Įkraunama...
Įkraunama...

Lipdukas "70" ant mašinos galo

Apklausa: Ką pagalvojate jį išvydę? (69 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
as taip pat vazineju su 70 zenklu. man tai reiskia ta pati kaip "atsiprasau, jei jums trukdau, as dar tik mokausi ir laabai apgailestauju uz sukeltus nepatogumus..." verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gucci XX: 27 sausio 2007 - 15:19
QUOTE(soera @ 2007 01 27, 12:06)
Na as tai tikrai klijuosiu, nes mano pirmosios savaites vairavimo eina, norisi kol kas taisykliu laikytis tongue.gif Ale kolega kuris po 5 metu nevairaves uzsidejo 70, tai nusiklijavo labai greitai, nes visi pypsena ir skubina, soto tai as nesuprantu, jei nepatyres tai tipo ei varyk greiciau, o jau be zenklo tai patyres vairuotojas, jei nevaziuoja reiskias nera kaip g.gif kosmaras man tokis poziuris cool.gif
Kai dar su instruktoriu vazinejau, tai man pypseno pypseno viena ties sankryza, tai mano instruktorius faka parode, o ta aplenkus pristabde ir veiksma atkartojo, ir dar moteriske doh.gif vienzo pagarbos daugiau reikia vienas kitam rolleyes.gif

na as tai dziaugiuosi tuo kad nei kai mokiausi nei kai tik pradejau vazineti nieks nekarto nepipseno. va mano draugei tai buvo atvejis blink.gif ji pirma karta isvaziavo su instruktorium i miesta ir isvaziuodama is salutinio kelio praleidinejo masinas ir sustojo be laukdama kol pravaziuos ji uzgeso tai gretima vaziavusi policijos masina net per garsiakalbi pasake ko jus cia stovil juk cia ne stovejimo vieta sukeliate avarine situacija blink.gif mergina is viso pasimete vos nepradejo verkti blink.gif mane tai nustebino toks policininku elgesys
Atsakyti
QUOTE(jufka @ 2007 01 29, 10:10)
  blink.gif mane tai nustebino toks policininku elgesys


Na, gal policija kur nors skubėjo. O pareigūnų darbo geriau jau netrugdyti. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jufka @ 2007 01 29, 10:10)
na as tai dziaugiuosi tuo kad nei kai mokiausi nei kai tik pradejau vazineti nieks nekarto nepipseno. va mano draugei tai buvo atvejis  blink.gif ji pirma karta isvaziavo su instruktorium i miesta ir isvaziuodama is salutinio kelio praleidinejo masinas ir sustojo be laukdama kol pravaziuos ji uzgeso tai gretima vaziavusi policijos masina net per garsiakalbi pasake ko jus cia stovil juk cia ne stovejimo vieta sukeliate avarine situacija  blink.gif mergina is viso pasimete vos nepradejo verkti  blink.gif mane tai nustebino toks policininku elgesys


taaaiipp, siais laikais nera jokios tolerancijos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ada M @ 2007 01 29, 14:06)
Na, gal policija kur nors skubėjo. O pareigūnų darbo geriau jau netrugdyti.  biggrin.gif

tai kad ten is paskojimo vietos pravaziuoti buvo daug ir kelias keliu juostu
seip sumaste paerzinti doh.gif
Atsakyti
Aš niekad nenaudojau šito ženklo blush2.gif , tik nusipirkus turėjau. Kažkaip klijuot nesinorėjo nes su mašina ne aš viena važinėjau. Tai ir voliojos "bardačioke" biggrin.gif . gerai kad baudos negavau, dabar virš 4 metų jau ir gerai kad nereik.
Atsakyti
QUOTE(jufka @ 2007 01 29, 11:10)
policijos masina net per garsiakalbi pasake ko jus cia stovil juk cia ne stovejimo vieta sukeliate avarine situacija  blink.gif mergina is viso pasimete vos nepradejo verkti  blink.gif mane tai nustebino toks policininku elgesys


nesuprantu, ko ta pana vos ne ėmė verkti. Tokiai tada tikrai ne vieta už vairo. Labai jau pateisina tuos anekdotus, kad kai avarinė situacija, tai boba tik akis užsidengia paleidus vairą gun_bandana.gif
Žinoma, kad sustojo neleistinoj stovėti vietoj. Kiek metrų iki sankryžos galima stovėti? ar tik ne 15...

O jei kas netikėto atsitiko, tam yra avarinis. Spustelk knopkę, ir visiems bus aišku, kad esi kliūtis, kurią galima saugiau apvažiuoti.

Man tas 70 nekelia juoko. Tik visada stengiuos kuo toliau ir saugiau tokius apvažiuot. Žinau, kad pradžia būna sunki ir gal net kvailoka.
O jeigu reikia kur skubiai nulėkti, tada tai jau nervina. Ypač, jei tokių "karavanas" pajuda ir užkemša įvažiavimą į žiedą, Vilijampolėjo kokioj devil.gif

Dar bijau tokių mašinų, kurios nuklijuotos lipdukais su aukštakulniais bateliais ph34r.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naitas: 29 sausio 2007 - 15:00
QUOTE(naitas @ 2007 01 29, 14:57)
Labai jau pateisina tuos anekdotus, kad kai avarinė situacija, tai boba tik akis užsidengia paleidus vairą gun_bandana.gif

Beje tokį gėrį teko matyt savom akim trūlu važiuojant seniau. Mūsiškis kažko ėmė važiuot į vidurį, o iš priekio - kitas. Taigis to kito troleibuso vairuotojos reakcija - paleidžia vairą ir rankom susiima už galvos blink.gif Na avarijos nebuvo, nes mūsiškis grįžo šonan, ale reakcija (mačiau labai gerai, nes kaip tik tuo metu mokiaus vairuot, tai trūle sėdėdavau taip, kad matyčiau kelią, ženklus ir t.t.) tiesą sakant pribloškė blink.gif
Atsakyti
Na kai vaira meta ir uz galvos griebiasi tai ir as nepateisinu. teko ir man matyti viena blondine kuri vaira paleido doh.gif Bet kai pirma karta isvaziuoji i miesta ir uzgesti tai nemanau kad tai labai didelis nusikaltimas
Atsakyti
Japt sn viena pesririkiavo net galvos nepasukama, o kai salia privaziavom, tai tik i prieki ir teziuri thumbup.gif Vargas, bet as naujoke, vairuoju labai panasiai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(soera @ 2007 01 29, 19:14)
Japt sn viena pesririkiavo net galvos nepasukama, o kai salia privaziavom, tai tik i prieki ir teziuri thumbup.gif Vargas, bet as naujoke, vairuoju labai panasiai ax.gif

as taip pat stengiuosi per daug galvos nesukineti ir nesizvalgyti i vairuotojus.. juk yra veidrodeliai. be to, tai blasko demesi ir galiu pridaryt nesamoniu... ax.gif
Atsakyti
kadangi tokiems zenklams lietuvoje tolerancijos nera (a, 70, reiskia reikia labai greitai aplenkti, uzlysti, papipypint ...) mano brangioji su uzklijuotais 70 pravazinejo dvi dienas. po to nusplese, ir visos problemos baigesi. biggrin.gif , isiliejo i bendra srauta, tsakant ....
Atsakyti