vaziuosim tiksrintis...Svarbiausiai neprarasti vilties, ir moraliskai padeti jam....
Atsakyti
Labas visiems, smile.gif
Teko ir man praeiti ta pragara, praejo 3 metai ir tik dabar ramei galiu apie tai kalbeti.
turiu patirties, viska surasyti neimanoma, tad klauskit mielai atsakysiu smile.gif
Daug domejaus ka daryti kad ji neatsinaujintu ir kaip atsistoti ant koju po chemiju, manau kad esu radusi ,nes pati jauciuosi labai gerai, o svarbiausiai ,kad persekiojanti smekla kuria ilga laika jauciau uz nugaros, dingo thumbup.gif
Tam reikejo labai daug pastangu, ypatingai artimuju palaikimo ir TIKEJIMO smile.gif
Ja tikrai galima nugaleti, zmogaus galios beribes.
Stibrybes visiems praeinant si etapa, PO TO GYVENIMAS DAUG LAIMINGESNIS biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(DONRA @ 2009 01 22, 10:38)
Labas visiems,  smile.gif
Teko ir man praeiti ta pragara, praejo 3 metai ir tik dabar ramei galiu apie tai kalbeti.
turiu patirties, viska surasyti neimanoma, tad klauskit mielai atsakysiu smile.gif
Daug domejaus ka daryti kad ji neatsinaujintu ir kaip atsistoti ant koju po chemiju, manau kad esu radusi ,nes pati jauciuosi labai gerai, o svarbiausiai ,kad persekiojanti smekla kuria ilga laika jauciau uz nugaros, dingo thumbup.gif
Tam reikejo labai daug pastangu, ypatingai artimuju palaikimo ir TIKEJIMO smile.gif
Ja tikrai galima nugaleti, zmogaus galios beribes.
Stibrybes visiems praeinant si etapa, PO TO GYVENIMAS DAUG LAIMINGESNIS biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


Saunu, kad pasveikai smile.gif o kokie pas tave pozymiai buvo? blogai jauteisi, pastebejai limfmazgius? Pas mane jie padideje irgi biski, bet maziukai, prasirgus ebstein baro virusu, gal nuo to laiko uzsilike, bet po to kai pradejau skaityti visas ligas, tai sau taikyt pradejau... doh.gif tai vat laukiu eiles pas hematologa, ir stengiuos per daug nepanikuoti 4u.gif kaip visi sako, per daug skaitau, ir po to nesamoniu prisigalvoju...
Atsakyti
Skaityti reikia ir net butina, tik ligos nereikia ieskoti, zinai kai kas nors suskausta ir pradedi nuo pacio baisiausio blink.gif
Man koki 1 men laikesi nedidele teperatura 37,2-37,5, krete saltis ir tuo paciu prakaitas, bet limfmazgiai padideje nebuvo.Ligoninej persviete plaucius ir saknyse rado zidiniu, ir tik veliau gulint ligoninej pradejo ant zando (prie ausies) augti guzas, tada jau veiksmas rutulivosi labai greitai, biopsija, diagnoze, uz savaites chemija ir plika galva.... blink.gif

Bet tikrai tau reikia sulaukti atsakymo is hematologu ir BUTINAI TIKEK KAD MANO INFO TAU NEREIKS smile.gif
Atsakyti