Įkraunama...
Įkraunama...

Lipdukas "70" ant mašinos galo

Apklausa: Ką pagalvojate jį išvydę? (69 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Atkreipiu dėmesį, kadangi asmuo kuris vairuoja yra dar nepatyręs eismo dalyvis. Manau, kad reikalingas toks ženklas. Visi mes kažkada nuo kažko mokėmės ir nebuvome jau tokie "asai" už vairo, kai gavome vairuotojo pažymėjimą į rankas.
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2006 12 12, 21:39)
Manau, kad reikalingas toks ženklas. Visi mes kažkada nuo kažko mokėmės ir nebuvome jau tokie "asai" už vairo, kai gavome vairuotojo pažymėjimą į rankas.


Noreciau, kad visi taip prisimintu, kad negime mokedami vairuoti rolleyes.gif Nes dabar vazineju pirma savaite uz vairo doh.gif tai tikrai truksta tos patirties, sunkiau persirikiuoti, bet uzsiklijavusi zenkla pastebejau, kad yra tokiu pilieciu, kuriems vos ne "garbes reikalas" apipypinti pradedantiji doh.gif o viena karta apypino mane moteriske, kuriai aplenkus pamaciau toki pusiau uzkritusi 70 ant palanges doh.gif O juokingiausia, kad pypina nervingai, nes stoviu prie zalio sviesoforo, o stoviu tik todel, kad uz sankryzos susigrudusios masinos ir nera ten man kur detis cool.gif Bet zenklo reikia, nes bent kol kas moraliskai geriau jauciuosi, kai uzgestu prie sankryzos su 70 zenklu biggrin.gif
Atsakyti
Labai normaliai į tokius ženklus žiūriu. Pati po nėštumo ir gimdymo (nėščia jaučiau nenormalią baimę vairuot blush2.gif ) puse metų važinėjau su ženklu 70, nors prieš tai 3 metus važinėjau. Ir tikrai jis nepamaišo, nes kažkaip į tokius vairuotojus atlaidžiau žiūrima, stengiamasi jiems padėt įsiliet į eismą iš šalutinių kelių. Va tragedija būna tada, kai ką tik iškeptas vairuotojas be ženklo 70 važinėja doh.gif doh.gif doh.gif .Bando manevruot, nesigauna. Va tada tikrai pasiuntu ir kitą kartą norisi pasivyt, susistabdyt ir į liūlį duot blush2.gif
Atsakyti
O man kazkodel tenka susidurti su nelabai erdveje besiorientuojanciais 70 nesiotojais. Paima ir sustoja priesais nosi, sukelia avarine situacija bandydami persirikiuoti, kamstyje nuolat rieda po 1m atgal. Kas keisciausia, kad neretai taip siaubingai vairuoja vaikinai blink.gif As stengiuosi kaip imanoma greiciau juos palikti uz nugaros nors pati dar kokius 10 men tureciau si zenkla devet doh.gif
Atsakyti
man netrukdo ir stengiuosi praleisti, bet kartais, kai tikrai uznervina - kai pradeda praleisdineti masinas, ten, kur nepriklauso - pasinaudoju signalu biggrin.gif Jei trukdo eismui - aplenkiu ir vaziuoju toliau sau ramiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2006 12 12, 00:10)
Bet iš tikrųjų mieste daug daugiau sutinku vairuotojų(moteriškių),kurios aiškiai turėtų važinėti su šiuo ženklu,gal tiesiog neužsidėjusios,o gal po teisių gavimo ilgai nevairavusios-tai čia didesnė tragedija. doh.gif

cia tai tu teisi dar nereiskia,kad esi geras vairuotojas [-a] jai jau nebeturi 70 zenklo ax.gif Kiti 10 metu vairuojantys pridaro didesniu nesamoniu uz tuos su 70 zenklu tongue.gif
Atsakyti
Manau kad reikia sio zenklo, nes kiti taip nesinervuos jei kas ne taip, distancijos laikosi...... thumbup.gif nelipa ant siknos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpiosa @ 2006 12 17, 16:40)
Manau kad reikia sio zenklo, nes kiti taip nesinervuos jei kas ne taip, distancijos laikosi...... thumbup.gif  nelipa ant siknos biggrin.gif




Dar ir kaip lipa doh.gif Neištvėrus kablį prisisukau,tai dabar jau ne taip subinėn lenda. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2006 12 17, 17:58)
Dar ir kaip lipa doh.gif Neištvėrus kablį prisisukau,tai dabar jau ne taip subinėn lenda. lotuliukas.gif

Visokiu pasitaiko zmoniu,bet dauguma i ta zenkla atkreipia demesi ir ne taip piktai reguoja i padarytus liapsusus.Odel kablio,tai tu cia gerai ismastei,kazkaip net nepagalvojau apie tai g.gif
Atsakyti
man netrukdo, jeigu jie jauciasi kaip pradedantieji, o ne kaip didziausia patirti turintys vairuotojai, uzsiklijave vien del to, kad jo reikalauja policija, (juk ir tokiu buna), o blogiausia, kad jie rodydami savo "ismone"sukelia daugybe avariniu situaciju ax.gif
Atsakyti
As net nepastebiu tokiu vairuotoju biggrin.gif ir kad priklijuotas 70 zenklas man nieko nesako nes pagalvoju juk buna visokiu situaciju kai ta pacia masina naudojasi ir katik islaikes egzamina ir jau profas biggrin.gif Be to is savo patirties zinau kad ne kiekvienas naujokas uzsilipina si zenkliuka smile.gif pati atvazinejau tuos du metus be jokio zenklo blush2.gif
Atsakyti
Na as tai tikrai klijuosiu, nes mano pirmosios savaites vairavimo eina, norisi kol kas taisykliu laikytis tongue.gif Ale kolega kuris po 5 metu nevairaves uzsidejo 70, tai nusiklijavo labai greitai, nes visi pypsena ir skubina, soto tai as nesuprantu, jei nepatyres tai tipo ei varyk greiciau, o jau be zenklo tai patyres vairuotojas, jei nevaziuoja reiskias nera kaip g.gif kosmaras man tokis poziuris cool.gif
Kai dar su instruktoriu vazinejau, tai man pypseno pypseno viena ties sankryza, tai mano instruktorius faka parode, o ta aplenkus pristabde ir veiksma atkartojo, ir dar moteriske doh.gif vienzo pagarbos daugiau reikia vienas kitam rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo soera: 27 sausio 2007 - 11:07