Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 5

QUOTE(adis @ 2007 01 09, 20:03)
Aš planuoju naujas keliones, patiko.  wub.gif


Ir kur susiruošei šį kartą, jei ne paslaptis? smile.gif

Nemėgstu kelionių (išskyrus keliones į sodybą), tačiau seminarai svečiose šalyse patinka. Greičiausiai dėl streso, kuris atriboja nuo visų problemų, paliktų Lietuvoje. Jų miestai gražūs, bet juose, kaip ir kiekviename mieste, greit pavargsti. Iš jų jaukiausias – Liuksemburgas. Mažytis miestukas, kuriame nepasiklysi. Rekomenduoju.
Atsakyti
QUOTE(vi_ @ 2007 01 09, 22:07)
Ir kur susiruošei šį kartą, jei ne paslaptis? smile.gif

Nemėgstu kelionių (išskyrus keliones į sodybą), tačiau seminarai svečiose šalyse patinka. Greičiausiai dėl streso, kuris atriboja nuo visų problemų, paliktų Lietuvoje. Jų miestai gražūs, bet juose, kaip ir kiekviename mieste, greit pavargsti. Iš jų jaukiausias – Liuksemburgas. Mažytis miestukas, kuriame nepasiklysi. Rekomenduoju.


Kaip ir sakei, užsimiršta visos problemos. smile.gif Matyt, tai ir yra didžioji priežastis, kodėl taip panorau vėl kur nors važiuoti. Aš, išskyrus preitą rudenį aplankytą Paryžių, niekur daugiau ir nebuvau. Jaunystėje daug keliavau, vėliau, kai ištekėjau ir gimė dukros, tapome sėslūs. Dabar bandysiu atsigriebti, kiek leis jėgos ir sveikata. (Finansai taip pat). Susiplanavau kelionę rudeniui. Jau įsigijome ir bilietus (anksčiau perkant jie žymiai pigesni), rezervavome ir vietas nuostabioje (aš taip manau) vietoje, pačiame Romos centre. Vyras ten labai nori nuvažiuoti. Aišku, rizikuoju išanksto taip, nes neaišku kaip jausiuos rudenį, bet tai dar vienas pretekstas sveikti ar bent neatkristi. Kadangi vykstame savarankiškai, tai visas „judėjimas“ po muziejus, miestą būna prisitaikant prie mano jėgų. Paryžiuje vyras labiau pavargdavo už mane. smile.gif
Taigi dabar galva „užmušta“ vien tuo.

P.s. ačiū už Liuksemburgą. Jau dairausi informacijos internete. Įdomu. Net labai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 10 sausio 2007 - 09:51
QUOTE(adis @ 2007 01 10, 10:48)
P.s. ačiū už Liuksemburgą. Jau dairausi informacijos internete. Įdomu. Net labai.


Kad jau susidomėjai Liuksemburgu, dar šį bei tą pridursiu. Tai nedidukas miestas, mažutėje šalyje, apsuptoje Vokietijos, Prancūzijos ir Belgijos. Todėl iš jo galima traukiniu dienelei pašauti į Paryžių, Briuselį ar dar kur nors, o autobusu į seniausią Vokietijos miestą Trijerą. Pastarąjį prieš 2 tūkst. metų pastatė romėnai ir yra dar išlikusių to meto pastatų, įskaitant amfiteatrą.
Atsakyti
Tiesiog, įdedu viltingą linką, kas dėl vėžio gydymo (jei dar neskaitėte):

http://www.delfi.lt/...php?id=11846979

Kol kas nekomentuoju, nes nebuvau nulindusi į originalų straipsnį, pagal kurį parengta Delfio info.
Atsakyti
QUOTE(Vysnele @ 2006 12 26, 20:03)
pernai prieš Kalėdas mamai nustatė melanomą. Prieš gerus 5 metus jai operuotas didelis apgamas ant kojos, tačiau panašu, kad per vėlai. Dabar gydo su vaistais (interferonu - "Realdinor"). Gal kam nors teko kovot su šita liga ir/ar naudoti minėtus vaistus. Mama sako, kad bent turėtų su kuo pasitart ir paklaust apie ligos eigą, gydymo ypatumus ir pasekmes.

Pažįstu žmogų, sergantį odos vėžiu, jam iš apgamo per keletą metų (jei neklystu, prieš 2,5-3 metus pastebėjo apgamo pakitimus) išsivystė melanoma, bet jis atsisakė operuotis ir gydosi savarankiškai.

Nedrįstu lįsti su patarimais, tiesiog trumpai užsiminsiu, kaip bandė gydytis šis žmogus, kai su juo bendravome: jis praktikavo keletą ilgalaikių badavimų, laikėsi įvairių dietų - t.y. prisižiūrėjo maistą, valė organizmą. Ieškojo informacijos internete, lankėsi rusiškuose tinklapiuose, kur žmonės dalijosi gydymosi bei sveiko gyvenimo būdo patirtimi. Lankė katalikų bažnyčią, horoskopų sudarytoją, rusų cerkvę, ir pan. Sportavo, eidavo į pirtį, maudėsi upėje šaltą rudenį.

Šiuo metu jis su manimi nebebendrauja. Kiek žinau, iki Naųjųjų metų buvo pasiruošęs sugerti tam tikrą vitaminų, tiksliau taip vadinamų biologiškai aktyvių maisto papildų kursą, kurių nusipirko, kai jam patarė kažkoks Latvijoje gyvenantis žolininkas ar žiniuonis.

Žodžiu, žmogus mobilizuoja visas fizines ir dvasines jėgas ir ieško išgijimo.

Tačiau kas pasakys, koks teisingiausias yra vėžio gydymo būdas, kokios jo priežastys ir teisinga profilaktika. Turbūt konkretaus atsakymo nėra. g.gif


Visoms ir visiems linkiu vilties, stiprybės, sveikatos ir kantrybės. 4u.gif
Atsakyti
Vienas senas pažįstamas susirgo, pradėjo kosėti, nuėjo į polikliniką, o jį išsiuntė į Klaipėdą. Paguldė į ligoninę ir ten nustatė, kad jam vėžys IV stadija...Plaučių. Jaunas vyras , o pats netiki, bet ir sako rūkiau kaip garvežys taip ir turėjo būti... Gaila žmogaus, bet dabar viskas dievo valio g.gif je.
Atsakyti
Te gamtos dovanojamos snaigės visoms ir visiems suteikia džiaugsmo,vilties ir sveikatos.Apsidairykim apkinkui-taip nuostabiai žemelė pasipuošė...o tos snaigės...jos šoka ,taip nuostabiai šoka...Ėmėn ir abu su vyru šiansien išsivoliojom Švedijos pusnyse...kaip maži vaikai...bet jausmas geras ir visai negėda... tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(rinaba @ 2007 01 25, 12:59)
Vienas senas pažįstamas susirgo, pradėjo kosėti, nuėjo į polikliniką, o jį išsiuntė į Klaipėdą. Paguldė į ligoninę ir ten nustatė, kad jam vėžys IV stadija...Plaučių. Jaunas vyras , o pats netiki, bet ir sako rūkiau kaip garvežys taip ir turėjo būti... Gaila žmogaus, bet dabar viskas dievo valio g.gif je.

4 stadija-tai nereiškia,kad jau viskas.Svarbiausia tikėti,kad pasveiksi...Mano vyrui pernai nustatė4stadiją NEhodžkino limfomos{kepenų vėžys}...šiandien jau pusmetis ,kaip remisijoj...Aišku,baimės akys didelės,kai vyrą surietė apendicitas,tai ir aš ir daktarai išsigandom,kad limfoma grįžo,bet ačiū DIEVUI tai buvo tik užsipūliavęs apendicitas...
Atsakyti
QUOTE(Ramunike @ 2007 01 25, 20:32)
Te gamtos dovanojamos snaigės visoms ir visiems suteikia džiaugsmo,vilties ir sveikatos.Apsidairykim apkinkui-taip nuostabiai žemelė pasipuošė...o tos snaigės...jos šoka ,taip nuostabiai šoka...Ėmėn ir abu su vyru šiansien išsivoliojom Švedijos pusnyse...kaip maži vaikai...bet jausmas geras ir visai negėda...  tongue.gif



Švedijoje ir pasnigo? Kalbėjom su bičiuliais per „skype“, tai Suomijoje Naujiesiems, kaip ir Lietuvoje nebuvo sniego. Man ir iškart nuotaika pasitaisė, kai pasnigo. Nebe taip pilka ir tamsu. Dar ir saulė kartais pažaižaruoja.
Gera ir smagu girdėti, kad Jūsų nuotaikos puikios. smile.gif
Atsakyti
Artėja vasaris, o su juo neeilinis tyrimas – KT. Bandys įžiūrėti artimąsias metastazes. Jau drebam... Kovo mėn. laukia tradicinė techninė apžiūra. Dar anksti drebėti, tačiau iš galvos išmesti irgi neina... Jei abiem atvejais viskas bus OK, jau balandyje nusimato chirurginis gyvenimo kokybės lopymas, t.y. vėl operacija. Tokios kol kas naujienos.

O pas jus kas naujo?
Atsakyti
Labas mielos ligoniukės , senai pas jus neužsuku 4u.gif kai ligos traukiasi tai ir nesinori apie jas galvot .Šiandien įsitikinau ,kad sergantys (ne visi ) labai pikti žmonės . Paprašė pagalbos vienas ligoniukas patvarkyt jo forumą - aš mielai sutikau ,kaip visada ištiestom rankom skubėjau į pagalbą .Na paskaičiau forumą ir supratau ,kad ten daug nuskriaustų gyvenimo žmonių sėdi ir aš parašiau apie savo problemas . Pasirodo , aš meluoju blink.gif ir kur įrodymai ,nes esu sveika kadangi moku džiaugtis gyvenimu , visad linksma esu . Nežinau net ką pasakyt , aiškintis kažkam ir įrodinėt kad tavo tokia diagnozė , neskaitant komplikacijų kurios dabar trukdo . Sutikčiau , kad tai būtų melas ir aš būčiau visiškai sveika kaip prieš 10 metų ir grąžintų mano gyvybiškai svarbius organus atgal ir nebūtų reikėję to iškęst ... verysad.gif
Na gana apie tai ,gal jo žodžiai dievui į ausį ir ryt nubusiu visiškai sveika . Einu paskaitysiu kaip jūs jaučiatės . Sveikatos ir stiprybės heart.gif
Atsakyti
Sveikos
Vis apeidavau šią temą, ji man tokia skaudi buvo, vis užduodavau klausimą "Kodėl gyvenimas siunčia šiems žmonėms tokius išbandymus? Kodėl yra tas bjaurus padaras raudonom žnyplėm?...", o dabar užduodu klausimą "Kodėl gyvenimas toks žiaurus... man?Kodėl?". Mano tėčiui labai staigiai pradėjo darytis blogai po eilinio peršalimo, ant tiek staigiai, kad nusiuntė tyrimams į onkologinį, plaučiai nepatiko.... Taip, rado... plaučiuose augliuką, negana to prisikabino prie gerklės, o vakar sužinojom rezultatus (tėčiui nesakom, nes jis tiki, kad jam padės operacija, nes gydytoja jam sakė kad nepyktibinis, jis tiki...), bet... rezultatai blogi sad.gif Pyktybiniai augliai tiek plaučiuose, tiek gerklėje, bet... kadangi žmogus labai nusilpo, kad net nebegali eiti toli, namie vos iki virtuvės, wc, tai gydytojai kalba, kad dar gali būti ir galvoje, kadangi nuo plaučių bei gerklės auglių taip nebūna sad.gif O jis buvo toks stiprus, pats namą savo rankomis be pagalbos statė vasarą, o dabar... jis guli bejėgis ir silpsta, liko vieni kaulai ir oda sad.gif Visa tai įvyko mėnesio bėgyje sad.gif Pirmadienį sužinosim gydytojų nuosprendį ar apsiims operacijos sad.gif sad.gif Nebegaliu... Neturėjau mamos, o kai pagalvoju apie tėtį.... Namie laikaus, prie dukters neverkiu, bet vakare vonioje kai duodu valią ašarom, negaliu sustoti...
Stiprybės jums ir jūsų artimiesiems wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Čiauškutė @ 2007 01 27, 00:25)
Šiandien įsitikinau ,kad  sergantys (ne visi ) labai pikti žmonės .


tikrai tokių yra. kaip bebūtų gaila. Atsimenu, mamai dar chemoterapijos buvo, bet kraujas (markeris) jau buvo normalizavęsis, mes laimingos kad gydymas padeda, kad greičiausiai turėsime remisiją. Ir pasitaikė mamai gulėti su tokia, kur per pusdienį kai manęs nebuvo prišnekėjo, kad markeris nieko nereiškia, kad jis nieko nerodo ir iš vis, kad jinai be reikalo džiaugiasi nes gal kaip tik pas ją atsinaujino o ji nežino. Grįžau - "mielosios" kolegės jau nebuvo, tik mama apyverksnė - kad gal aš jai meluoju ar nedasakau kažko, kad gal kas blogai...
Aš suprantu, kad gal jos atveju markeris nieko nerodė, kad gal jai nepadėjo vaistai ar dar kas, bet kam skaudinti kitą su tokia pat dalia???? Gaila kad jau nebuvo moteraitės - būčiau aš jai tada irgi ant karštųjų porą gražių žodžių pasakiusi. Bet po to pagalvojau kad jos pyktis ir pagieža ją greičiau suės ir nusiraminau
Atsakyti