Įkraunama...
Įkraunama...

miegojimas atskirai

na pasirodo yra porų kai žmonės miega atskiruose kambariuose ar ir čia tokių yra ką apie tai manote? gal pvz retkarčiais jei neatitinka darbo grafikas ar pan... smile.gif na papasakokite smile.gif
Atsakyti
keista butu miegoti be vyro atskirai
nebent toje poroje zmones abu dirbantys intensyviai ir nenori kliudyt kitam gerai issimiegot 4u.gif
Atsakyti
schmoll.gif nesąmonė. na ir kas, kad grafikas neatitinka. grįžai, atsigulei, apkabinai ir tiek rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Apuokas @ 2006 12 12, 14:24)
schmoll.gif  nesąmonė. na ir kas, kad grafikas neatitinka. grįžai, atsigulei, apkabinai ir tiek  rolleyes.gif


būtent drinks_cheers.gif pas mus su vyru taip buvo kurį laiką. Jis grįždavo, kai aš jau saldžiai miegodavau, o aš išeidavau jam saldžiai tebemiegant. Ir nieko. Net mintis nekilo miegoti atskirai.
Atsakyti
schmoll.gif pati didziausia nesamone!!!!!!!!!!!!!!!!!!jei seima tai seima.tai kam is vis tada kartu gyventi?
Atsakyti
Jei pora pradeda miegoti atskirai, tai zenklas, kad reiktu tikrai rimtai susirupinti. g.gif doh.gif tai nera normalu ir kazkokios sniakos apie nuovargius, skirtingus darbo grafikus yra gryniausia nesamone. Reikia ieskoti tikrosios priezasties. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kiri111 @ 2006 12 12, 21:06)
Jei pora pradeda miegoti atskirai, tai zenklas, kad reiktu tikrai rimtai susirupinti. g.gif  doh.gif tai nera normalu ir kazkokios sniakos apie nuovargius, skirtingus darbo grafikus yra gryniausia nesamone. Reikia ieskoti tikrosios priezasties. doh.gif

va butent priezastis ne nuovargyje ar dar kokiuose brieduose smile.gif cia jau kazkas seimyniniuose santykiuose negerai verysad.gif
Atsakyti
Kol vyras grįžta vėlai iš darbo aš šalu lovoj..... biggrin.gif
Atsakyti
Na ir mum taip buna, kai vyras vakare gryzta- as jau saldziai miegu, o kai as iseinu darban, tas saldziai parpia biggrin.gif
Susirasinejom savaitele laiskiukais mirksiukas.gif ir telefonu pakalbedavom. Bet miegot atskirai neatejo i galva g.gif
Cia nebent labai kuribingiems zmonems, kai ikvepimas nakti uzeina rasyt ar tapyt. Nori atsiribot nuo visko......nzn
Kiek girdejau atskirus miegamuosius turi Liveta ir Petras Kazlauskai, bei Valinskai blink.gif
Atsakyti
Aš šiaip už miegojimą kartu ir nenorėčiau kitaip, tačiau bandau įžiūrėti teigiamų dalykų ir miegojime atskirai. Miegojimas atskirose lovose ir kambariuose sutuoktiniams gali kaip tik padėti išlaikyti kūniškąjį potraukį - mažiau nusibosti ir daugiau paslapčių išsaugai. smile.gif Tuomet į kito sutuoktinio lovą eini kaip į mažytę šventę. Jeigu jau atėjai, tai aišku, kad su reikalu. blush2.gif tongue.gif
Atsakyti
Atskirai miega tik aristokratai. Na, kadangi mums tai negresia - miegam kartu biggrin.gif Be to mūsų lova tookia didelė, kad gali ir nesusiprasti ar miega kas nors šalia ar ne. Būna, kad miegame atskirai, bet tai nutinka itin retai. Priežastis - vyras ilgai vakroja ir žiūri TV. O man anksti į darbą keltis. Tada einu miegoti į kitą kambarį.
Atsakyti
QUOTE(Inana @ 2006 12 13, 15:09)
Priežastis - vyras ilgai vakroja ir žiūri TV. O man anksti į darbą keltis. Tada einu miegoti į kitą kambarį.


O man dar jaukiau užmigti kai vyras teliką žiūri ax.gif
Atsakyti