Įkraunama...
Įkraunama...

Eiguliai: l/d "Gandriukas"

Kas zinote darzeli "gandriukas" Kaune? Kaip jis Jums? Parasykite ka nors apie, nes as noreciau ten vesti vaikiukus.
Atsakyti
QUOTE (miegelis @ 2004 12 03, 17:00)
Sugar, butu labai idomu suzinoti, kodel niekam nepatartum i "Gandriuka" vaiku leisti? Maniskis kaip tik si darzeli lanko, bet nieko blogo dar nepastebejom...

g.gif Na, tada jums tikrai pasiseke, tiesa, viena kaimyne minejo, kad jiems pasiseke, su "Gandriuku", nes papuole pas geras aukletojas.Bet minejo, kad kito vaiko neleisti. Be to, pati dirbu svietimo srity, ir turiu tikslios informacijos, kas ten vyksta, bet, deja, nelabai norisi tiksliai ivardinti. Tiesiog dziaugiuosi, kad tavo vaikuciui ten viskas o.k. Gal gali parasyti del menesuniu rinkliavu is teveliu. Zinau, kad jos nemazos, nebent tai priklauso nuo kiekvienos grupes. Tikiuosi, neizeidziau su savo pamastymais! wink.gif
Atsakyti
Ne, sugar, neizeidei, kai as vieniems kaimynam pasakivau, kad i Gandriuka uzsirase, manes paklause, ar labai daug pinigu turim, kiti gasdino mokesciais simtiniais... Todel ir parupo, ka tokio tiksliai zinai.
Musu aukletojos kaip aukletojos. As irgi manau, kad daugiausiai priklauso nuo aukletoju, o ne nuo darzelio. Nebuvau suzaveta sunaus aukletojom, matau ju daromu klaidu. Bet kai pasnekam su draugais, beveik visiems taip. Manau, jei vaikui gerai, problemu nereikia kurti.
Mes labai norejom i Zemyna - darzelis salia namo, todel ir aukletojas jau buvau nuziurejusi, su kai kuriomis ir susipazinusi. Bet neprieme. Va ten tai man tikrai nesuprantami dalykai dedasi g.gif . Pas "Gandriuko" direktore bent jau zmogum pasijutau. Taip, girdejau, kad ten yra "isrinktuju" grupes - kazkas panasaus i privatu darzeli. Bet mums nieks nieko nesake, isrinktiesiems nepriklausom smile.gif . Reikejo pervest parama darzeliui, paklausiau tiesiai sviesiai, kokia tai suma, sake, kad uz vieno pinigus gele nuperkam, uz kito ir palange galim padaryti - tai jusu reikalas. Atejom i ka tik tevu suremontuota grupe, tai labai pageidavo, kad nauji teveliai nupirktu zaislu dezes, bet mes dar nepuolem pirkti, vis delto dar adaptacinis laikotarpis, reikia bent puse metu islankyti, kad tikrai isitikintume, jog lankysim butent sia grupe. O menesines rinkliavos kaip ir visur. Tevu komitetas nutare, kad rinksim kas menesi po 5 litus. Metu pradzioje pirkom po viena sanitarine priemone. Atsinesem savo uzvalkalus patalynei, indus, ranksluosti. Darzelio, sake, labai prasti. Ir aisku, pirkom priemones savo vaikui: spalvas, plastilina, flamasterius, zirkles spalvinimo knygele.
Tokia ta finansine puse. Manyciau, nera daug baisesne nei kitur. Nemazai ji priklauso nuo grupes teveliu. Kur kas labiau is pradziu nervino darzelio parodomoji puse: kiek aukletojos plusa puosdamos darzeli, rasydamos padekas teveliams, ar vaikuciu mintis. Cia jau valdzia spaudzia, bet dabar matau, kad ir daugeliui tevu to reikia...
Atsakyti
ohmy.gif Zinot, kiek zmoniu, tiek nuomoniu apie darzelius ir ne tik! Bet as giredejau labai mazai geru atsiliepimu apie "Gandriuka". Jei norit privacios grupes, tai manau, kad tas darzelis tiks, nes girdejau, kad ten nemazos rinkliavos. Taip pat sake, kad daznai keiciamos aukletojos, nes neitinka direktorei. Tik negaliu garantuoti, kad taip yra visose grupese!!!!!! O siaip tai geriausia nueti ir pabendrauti su direktore, nes butent ji yra darzelio veidas, bet manes nezavi net skurdi darzelio aplinka, pabandykit nueiti iki "Vyturelio" pamatysit, kaip atrodo darzelio aplinka!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE
Jei norit privacios grupes, tai manau, kad tas darzelis tiks


o kaip suprast privati grupė?kad aš kiek domėjausi tai kaune išvis nėra nei privačių darželių,na o apie grupes kažkaip irgi neteko girdėti?
ką daugiau apie šį darželį galit pasakyt?
Atsakyti
Prie kelis metus buvau siame darzelyje tai yra kelios grupes kurios yrengtos idealiai...ir man rodos visa tai uz teveliu pinigus...Kaip viskas ten dabar net nezinau....
Atsakyti
jeigu jau viskas įrengta už tėvelių pinigus,tai įdomu kodėl pasklidusi tokia nuomonė,kad už tą darželį (grupę) reikia mokėti žymiai daugiau?
ar čia eina kalba apie tai,kad kam nors reikia duoti "na lapu" ,kad patekt į tą grupę? nes logiškai mąstant jei jau toje grupėje viskas sutvarkyta,tai ant ko daugiau berankami pinigai?
Atsakyti
musu pazystami veda i ta privacia grupe..tai yra tik tiek, kad grazus: nauji zaislai, istapetuota, kilimai nauji, del maisto nezinau..norit ten pakliut reik pereit per direktores 'filtra' o po to skambint ir pinigus(2000lt) perduot tos grupes vienai mamai...ten eina krepsininku vaikai ir pan.. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ICE-T @ 2005 01 17, 18:06)
musu pazystami veda i ta privacia grupe..tai yra tik tiek, kad grazus: nauji zaislai, istapetuota, kilimai nauji, del maisto nezinau..norit ten pakliut reik pereit per direktores 'filtra' o po to skambint ir pinigus(2000lt) perduot tos grupes vienai mamai...ten eina krepsininku vaikai ir pan.. blink.gif

Tai bent kysis g.gif -2000 lituku thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(PAME @ 2005 02 15, 23:24)
Tai bent kysis g.gif -2000 lituku thumbup.gif

ten ne kysis, o su kvituku sumoketi pinigeliai. girdejau apie privacias grupelias tik pacius geriausius dalykelius vaiku atzvilgiu. taciau teveliams tenka itin gerai pakratyti kisenes, nes gana daznos rinkliavos- vaiku lovytes keicia, perka naujus zaisliukus ir pan.
Taciau aukletojos popina kiekviena maziu, lauke priziuri, auklyte i lauka arbatyciu ir pan. nesa. Maziesiems labai gerai, tik ar teveliams?
Atsakyti
QUOTE(knielita @ 2005 02 18, 13:57)
ten ne kysis, o su kvituku sumoketi pinigeliai. girdejau apie privacias grupelias tik pacius geriausius dalykelius vaiku atzvilgiu. taciau teveliams tenka itin gerai pakratyti kisenes, nes gana daznos rinkliavos- vaiku lovytes keicia, perka naujus zaisliukus ir pan.
Taciau aukletojos popina kiekviena maziu, lauke priziuri, auklyte i lauka arbatyciu ir pan. nesa. Maziesiems labai gerai, tik ar teveliams?


Man atrodo, kad siais laikais tiek aukletojos darzelyje, tiek mokytojos mokykloje bijo prarasti "klientura", taip kad nemanau, kad ne privaciose grupese vaikus priziuri labai prastai... as asmeniskai esu patenkinta darzelio, kuri lanko mazius, aukletojom.
O moketi 2000 lt uz "vieta" - atleiskit... ax.gif kiek tada reikia uzdirbti? cry.gif todel ir nenuostabu, kad tokio tipo drazeli lanko krepsininku ir kt. turtingu teveliu atzalos
Atsakyti
QUOTE(Spragtukas @ 2005 02 18, 23:06)
Man atrodo, kad siais laikais tiek aukletojos darzelyje, tiek mokytojos mokykloje bijo prarasti "klientura", taip kad nemanau, kad ne privaciose grupese vaikus priziuri labai prastai... as asmeniskai esu patenkinta darzelio, kuri lanko mazius, aukletojom.
O moketi 2000 lt uz "vieta" - atleiskit...  ax.gif kiek tada reikia uzdirbti? cry.gif  todel ir nenuostabu, kad tokio tipo drazeli lanko krepsininku ir kt. turtingu teveliu atzalos


Pinigai yra mokami ne vien siekiant patekti i privacias grupeles, taciau ir i paprastas reikia sumoketi. Zinoma, kaina mazesne. taciau rinkliavos vargina visus tevus, aisku atitinkamai jos mazesnes paprastoms grupems. Bijau, kad ir kitose darzeliuose to paties nebutu blink.gif
Atsakyti