Įkraunama...
Įkraunama...

Endometriozė

Būčiau labai dėkinga, jei kas pasidalintų patirtimi iš tų kurioms buvo diagnozuota endometriozė. Man buvo neseniai padaryta laparoskopiją ir nustatė endometriozę. Būtų įdomu sužinoti koks buvo gydymas, kokie simptomai. kaip sekėsi?
Iš anksto dėkoju
heart.gif
Atsakyti
Elifėja, gaila, kad tau vis dar niekas neatsakė...

Tiesą pasakius mane padėtis su endometrioze šiek tiek stebina...Šiaip tai vienas iš dažniausių susirgimų ir nevaisingumo priežasčių, o pas mus forume tokių praktiškai nėra.....Negali to būti...Arba šios ligos tiesiog neieško arba nesugeba rasti...
Atsakyti
Man buvo diagnozuota endometriozės IV stadija, prieš keturis metus darant laparaskopiją. Jos metu ir buvo šalinami visi židiniai. Poto pusę metų leidausi "Zoladex". Kai šiemet sausio mėnesį darė laparaskopiją endometriozės neberado thumbup.gif . Laparaskopiją dariusi gydytoja stebėjosi, jos praktikoje tai pirmas atvejis, kai pasak jos net pėdsakų nelikę, jog kažkada ji buvo.
Pirma mano reakcija, tai eilinis nepasitikėjimas gydytojais- tai gal jos išvis nebuvo???? Bet kiek vėliau konsultavausi su keliais gydytojais, tai jie kaip ir paneigė mano abejones. Suklysti neįmanoma, tuo labiau kad tyrimų atsakymai atėję iš Vilniaus tai tik patvirtina. Belieka tik žemai lenkti galvą prieš gydytoją Stankevičių iš Kauno krikščioniškų gimdymo namų ginekologinio skyriaus už profesionaliai atliktą operaciją, skirtą reabilitaciją ir gydymą heart.gif heart.gif heart.gif
Atsakyti
QUOTE (Elifėja @ 2004 10 26, 19:09)
Būčiau labai dėkinga, jei kas pasidalintų patirtimi iš tų kurioms buvo diagnozuota endometriozė

mano draugė 8 metus niekaip nesusilaukė vaikelio ir pasidarė Kauno klinikose diagnostinę laparoskopiją, kurios metu pas ją rado nedidelius endometriozės židinius bei juos pašalino. po kelių mėnesių ji pastojo. kiek žinau be šio ,,pakrapštymo" daugiau jokio endometriozės gydymo jai netaikė. Manau, kad tai turbūt buvo pirma stadija, na gal kystu
Atsakyti
Labas,

man 2003 m.laporoskopijos metu diagnozavo endometriozes 1 stadija ar laipsni - neprisimenu tiksliai. Tai buvo pavieniai endometriozes zidiniai, kuriuos pridegino.
Kiek zinau tai tokio laipsnio endometriozes niekas negydo, o efektyviausias budas ja pasalinti - nestumas.Taciau, net ir zemo laipsnio liga gali buti nevaisingumo priezastis. Tad gydytojai butinai turi i tai atsizvelgti. smile.gif
Atsakyti
Man pirmos laparoskopijos mtu rado du endometriozes zidinukus ant slapimo pusles (sake nevaisingumui itakos neturi), juos pridegino. Po dvieju menesiu pastojau, buvo negimdinis nestumas. Antros operacijos metu pasake, kad buvo ir vel prideginti keli endometriozes zidinukai ant slapimo pusles (taip iseina, kad jie atsinaujino), bet sekanti menesi as ir vel pastojau. Jokio gydymo man neskyre, gal todel, kad tie zidinukai buvo nezymus, bet ar jie turejo itakos pastojimui ar ne sunku spresti.

smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Elifėja @ 2004 10 26, 19:09)
Būčiau labai dėkinga, jei kas pasidalintų patirtimi iš tų kurioms buvo diagnozuota endometriozė. Man buvo neseniai padaryta laparoskopiją ir nustatė endometriozę. Būtų įdomu sužinoti koks buvo gydymas, kokie simptomai. kaip sekėsi?
Iš anksto dėkoju
heart.gif

Sveika,

Siu metu pradzioje ir man buvo nustayta tokia diagnoze, kai endometrioze.Daktarai sake, kad delto ir nepastoju.Nutare padaryti laparaskopija.O po laporaskopijos pasake, kad nieko panasaus i endometrioze nerado ir net jokiu zymiu net nera.Iseme tik dvi mazutes apie 2 cm cistas, norst pries operacija ir visus metus jie mate, kad cistos yra dvi ir viena is ju net 8 cm.O dabar sako, kad viskas gerai ir jokiu gydymu nereikia ir ''atseit'' tureciau pastoti, taciau jau puse metu to nesulaukiu:((Tikiuosi viskas bus gedai:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SDFVBN: 27 spalio 2004 - 08:20
Sveiki, man atliekant gimdos nuotrauka, ant kiausintakio matesi tarytum butu saaugos. Atlikus laporoskopija buvo aptikti endometeriozes zidineliai, ju bovo daug issimeciusiu ir ant kaiusintakio ir ant gimdos raisciu. juos man pridegino, ir kaip gydytoja teigia jie buvo mazuciai, del to jokio gydymo nepaskyre. is kart po operacijos man buvo pasiulyta kuo greiciau pastoti, nes tai gali padeti isgyti nuo endometeriozes. apie sia liga daugiau suzinojau pasiskaicius WWW.sveikas.lt. ten gan tiksliai apraso moters savijauta turint sia liga, taip pat ir gydymo budus.
Atsakyti
Mano labai gera drauge istvere keleta operaciju del endometriozes. Ji vis atsinaujindavo. Jau vargsele buvo susitaikiusi su mintim, kad netures leliuko. Jai gydytojai taip sake. Bet...... Po meteliu, kai jai jau buvo paskirta dar viena operacija, bet gyvenimas sudeliojo taip, kad teko operacija atideti ir isvykti i uzsieni, uzsienyje ji pastojo ir sekmingai auga metuku laiko kleckas. Ji ir siandien stebisi, kaip tai pavyko be operaciju, gydymu ir t.t.
Atsakyti

Man endometriozę rado atsitiktinai. Tiesiog dar saugojomės. Ir reikėjo dėl stojimo pasitikrinti sveikatą. Tai mano ginekologė neiko nerado, buvau sveika. Bet išrašė ne tokią pažymą, tai reikėjo nueiti dar kartą. O ginekologė manoji atostogavo tuo metu, tai priėmė kitas ginekologas. Jis kažką įtarė ir davė siuntimą pasitikrinti rimčiau. Dar buvau pas kitus tos rūšies specialistus, onkologijos ligoninėj. Tai vieni sakė kad cista, kiti kad auglys. O kai padarė laparoskopiją, tai paaiškėjo endometriozė. Pirmą kart laparoskopija nelabai pavyko, nes prasidėjo kraujavimas, ir buvo daug sąaugų. Leidausi "Zoladex", po pusės metų vėl laparoskopija. Atrodo viskas pavyko gerai. Nepraėjus nei mėnesiu pastojau. Dabar mano pipirui greit bus keturi. Paniškai bijau daktarų. O jei vėl reiks leistis Zoladex'ą, gultis "ant stalo"? Bijau. Noriu būt normali moteris, planuoti savo vaikučių gimimą, neturėti to sveikatos defekto, susirasti darbą. O dabar viskas neaišku. Esi priklausomas nuo gydytojų. Nežinau ką daryti. Po mėnesinių būna rudos išskyros. Taip kad kas mėnesį vis pagalvoju... Ir iš kur tos prakeiktos ligos imasi?? Aš irgi nežinau ką toliau man daryti... sad.gif
Atsakyti
www.mgido.ru/0920132450232.php
www.medkom.ru/0820084422760
www.laparo.ru/endometrioz.shtml
www.doctor-sex.ru/enciklop/ginekolog/endometrioz.
www.mama.ru/gynecolog/ASK/1155.htm
www.doktor.ru/sexolog/ASK/12m1.htm
Atsakyti
Sveikos,tik ką prisiregistravau,GERAS forumas žiūriu.Jo pas mane pradėjo teplioti žiūriu prieš mėnesines ir po jų šokoladinėm išskyrom,tai kaip pasiskaičiau,tai siaubas apimė.Dar nebuvau pas gydytoją,bet įtariu tą ligą....Nesenai turėjau negimdinį nėštumą,tai teko abraziją daryti,maža to dabar še tau dar vienas variantas(bent jau taip įtariu),tik keista ,kad tiek kartų per šį pusmetį ėjau pas ginekologus,tiek kartų žiūrėjo su ultrogarsu ir nieko nepastebėjo???
Atsakyti