Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 5

Labas mielosios,
tikiuosi kuciukai buvo skanus ir dar labiau tikiuosi, kad kiaulaites metai bus sveikesni, ramesni....

y sveikata! drinks_cheers.gif

P.S. vis dar norisi pas jus uzsukti, "auksiniu" minciu cia gali rasti, bet skaudus prisiminimai sustabdo. Sako, laikas gydo, o man atvirksciai, siandien lygiai 3 men kaip tetis mus paliko, o man tik sunkiau darosi, net ir grazus prisiminimai pravirkdo...

Atsakyti
user posted image

su šventėmis, brangiosios 4u.gif
Lai kiti metai atneša vien sėkmę, sveikatą, viltį, s artimus žmones greta 4u.gif

Zaizdre - žinoma yra sunku, dar taip nedaug laiko praėjo. Turbūt yra sunkiausia per tokias šventes - kai vietoj žmogaus prie kūčių stalo lieka tuščia vieta ir žvakelė verysad.gif Bet bus lengviau - patikėk manim (jau praėjau tą kelią) tikrai bus lengviau... Ateis laikas, kai suprasi, kad mirtis žmonių neišskiria, kad ryšys išlieka...
Man gal dar truputį kitaip - kai sirgo mama, tuo pačiu metu labai sunkiai sirgo ir mano krikštasūnis - mano brolio 11 metų sūnus. Mama labai pergyveno ir likus gal mėnesiui iki mirties kalbėjo "atiduočiau savo gyvybę visai lengvai, jei užtai vaikas pasveiktų". (Mama jo diagnozės - smegenų auglys - nežinojo). Tiesą sakant taip ir buvo - mamai kasdien darėsi sunkiau, krikštasūniui "netikėtai" rado tikrą diagnozę, ir kai mamą išrašė iš ligoninės be pagalbos, krikštasūnį operavo Kaune. Kažkaip ir gera ir graudu matyti tą bernėką dabar, dengiantį kūčių stalą ir kepantį sausainiukus - jis tapo tokiu "naminiu", jaukiu vaikinu.

bet geri prisiminimai - nors ir spaudžia ašaras, bet vistiek šilldo. Šv. Augustinas yra pasakęs "Neverkim kad praradom, dėkokim, kad turėjom" Tavo tėtis visada liks prisiminimuose su tavim mylinčiu tėčiu..
Atsakyti
Norėjau pasveikinti Jus su gražiausiomis metų šventėmis ir palinkėti, kad Naujieji Metai atneštų į Jūsų namus ir Jūsų artimiesiems stiprybės, vilties ir tikėjimo kovojant su ligomis, laimingu gyvenimo akimirku ir sekmes. Tikekime, kad ligas nugalesim savo tikejimu, nuostabiu gydytoju pagalba, naujai israstais vaistais... ir busime sveiki.
Atsakyti
Su Naujais metais 4u.gif .
Naujų vilčių, naujų svajonių, naujų siekių. Stiprybės ir drąsos. Sveikatos.

user posted image Lai seknačių metų moto būna dainelė iš trijų paršiukų - „Vilkas pilkas nebaisus nebaisus. Eik sau kvaiša į kimsus, į kimsus... Tra-lia-lia-lia-liaa".

Kviečiu prisidėti, kai trauksim choru, bus įtaigiau. tongue.gif

P.S.
Azalija, labai malonu, kad esi M. Šagalo gerbėja.
Sėkmės tau, linkiu tokių pat gaivių kaip Šagalo spalvos metų, tokių pat mistinių, pilnų žavių stebuklų.

Zaizdre, dažnai galvoju apie tave. Didelio džiaugsmo tau ateinančiais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 29 gruodžio 2006 - 15:48
SVEIKATOS IR TIK SVEIKATOS VISOMS CIA BESILANKANCIOMS 4u.gif IR KAD MUSU BUTU MAZIAU(ta prasme) susidurusiu su tokim ligom verysad.gif
MERGAITES LAIKYKITES IR LAIKYKIMES 4u.gif LINKIU KIAULISKAI GRAZIU ATEINANCIU METU hihihi.gif GERESNIU NEI BUVO SIE...... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(babania @ 2006 12 30, 22:55)
KIAULISKAI GRAZIU

Kiaulė -tautinis gyvūnas wink.gif ir tautinis patiekalas Nr 2, (pirmas - "suvalgyk savo artimą"

ADIS - ačiū - kad iš tavo lūpų dievuliui į ausį.
o čia pasaka apie tris paršelius
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Azalija: 31 gruodžio 2006 - 16:30
šiandien lygiai metai, kaip mirė mano mamytė nuo krūties vėžio verysad.gif su juo mes kovojom 10 metų, tačiau iki pat mirties nei mamytė nei mes nepraradom vilties verysad.gif tikėjom, kad viskas bus gerai...svarbiausia yra tikėjimas, tik jis vienas padeda džiaugtis gyvenimu ir tikėti, kad vieną dieną įvyks stebūklas wink.gif tad ir linkiu jums visada tikėti ir neprarasti vilties mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilma-saule: 03 sausio 2007 - 14:05
Laba:)

su sventem visas wub.gif sveikatos, sveikatos, sveikatos bigsmile.gif

pas mus name giltine isisuko kaip reikiant, vakar kaimyne mire, jau 5 zmogus is musu namo per 2 men verysad.gif tikiuosi ne as sekanti unsure.gif

o siaip sveikatos mano geros, vaistus toliau pliurinu, jauciuosi idealiai ir visa kita super, baltas periodas gyvenime wub.gif

Atsakyti
Kad ir pavėluotai, sveikinu visas su praėjusiomis šventėmis. Linkiu, ko ir sau palinkėčiau, – kad tos parako bačkelės, ant kurių gyvenam, šiuos metelius ramiai prasnaustų. Ramūs meteliai, kad ir vieni, – tai tiek daug...

P.S. Pačiai teko greituke vykti švenčių švęsti į ligoninę, kurioje iš manęs ištraukė krūvelę akmenų bei mėsgalio šmotą (ryt paaiškės, ar ne iš TŲ...) ir šiandien paleido namo. Smagios šventės gavosi... Na, bent jau nepersivalgiau! smile.gif
Atsakyti
Merginos !uzverskim dar viena gyvenimo lapa ir pradekim viska is naujo....
Atsakyti
Šiandien paskambino gydytojas ir pranešė džiugią žinią – iš manęs ištrauktas mėsgaliukas tai viso labo mioma, kaip jie ir manė. Džiaugiuosi, kad tai ne blogiukas ir, nors ir ne blogiukas, kad pavyko netikėtai jo atsikratyti – vieną dieną pasako diagnozę, o kitą, dar net nespėjus suvokti, ką tai reiškia, pašalina problemą. Ir dar – ypatingai džiugu, kad yra pas mus tokių gydytojų, kaip dr. E.Gaidamonis, kuris kiekvienoje situacijoje padaro viską, kas įmanoma, nors ir neprivaloma. Abdominaliniam chirurgui vargti su „bobiškom“ problemom tikrai nėra savaime suprantamas dalykas. Beje, vokelio jis griežtai atsisakė. Duok Dieve jam stiprybės, kad dar ilgai galėtų mūsų sveikatą taisyti.
Taip atsitiko, jog prieš gerus metus maniškiui nelemtą diagnozę nustatė tame pačiame skyriuje, kur ir aš atsidūriau. Operuotis jis perbėgo į kitą ligoninę – pas pažįstamus. Dabar jau niekas nepaskys, ar šis pabėgimas išėjo į gerą ar į blogą.

Deja, yra ir blogų naujienų, tačiau apie jas metų pradžioje nesinori kalbėti.

Na, o ko jūs pritilote? Tikiuosi todėl, jog viskas OK. Duok Dieve, kad taip būtų.
Atsakyti
QUOTE(vi_ @ 2007 01 09, 16:35)
Na, o ko jūs pritilote? Tikiuosi todėl, jog viskas OK. Duok Dieve, kad taip būtų.


4u.gif Džiugu, kad tau taip išsisprendė. Geriau jau būk palaikančių komandoje ax.gif rolleyes.gif
Gal gerai, kad čia tylu. Dauguma besilankiusių apgydyti, reik tik palinkėti, kad suvisam būtų.

Aš planuoju naujas keliones, patiko. wub.gif

Atsakyti