Įkraunama...
Įkraunama...

Ar atleistumėte savo vaikų tėvui?

Mano istorija tokia: beveik prieš trejus metus mano vyras išejo, palikęs mane su maža dukrele, ir ką tik gimusiu sūneliu. verysad.gif Išėjo, nes pamilo kitą. verysad.gif Labai sunku buvo, buvau priversta daug dirbti, kad sugebėčiau viskuom aprūpinti savo vaikus, nes mano vyrelis nesiteikė net elimentų mokėti, o aš buvau per daug išdidi, kad iš jo to pareikalaučiau. ax.gif Laikas ėjo, žaizdos užgijo. Ir štai vieną dieną skambutis į duris. blink.gif Ir ten stovi jis. Griuvo ant kelių, atsiprašinėjo, sakė supratęs kad padarė didžiausią klaidą savo gyvenime. Ir t.t. Mano širdis jam negali atleisti, žinau, kad galiu pati pasirūpinti savimi ir vaikais. Bet mano tėvai liepia man galvoti apie vaikus, kad jiems reikia tėvo. Esu pasimetus unsure.gif Aš asmeniskai nemanau, kad jiems toks tėvas reikalingas, kuris visą tą laiką, kol buvo išėjęs, nebuvo nė kartelio jų aplankyti. doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(advance @ 2006 12 13, 12:22)
Mano istorija tokia: beveik prieš trejus metus mano vyras išejo, palikęs mane su maža dukrele, ir ką tik gimusiu sūneliu.  verysad.gif Išėjo, nes pamilo kitą.  verysad.gif Labai sunku buvo, buvau priversta daug dirbti, kad sugebėčiau viskuom aprūpinti savo vaikus, nes mano vyrelis nesiteikė net elimentų mokėti, o aš buvau per daug išdidi, kad iš jo to pareikalaučiau.  ax.gif Laikas ėjo, žaizdos užgijo. Ir štai vieną dieną skambutis į duris.  blink.gif Ir ten stovi jis. Griuvo ant kelių, atsiprašinėjo, sakė supratęs kad padarė didžiausią klaidą savo gyvenime. Ir t.t. Mano širdis jam negali atleisti, žinau, kad galiu pati pasirūpinti savimi ir vaikais. Bet mano tėvai liepia man galvoti apie vaikus, kad jiems reikia tėvo. Esu pasimetus  unsure.gif Aš asmeniskai nemanau, kad jiems toks tėvas reikalingas, kuris visą tą laiką, kol buvo išėjęs, nebuvo nė kartelio jų aplankyti.  doh.gif  verysad.gif


sveikute 4u.gif

neturiu tokios patirties ir noreciau, kad niekada taip neatsitiktu... taciau manau, kad jei tavo sirdis tyli, nebejauti jam meiles, nebeverta bristi i ta pacia bala tik del vaiku. Kalbu taip, nes turiu tikra pavyzdi, tai mano mama. Ji gyveno su mano tevu tik del savo vaiku ir rezultatas labai liudnas - ji dabar vienisa. Vaikai uzaugo, isejom is namu ir sukurem savo seimas - o ji liko viena ir tevas gyvena dabar atskirai. Jos amzius tas, kada nera lengva surasti antraja puse... O tevas gali buti geru tevu jei tikrai to nori ir nebutina gyventi kartu.
Manau, kad turi pagalvoti ir apie save wub.gif Rasi zmogu, salia kurio bus tau gera ir , aisku, tavo vaikai jam nebus svetimi, jei myles tave

Sekmes tau wub.gif
Papildyta:


P.S. .... bet jeigu tu ji vis dar myli, manau, tikrai reikia atleisti...si karta.. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darviena: 13 gruodžio 2006 - 12:34
QUOTE(advance @ 2006 12 13, 12:22)
Mano istorija tokia: beveik prieš trejus metus mano vyras išejo, palikęs mane su maža dukrele, ir ką tik gimusiu sūneliu.  verysad.gif Išėjo, nes pamilo kitą.  verysad.gif Labai sunku buvo, buvau priversta daug dirbti, kad sugebėčiau viskuom aprūpinti savo vaikus, nes mano vyrelis nesiteikė net elimentų mokėti, o aš buvau per daug išdidi, kad iš jo to pareikalaučiau.  ax.gif Laikas ėjo, žaizdos užgijo. Ir štai vieną dieną skambutis į duris.  blink.gif Ir ten stovi jis. Griuvo ant kelių, atsiprašinėjo, sakė supratęs kad padarė didžiausią klaidą savo gyvenime. Ir t.t. Mano širdis jam negali atleisti, žinau, kad galiu pati pasirūpinti savimi ir vaikais. Bet mano tėvai liepia man galvoti apie vaikus, kad jiems reikia tėvo. Esu pasimetus  unsure.gif Aš asmeniskai nemanau, kad jiems toks tėvas reikalingas, kuris visą tą laiką, kol buvo išėjęs, nebuvo nė kartelio jų aplankyti.  doh.gif  verysad.gif


nieko sau istorija doh.gif nu tai tegu jis pirmiausia randa kontakta su vaikais, tegu viskas rutuliojasi pamazu...ka, gal jis nebeturi kur gyventi??? blink.gif tegu pats lopo ten, kur skyliu pridare. nemanau, kad verta neleist jam su vaikais bendrauti, bet pati del saves tai tu susimastyk, ir shirdies paklausk, ka dar jam jauti be nuoskaudos smile.gif manau, laikas gali dar daug padaryti ir pakeisti....bet kad taip imt staiga ir grizti...nemanau, kad jis to vertas. jei tikrai nori, tegu tiesiasi naujus kelius i jusu shirdis...ir jei jis tikrai stengsis, per kokius metelius turetu viskas ir paaisketi..juk niekur neskubat?
na, cia mano subjektyvi nuomone. reik tokiems vyrams vieta parodyt...juk ir mes, ir vaikai turi jausmus, norus, gyvenimus...
Atsakyti
nu va, tipiskas diedas nieko ir nebepridursi - meiluze paliko, tai atsliauze pas zmona doh.gif visai savigarbos neturi doh.gif as tavo vietoj neatleisciau schmoll.gif isejo, paliko viena kart, paliks ir antra kai vel pasitaikys kitas sijonas. gal esu kategoriska, bet nemanau, kad vyrai gali pasitaisyt. tuo labiau, kad per situos 3 metus (ne siaip kelis men) net vaikai jam neegzistavo. kas garantuoja kad jis vel nepamils kitos???
tave pazemino viena kart, palikdamas tave su mazais vaikais, nesileisk zeminama antra kart priimdama toooki tipa atgal... jei nori, su vaikais tegu bendrauja (taip ir turetu but, nes vaikams reikia tevo).
Atsakyti
mano istorija siek tiek kitiokia.kai buvau nescia koki menesi vaikelio tevas pasikeite i blogaja puse,tai tada as pati ji palikau.ir ne kiek nesigailejau,nes svarbiau buvo mano kudikis.ir jis per visa nestuma ir po jo mes jam nerupejom,tad jei dabar ateitu atsiprasyti ir prasytis vel gyventi tikrai kad nesutikciau.
Atsakyti
QUOTE(leliux @ 2006 12 13, 12:41)
nu va, tipiskas diedas nieko ir nebepridursi - meiluze paliko, tai atsliauze pas zmona doh.gif visai savigarbos neturi  doh.gif as tavo vietoj neatleisciau  schmoll.gif isejo, paliko viena kart, paliks ir antra kai vel pasitaikys kitas sijonas. gal esu kategoriska, bet nemanau, kad vyrai gali pasitaisyt. tuo labiau,  kad per situos 3 metus (ne siaip kelis men) net vaikai jam neegzistavo. kas garantuoja kad jis vel nepamils kitos???
tave pazemino viena kart, palikdamas tave su mazais vaikais, nesileisk zeminama antra kart priimdama toooki tipa atgal... jei nori, su vaikais tegu bendrauja (taip ir turetu but, nes vaikams reikia tevo).


tavo poziuris labai artimas mano poziuriui drinks_cheers.gif nes kaip ir sakiau, pamaciau, kad puikiai galiu be jo issiversti, niekas neskaudina, nezemina, nereikia apie kazka lakstyti. esu tik as, ir mano vaikiukai wub.gif as tikrai nesiruosiu jamneleisti su vaikais bendrauti, bet kazkodel mano sirdis sako, kad jai as nesuteisiu jam sanso, jis ir vel sekmingai paie juos pamirs unsure.gif nezinau, gal as klystu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(advance @ 2006 12 13, 14:02)
tavo poziuris labai artimas mano poziuriui  drinks_cheers.gif nes kaip ir sakiau, pamaciau, kad puikiai galiu be jo issiversti, niekas neskaudina, nezemina, nereikia apie kazka lakstyti. esu tik as, ir mano vaikiukai  wub.gif as tikrai nesiruosiu jamneleisti su vaikais bendrauti, bet kazkodel mano sirdis sako, kad jai as nesuteisiu jam sanso, jis ir vel sekmingai paie juos pamirs  unsure.gif nezinau, gal as klystu  unsure.gif


nu tai jei pamirsh vaikus, tai bek nuo tokio kuo toliau...per prievarta tu jam ju neikishi...o tik tave iskaudins schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(advance @ 2006 12 13, 14:02)
tavo poziuris labai artimas mano poziuriui  drinks_cheers.gif nes kaip ir sakiau, pamaciau, kad puikiai galiu be jo issiversti, niekas neskaudina, nezemina, nereikia apie kazka lakstyti. esu tik as, ir mano vaikiukai  wub.gif as tikrai nesiruosiu jamneleisti su vaikais bendrauti, bet kazkodel mano sirdis sako, kad jai as nesuteisiu jam sanso, jis ir vel sekmingai paie juos pamirs  unsure.gif nezinau, gal as klystu  unsure.gif



zinai kaip sako -prievarta mielas nebusi mirksiukas.gif nenores, vaikai jam nebus idomus. nores, tai nores. cia jau nuo jo sazines priklauso
Atsakyti
QUOTE(advance @ 2006 12 13, 14:02)
kad jai as nesuteisiu jam sanso, jis ir vel sekmingai paie juos pamirs  unsure.gif nezinau, gal as klystu  unsure.gif

Nesupratau,apie ka mes cia?!Jei neisileisi i namus, jis vel iseis?As taip supratau?Zinai, tai klasikinis manipuliavimas- jei tau manes nereikia, as iseisiu...paskui pati prasysi grizti...
Is savo patiries sakau -jei uzsoksi ant tokio "geimo",tai teks "geiminti" visa likusi laika, as irgi kazkada leidau sugrizti..o po to pasiunciau labai toli,visiems laikams,tai dabar yra gerai,nes nebeisgyvenu laukimo,nezinios,durnu klausimu -myli as nemyli,neslopinu vilties, kad bus gerai,visokio save zudancio brudo atsikraciau.
O meile vaikams- arba yra,arba ne,pardon,bet siuo atveju ja nekvepia.Tavo vyras myli vaikus TIK TUOMET,kai geri santykiai su Tavimi, santykiams paslyjus, -o gal jis gris pas buvusia,labai gali buti -vaikiukai bus uzmirsti dar ne vieneriems metams.
Atsakyti
Ačiū už pasisakymus 4u.gif Manau, mano srendimas bus teisingas, ir aš dėl to nesigailėsiu. Neįsileisiu jo daugiau į savo ramų ir sutvarkytą pasaulėlį, o dėl vaikų, leisiu jam juos lankyti, tol, kol pats to norės. unsure.gif
Atsakyti
Neturėk net tokios minties apie atleidimą. doh.gif Tokie neverti gailesčio, paliko kai buvo sunku vienai su dviejais vaikais, bash.gif nepražuvai. Pagailėk savęs ir vaikų, rasi tokį, kuris pamils ir tave ir vaikus. tongue.gif Kiek yra akivaizdžių pavyzdžių , kad kraujo ryšys tai dar ne viskas, o meilė- tikrai daug gali. bebe.gif
Papildyta:
QUOTE(advance @ 2006 12 13, 15:30)
Ačiū už pasisakymus  4u.gif Manau, mano srendimas bus teisingas, ir aš dėl to nesigailėsiu. Neįsileisiu jo daugiau į savo ramų ir sutvarkytą pasaulėlį, o dėl vaikų, leisiu jam juos lankyti, tol, kol pats to norės.  unsure.gif


Neilgai norės blush2.gif , kol susiras kitą gražuolę. nail.gif Aukštyn galvą didis.gif
Atsakyti
Tavo atveju as neatleisciau, nes nera baisiau kaip vyras nemylintis savo vaiku. Jei del moters gali palikt ne tik zmona bet ir vaikus, tai tegul ir gyvena pas ta brangiausiaja.
Savo atveju as atleisciau. Bet tik del to, kad ir pati dar myliu ir jis vaikus myli be galo, o ir zinau kas buvo ne taip. Todel suprantu, kad skyrybos brendo jau seniai ir ne tik del jo elgesio.
Manau kad kiekvienu atveju elgtis reikia taip, kaip sako sirdis ir niekad nedaryt sprendimu del vaiku, tevu nuomones ir pan. Net jei labai sunku vienai. Dar sunkiau bus, kai iseis antra karta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Violetikas: 13 gruodžio 2006 - 15:19