Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtys po gimdymo

tik nesupykit, jei tokia teemele jau buvo gun_bandana.gif
mane konkreciai domina kaip pasikeite krutines dydis po gimdymo g.gif ar sumazejo, ar padidejo, ar liko tokia pati?
girdejau, kad pas ka maza krutine - po gimdymo dar pamazeja, o pas ka didele - padideja... ar teisybe, kazin g.gif
siaip as noreciau, kad man pamazetu...
pasidalinkit savo patirtim biggrin.gif
Atsakyti
Iki gimdymo turėjau labai mažą krutinę. Savo pirmą dukrą maitinau krutimi 11 menesių, krutinė tikrai padidėjo. Po antro vaiko niekas daugiau nepasikeitė. smile.gif
Atsakyti
mano buvo nemaza,oj nemaza laugh.gif o dabar,baigus maitinti,vis mazejo,mazejo...tikrai mazesne nei pries nestuma rolleyes.gif
Atsakyti
pries gimdyma mano krutine buvo didesne, o kai baigiau maitinti, truputi pamazejo.
Atsakyti
O mano krutine tai dar didesne pasidare doh.gif nagaliu toks dabar nervas ima bash.gif
Atsakyti
Kai baigiau maitinti pirmaji vaika, tai buvo labai sumazejusi ir minksta, bet po mazdaug 2 metu atsistate. Antraja dukra dar tebemaitinu, bet netikiu , kad kai nutrauksiu maitinima, krutine padides, greiciau sumazes..
Atsakyti
Mano krutinė po gimdymo padidėjo, bet greičiausiai dėl to, kad pieno ten atsirado. wink.gif
Atsakyti
QUOTE (morgana @ 2004 10 25, 22:40)
tik nesupykit, jei tokia teemele jau buvo gun_bandana.gif
mane konkreciai domina kaip pasikeite krutines dydis po gimdymo g.gif ar sumazejo, ar padidejo, ar liko tokia pati?
girdejau, kad pas ka maza krutine - po gimdymo dar pamazeja, o pas ka didele - padideja... ar teisybe, kazin g.gif
siaip as noreciau, kad man pamazetu...
pasidalinkit savo patirtim biggrin.gif

per neshtuma ir po gimdymo krutine dazhniausiai dideja, nes gaminasi pienas. kartais padideja net pora dydzhiu (man padidejo nuo B iki D). baigus maitinti, kai ishnyksta pienas, krutine gali likti mazhesne negu priesh neshtuma, nes sumazheja riebalinio audinio.
taip buna dazhniausiai, bet nebutinai wink.gif
Atsakyti
QUOTE (rokute @ 2004 10 26, 08:27)
O mano krutine tai dar didesne pasidare doh.gif nagaliu toks dabar nervas ima bash.gif

Nenervink mad.gif kad man taip biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (eglek @ 2004 10 27, 10:01)
Nenervink mad.gif kad man taip biggrin.gif

i aki gausi rokute
Atsakyti
pas mane sumazejo ir sumazejo taip, kad liemenukai kuriuos turejau iki nestumo tapo mazi, o didesnio dydzio perdideli. vienu zodziu, dabar liemenuko neissirenku sad.gif nueinu aiskinu kokio dydzio kaip ir reiketu, o man atsauna kad tokiu nebuna doh.gif kauselio mazo reikia o apimties kaip ir didesnes. nu kosmaras kazkoks mad.gif
Atsakyti
QUOTE (krika @ 2004 10 27, 10:00)
pas mane sumazejo ir sumazejo taip, kad liemenukai kuriuos turejau iki nestumo tapo mazi, o didesnio dydzio perdideli. vienu zodziu, dabar liemenuko neissirenku sad.gif nueinu aiskinu kokio dydzio kaip ir reiketu, o man atsauna kad tokiu nebuna doh.gif kauselio mazo reikia o apimties kaip ir didesnes. nu kosmaras kazkoks mad.gif

Taip, nes liemenukai kad ir kauselis pvz vieno dydzio C, bet jei apimtis didesne tai kazkaip ir kauselis didesnis.Isbandyta wink.gif
Atsakyti