Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdinė dovana meilužiui

Ne man - draugei - toks klausimas iskilo rolleyes.gif . Taigi ka dovanoti meiluziui? Ir isvis ar dovanoti? unsure.gif Dekui uz pasiulymus clap.gif
Atsakyti
QUOTE (agneklimjan @ 2004 10 26, 21:57)
Ne man - draugei - toks klausimas iskilo  rolleyes.gif . Taigi ka dovanoti meiluziui? Ir isvis ar dovanoti?  unsure.gif Dekui uz pasiulymus  clap.gif

Jei meiluzis zmogus , tai manau tiktu viskas kas tinka kokiam nors siaip normaliam zmogui laugh.gif laugh.gif laugh.gif O jei ne zmogus... g.gif tai jau reiktu sukonkretint rolleyes.gif laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uola: 26 spalio 2004 - 22:22
Klausimas toks del to, kad abu balandeliai turi antras puses, taigi kokia nors labai asmeniska dovana netiktu, reikia mielo daiktelio, kuris nesukeltu itarimo ir nereikalingu scenu, jei butu pastebetas antros puses unsure.gif
Atsakyti
gero viskio butelis
Atsakyti
Arba kokia nors nemateriali dovana. Pavyzdziui, apsilankymas dviese turkiskoj pirty rolleyes.gif
Atsakyti
Kostes geras pasiulymas- jei ka, sakys, bendradarbiai padovanojo wink.gif
Tai tada gal dar kokia uzrasu knygute graziame odiniame aplankale g.gif
Atsakyti
QUOTE (Smurka @ 2004 10 27, 12:56)
Arba kokia nors nemateriali dovana. Pavyzdziui, apsilankymas dviese turkiskoj pirty rolleyes.gif

Tu Smurka kai parasai ka nors kartais, tai ir uzmusi laugh.gif

O dovana meiluziui priklauso nuo to , kiek laiko jie bendrauja, ir kokie ju santykiai, kuo domisi .Ale prasom sukonkretinti tongue.gif , tai ir patarimu bus daugiau, Tai " tavo draugei" rolleyes.gif wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo selll: 27 spalio 2004 - 12:02
Galima padovanoti gerą filmą (DVD ar VHS). thumbup.gif
Atsakyti
Mano drauge padovanojo puodeli isgraviruota dideli uzrasu "MEILUZIUI", bet aisku ji jau skyresi su juo, nebeplanavo daugiau ateities...
Atsakyti
QUOTE (vaidabago @ 2004 10 27, 12:14)
Mano drauge padovanojo puodeli isgraviruota dideli uzrasu "MEILUZIUI", bet aisku ji jau skyresi su juo, nebeplanavo daugiau ateities...

Čian tai faina thumbup.gif , ypač namo tokį parsinešti laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (selll @ 2004 10 27, 12:02)
O dovana meiluziui priklauso nuo to , kiek laiko jie bendrauja, ir kokie ju santykiai, kuo domisi .Ale prasom sukonkretinti tongue.gif , tai ir patarimu bus daugiau, Tai " tavo draugei" rolleyes.gif wink.gif

Niu baikit, baikit, ne savo meiluziui ieskau (bo pas mane tik virtualios meiles unsure.gif ). Tai tokia situacija: ji istekejusi, jis issiskyres, bet turi drauge, "rimti" santykiai tesiasi gal metai g.gif . Vienu zodziu, dar kaledinem dovanom nesidovanojo wink.gif Jam po 40m.
Atsakyti
knyga, jei megsta; vakara ar savaitgali kartu (sodyba, restoranas ar kt), jei gali tiek laiko skirti; miela smulkmena, jei gali ir nori darbe laikyti.
Atsakyti