Įkraunama...
Įkraunama...

Lopšelis-darželis „Klevelis“, Stadiono g.

Sveikos mamytės,
kas vedat vaikučius į darželį "Klevelis" - gal galėtumėt papasakoti savo įspūdžius? Kaip vaiką prižiūri, kaip maitina, kuo vaikučiai užsiima? kokios auklėtojos?
Ačiū.
Atsakyti
Galvoju savo mažiuką vest į šį darželį, nejau nieks neveda g.gif
Atsakyti
Aš užrašiau dukrytę savo nuo rudens, bet dar tiksliai nežinau, kada vesiu, nes jai tada tik 1,5 metų bus...
Gal po porą valandų į dieną vesiu.
Žadėjo daryt grupę max. 12 vaikučių.


QUOTE(Bretane @ 2007 05 25, 15:59)
Galvoju savo mažiuką vest į šį darželį, nejau nieks neveda  g.gif

Atsakyti
QUOTE(ramaska @ 2007 05 26, 21:44)
mazoji miega, didziosios uzsiemusios kazka veikia savo kambary, vyras snaudzia prie televizoriaus, o as bradau po sm, atviras langas, temsta, gaivus ir kvepiantis oras, uz musu namo baigias miestas, tvyro laukai ir kas per ciulbejimas pauksciu. ikvepiu gryno oro ir pagalvoju, dieve kaip gera ir grazu, as labai laiminga wub.gif  rolleyes.gif


Mano vyras bandys ryt eit ten šnekėtis, žiūrėsim kaip seksis g.gif
Atsakyti
dar sužinojau, kad, nors darželis yra rusiškas, labai daug vaikučių lietuvių.
Pvz., iš 12 vaikų 7 yra iš lietuviškų šeimų.
friends.gif


QUOTE(Bretane @ 2007 05 28, 11:43)
Mano vyras bandys ryt eit ten šnekėtis, žiūrėsim kaip seksis  g.gif

Atsakyti
Na va, nuo rytdienos eisim į šį darželį, žiūrėsim kaip seksis g.gif Parašysiu įspūdžius mirksiukas.gif
Atsakyti
Jo, labai įdomu smile.gif
Mes tai prieš porą dienų buvom ten kieme, ant žolytės, kaip tik tuo laiku, kai kiti vaikai išėjo pasivaikščioti. Tai labai smagu buvo, šiltai auklėtojos priėmė smile.gif



QUOTE(Bretane @ 2007 05 31, 10:20)
Na va, nuo rytdienos eisim į šį darželį, žiūrėsim kaip seksis  g.gif Parašysiu įspūdžius  mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(lena_s @ 2007 05 31, 09:52)
Jo, labai įdomu smile.gif
Mes tai prieš porą dienų buvom ten kieme, ant žolytės, kaip tik tuo laiku, kai kiti vaikai išėjo pasivaikščioti. Tai labai smagu buvo, šiltai auklėtojos priėmė smile.gif


Aš tai dar viduj nebuvau, nes vyras visais reikaliukais pasirūpino, aš tik ryt pirma diena ten vesiu, žiūrėsim kaip mažiukas reaguos ax.gif
Atsakyti
Man šokas, vyras mano dirba visą parą, aš nuvedus vaiką į darželį sužinau, kad ji tepriims porai valandų, nes jei jis verks tai auklėtoja negalės jo paimti ant rankų, nes yra daugiau vaikų ir pareiškė, kad taip vaiką vest reiks visą mėnesį blink.gif Bet juk mes esam dirbantys žmonės ir tik pakeitėm darželį, aišku tai naujas kolektyvas reik priprast, bet šiaip ar taip būtų keičiamas darželis, nes mūsų senasis užsidarė mėnesiui remontui, tai taip ar taip viskas keičias, aišku būtų fainai jei aš turėčiau galimybę jį po porą valndų pavest, bet aš jos neturiu tai ką man daryt unsure.gif
Atsakyti
Užjaučiu huh.gif
Bet jeigu vaikelis jūsų jau lankė darželį, tai gal greitai pripras prie kito?
Mum irgi pasakė, kad pageidautina, jeigu mamytė po pora valandų pirmas pora savaičių vaiką ves.

O šiandien aš nuėjau ten pasivaikščioti, tai lauke mačiau auklėtoją su dviem grupėm, nes gi atostogos prasidėjo...
Sakė, sunku, bet ką daryt.


QUOTE(Bretane @ 2007 06 01, 09:28)
Man šokas, vyras mano dirba visą parą, aš nuvedus vaiką į darželį sužinau, kad ji tepriims porai valandų, nes jei jis verks tai auklėtoja negalės jo paimti ant rankų, nes yra daugiau vaikų ir pareiškė, kad taip vaiką vest reiks visą mėnesį  blink.gif Bet juk mes esam dirbantys žmonės ir tik pakeitėm darželį, aišku tai naujas kolektyvas reik priprast, bet šiaip ar taip būtų keičiamas darželis, nes mūsų senasis užsidarė mėnesiui remontui, tai taip ar taip viskas keičias, aišku būtų fainai jei aš turėčiau galimybę jį po porą valndų pavest, bet aš jos neturiu tai ką man daryt unsure.gif


Papildyta:
O dar mačiau prie darželio gražią jauną moterį, kuri su sūneliu ir vyru sėdėsi į mašiną.
Aš ardus sumaišiau ir paklausiau, ar ne Justo vardu vaikas blush2.gif
Gal čia jūs buvote? bigsmile.gif


QUOTE(Bretane @ 2007 06 01, 09:28)
Man šokas, vyras mano dirba visą parą, aš nuvedus vaiką į darželį sužinau, kad ji tepriims porai valandų, nes jei jis verks tai auklėtoja negalės jo paimti ant rankų, nes yra daugiau vaikų ir pareiškė, kad taip vaiką vest reiks visą mėnesį  blink.gif Bet juk mes esam dirbantys žmonės ir tik pakeitėm darželį, aišku tai naujas kolektyvas reik priprast, bet šiaip ar taip būtų keičiamas darželis, nes mūsų senasis užsidarė mėnesiui remontui, tai taip ar taip viskas keičias, aišku būtų fainai jei aš turėčiau galimybę jį po porą valndų pavest, bet aš jos neturiu tai ką man daryt unsure.gif

Atsakyti
Mano sūnyčio vardas Ugnius mirksiukas.gif , jei ten apie 11 val. tai ten buvo mano sesė, Ugniaus krikšto tėvai ax.gif Sakė, kad verkė, mažai valgė ir mušėsi doh.gif Oi nežinau kaip čia mums seksis unsure.gif
Atsakyti
Sveikute,
kaip ten Ugniui sekasi?
mes tai porą kart į savaitę vis užeinam pasivaikščiot ten, lyg tai nemačiau nuskriaustų vaikų smile.gif
Žinau dar, kad vasarą apjungia po 2 grupes, nes auklėtojoms atostogos sad.gif


QUOTE(Bretane @ 2007 06 01, 14:00)
Mano sūnyčio vardas Ugnius  mirksiukas.gif , jei ten apie 11 val. tai ten buvo mano sesė, Ugniaus krikšto tėvai  ax.gif Sakė, kad verkė, mažai valgė ir mušėsi  doh.gif Oi nežinau kaip čia mums seksis  unsure.gif

Atsakyti