Įkraunama...
Įkraunama...

Kodėl vyrai neužjaučia moterų virtuvėje

g.gif mes taip sukames darome valgyti,o jie gryze dar nepatenkinti,ka cia per koslena padarei
4u.gif
Atsakyti
dar niekad nesu tokiu zodziu girdejus ir manau jei isgirsciau - duociau jam walia paciam pasidaryt ne jowaliena...mes jiems ne tarnaites, o jie ne mzi waikai, negalintys sawimi pasirupinti schmoll.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(arijanuska @ 2006 12 11, 23:54)
g.gif mes taip sukames darome valgyti,o jie gryze dar nepatenkinti,ka cia per koslena padarei
4u.gif


A tai mažu i tikrai košelienų padarei? g.gif Ba kap būva skanu aniems, tai anys tik kemša i tyli, tyli i kemša. A paskui saka: "A dar yra?" essen.gif
Atsakyti
Na, pas mus kiek atvikščiai: aš užjaučiu vyrą, dėl darbo virtuvėje cool.gif ,kadangi esu ragavus, kas tas yr doh.gif . Suteikit jiems tą malonumą pašeimininkaut ne kada nori, o kada reikia ir pačios labai greit sulauksite užuojautos 4u.gif

Viena pažįstama, gera šeimininkė, eilinį kart išgirdusi, kad pagamino kažką netaip, viską ramiai suvertė į tualetą ir pasiūlė pasigaminti ,,taip". Nepatikėsite, kaip ilgai ir nuoširdžiai ji paskui tuo džiaugėsi rolleyes.gif ir, aišku, po to vyrui viskas būdavo skanu ir netgi ją dėl darbo virtuvėje užjausdavo thumbup.gif

ką norit, moteros, tą ir turit cool.gif
Atsakyti
QUOTE(arijanuska @ 2006 12 11, 23:54)
g.gif mes taip sukames darome valgyti,o jie gryze dar nepatenkinti,ka cia per koslena padarei
4u.gif


Kažko nesupratau, o kodėl vyrai turi užjausti mus virtuvėje??? Gal dar ašarą nubraukti? Ir kodėl būtent virtuvėje, tada jau ir lovoje, pvz. galima užjausti?...Kažkaip keistai reiškiate mintis.
Jeigu jums nepatinka daryti valgyt, arba nemokat tai daryti- nedarykit. Tegul daro kiti šeimos nariai, arba užsakinėkit maistą į namus. Ir bus visi patenkinti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mama_anarchija: 12 gruodžio 2006 - 10:48
Kiek keistų, naujų temų g.gif
Atsakyti
Beje, koks idomus lietuviškas žodis ''koslena''...turbūt nerastume ne vienam žodyne.
Atsakyti
QUOTE(Mama_anarchija @ 2006 12 12, 12:34)
Kažko nesupratau, o kodėl vyrai turi užjausti mus virtuvėje??? Gal dar ašarą nubraukti? Ir kodėl būtent virtuvėje, tada jau ir lovoje, pvz. galima užjausti?...Kažkaip keistai reiškiate mintis.


Gal turėjo būti "neįvertina mūsų triūso virtuvėje?" blush2.gif
Tai tokiam vyrui tiks pasiūlymas - gaminkis pats essen.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VAkaRĖLĖ: 12 gruodžio 2006 - 13:09
Na tai jei taip blogai toje virtuvėje, tai negamink. Bet manau naivoka manyti, kad kiekvieną kartą vyras puls tave "užjausti", tipo vargšiuke tu mano, šitiek vargai. Ar kaip tu tai įsivaizduoji? Jei aš blogai jaučiuosi ar tingiu kažką gaminti taip ir pasakau, tada perkam ką nors jau padarytą arba nueinam kur nors. Nesuprantu kam daryti iš savęs kankinę. Juk nešokinėjam aplink vyrus su pasigėgėjimo šūksniais kai jis pakeičia mašinos ratą. Ar šokinėjat? hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(VAkaRĖLĖ @ 2006 12 12, 14:07)
Gal turėjo būti "neįvertina mūsų triūso virtuvėje?" blush2.gif
Tai tokiam vyrui tiks pasiūlymas - gaminkis pats essen.gif


Aš suprantu, kaip turėjo būti. Bet manau, kad rašant viešai, galima ir tvarkingiau reikšti mintis ax.gif
Be to, nesuprantu, kodėl apie valgio gaminimą rašoma kaip apie triūsą ir didžiulį vargą? Abėjoju, kad temos autorė (kaip beje ir visos mes) galima maistą 5 kartus į dieną, iš kelių patiekalų, laikantis sveikos mitybos rekomendacijų, pagal gurmaniškos virtuvės receptus, jau nekalbant apie idealios švaros virtuvėje palaikymą. Jeigu jūs visą tai darot- tuomet taip, gal tai ir triūsas.
O jeigu karta į dieną pakepini kotletų ir išviri sriūbos- na argi čia jau taip sudetinga ir verta medalio?... blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mama_anarchija: 12 gruodžio 2006 - 14:40
QUOTE(Mama_anarchija @ 2006 12 12, 14:40)
Aš suprantu, kaip turėjo būti. Bet manau, kad rašant viešai, galima ir tvarkingiau reikšti mintis ax.gif
Be to, nesuprantu, kodėl apie valgio gaminimą rašoma kaip apie triūsą ir didžiulį vargą? Abėjoju, kad temos autorė (kaip beje ir visos mes) galima maistą 5 kartus į dieną, iš kelių patiekalų, laikantis sveikos mitybos rekomendacijų, pagal gurmaniškos virtuvės receptus, jau nekalbant apie idealios švaros virtuvėje palaikymą. Jeigu jūs visą tai darot- tuomet taip, gal tai ir triūsas.
O jeigu karta į dieną pakepini kotletų ir išviri sriūbos- na argi čia jau taip sudetinga ir verta medalio?... blink.gif


taip, tokioms kaip aš tai aju verta medalio. Kulinarinių sugebėjimų - elementarių - pas amne nerasta. Galiu stovėt virtuvėj prie keptuvės su karbonadu ir vis tiek jį sudeginti, o verdamas bulves iškepti doh.gif matyt, paskutinė buvau eilėj, kai Dievas kulinarinius sugebėjimus dalino lotuliukas.gif be to, stengiesi, gamini, darai, o vietoj paprasčiausio "ačiū" neišgirsti nieko...
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2006 12 12, 18:51)
Galiu stovėt virtuvėj prie keptuvės su karbonadu ir vis tiek jį sudeginti, o verdamas bulves iškepti  doh.gif  matyt, paskutinė buvau eilėj, kai Dievas kulinarinius sugebėjimus dalino  lotuliukas.gif be to, stengiesi, gamini, darai, o vietoj paprasčiausio "ačiū" neišgirsti nieko...

blink.gif o tai ką tikiesi išgirsti po tokios vakarienės? "Boba kur kočėlas, kalsiu tave?" ar "einu pasikarti, jei nenusinuodijau?"
Atsakyti