Įkraunama...
Įkraunama...

Canape

Sveikutės 4u.gif
Mačiau yra sumuštinių tema, bet ten ne visai tai...
Man labai patinka mažučiai sumuštinukai-kanape-užkandžiams thumbup.gif drinks_cheers.gif
Turinį truputį įsivaizduoju-pvz. duona+lašiša+ citrina; sūris+alyvuogė g.gif Bet kaip techniškai sklandžiai suteikti formą pvz. duonai-mažutę, apvalią g.gif
Mergaitės, gal turit idėjų? dėkinga pasidalinusioms patirtim 4u.gif
Atsakyti
Na aš tai kažkada esu įsigijusi spec formelių: apvalių, ovalių, kvadratinių ir net širdutės ir žvaigždutės formos (nors gal jie labiau vėrinukams tinka). Jei sąžiningai, tai žaidžiausi kokį pusmetį, o dabar net nežinau kur tos formelės g.gif

Jei turi geležines (tvirtesnio metalo) formeles sausainukams kepti-tai gali drąsiai jas naudoti. Jei nori vieno kąsnio sumuštinuku kietesniu pagrindu (pavyzdiui jei kanape ruoši su "pikantiškom salotom") , rinkis jau ruošinukus (duoniukai) arba gali pirktis (arba keptis) "krepšelius. Tokiems krepšeliams tinka ir ikros sumuštinukai ir tos pačios "pikantiškos salotos", tuno ir t.t. Jei su mesyte ar žuvyte tuomet galina pasižaisti ir su stiliuku skirtu degtinei (įstrižainė mažesnė), bet labai kokybiškas batonas (forminė duona ir pan.) turi būti , taip pat šviežias ir nebirus. Na o kitokių gudrybių tai nežinau
Atsakyti
QUOTE(Kakošėlio mamka @ 2006 12 13, 12:55)
Na aš tai kažkada esu įsigijusi spec formelių: apvalių, ovalių, kvadratinių ir net širdutės ir žvaigždutės formos (nors gal jie labiau vėrinukams tinka). Jei sąžiningai, tai žaidžiausi kokį pusmetį, o dabar net nežinau kur tos formelės  g.gif

Jei turi geležines (tvirtesnio metalo) formeles sausainukams kepti-tai gali drąsiai jas naudoti.  Jei nori vieno kąsnio sumuštinuku kietesniu pagrindu (pavyzdiui jei kanape ruoši su "pikantiškom salotom") , rinkis jau ruošinukus (duoniukai) arba gali pirktis (arba keptis) "krepšelius. Tokiems krepšeliams tinka ir ikros sumuštinukai ir tos pačios "pikantiškos salotos", tuno ir t.t. Jei su mesyte ar žuvyte tuomet galina pasižaisti ir su stiliuku skirtu degtinei (įstrižainė mažesnė), bet labai kokybiškas batonas (forminė duona ir pan.) turi būti , taip pat šviežias ir nebirus. Na o kitokių gudrybių tai nežinau


o tai ačiū, pasirodo, visai paprasta, o aš čia suku galvą apie spec. peilius lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
kokia duona labiausiai tinka mažučiams? raikytas batonas ko gero g.gif
o kokių nors skanių receptų gal žinai? niam niam biggrin.gif
Atsakyti
Bandelės "3 kapeikos". Jos netrupa ir mažai išsimeta į atliekas.
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(addicted @ 2006 12 22, 01:42)

kaip gražu wub.gif nu jaučiu silpnybę tokiems dalykiukams blush2.gif
Atsakyti
Man ir patinka canapes,fingerfood.
Jie ne tik graziai atrodo,bet ir kaip skanu....
Atsakyti
QUOTE(rupestelis @ 2006 12 12, 10:19)
Sveikutės 4u.gif
Mačiau yra sumuštinių tema, bet ten ne visai tai...
Man labai patinka mažučiai sumuštinukai-kanape-užkandžiams thumbup.gif  drinks_cheers.gif
Turinį truputį įsivaizduoju-pvz. duona+lašiša+ citrina; sūris+alyvuogė g.gif Bet kaip techniškai sklandžiai suteikti formą pvz. duonai-mažutę, apvalią g.gif
Mergaitės, gal turit idėjų? dėkinga pasidalinusioms patirtim 4u.gif

thumbup.gif O, radau labai man aktualią temą. Kaip tik Naujųjų sutikimui noriu padaryti canape, bet va man pritrūko idėjų. Formeles turiu, pagrindą sumuštinukams sugalvojau jau, bet ą ant jo dėti, norėtųsi daugiau idėjų, įvairovės. Prieš kokį mėnesį per BTV "Roberto pusryčius" rodė canape gaminimą, betgi aš tik pažiūrėjau, nieko neužsirašiau, tai viskas iš "išplaukė" ir atminties. Bet va internete radau http://www.virejai.l...erija&kat_id=11. Iš čia tikriausiai ir semsiuosi tų idėjų... Na, dar paieškosiu internete daugiau...
QUOTE(addicted @ 2006 12 22, 01:42)

Gražu!... Bet ne visus ingradientus galima "iššifruoti" iš foto. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nicci: 27 gruodžio 2006 - 17:06
Štai kokių radau internete pavyzdžių:
Meliono ir parmos kumpio canape
user posted image
Sudėtis:
melionas, parmos kumpis, žaluma
* * *
Canape su lašiša
user posted image
Sudėtis:
Duona, sviestas, žaluma, citrina.
* * *
Canape su saliamiu
user posted image
Sudėtis:
Duona, sviestas, salotų lapai, saliamis, kornišonai.
* * *
Canape su silke
user posted image
Sudėtis:
Duona, majonezas, salotų lapai, silkė, kornišonai, žaluma.
* * *
Canape su tūno kremu bei krevete
user posted image
Sudėtis:
Duona, salotų lapai, tūno kremas, krevetė, alyvuogė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nicci: 27 gruodžio 2006 - 18:24
o kas tie kornišonai - man ten kaip agurkai atrodo g.gif
Atsakyti
karnisonai ir yra mazyciai agurkeliai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nicci @ 2006 12 27, 17:49)
Štai kokių radau internete pavyzdžių:
Meliono ir parmos kumpio canape
user posted image
Sudėtis:
melionas, parmos kumpis, žaluma
* * *
Canape su tūno kremu bei krevete
user posted image
Sudėtis:
Duona, salotų lapai, tūno kremas, krevetė, alyvuogė.


šitie labai faini thumbup.gif , ačiū nicci 4u.gif reiks pabandyt, niam niam bigsmile.gif
aš irgi planavau canape naujakui, bet pritrūko laiko, vis tik pasikrapštyt reiktų... ir energijos, ech senatvė blush2.gif apskritai man labai prie širdies tokie "užkandiniai", švediški stalai, ir bendravimas kitoks tada thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti