Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisiaus klausa

sveikos mamos, ka manote apie savo leliuko kuris auga jusu pilvelyje klausa? kaip jus galvojat, ar klausantis labai garsiai muzikos nepakenksite savo leliukui? g.gif Klausiu todel, kad arteja sventes, ir bijau, kad per garsi muzika gali kaip nors pakenkti mano leliukui, ka jus manote apie visa tai?beje, ar jus vaikstote i kino teatrus, nes ten irgi didelis garsas? blink.gif
Atsakyti
manau, kad jis ten puikiai apsaugotas ir tikrai paziuret filma kino teatre ar pasiklausyt muzikos nepakenks nei tau nei mazuliukui. manau daug labiau kenkia, jei uzdeta kokia agresyvi, tau nepatinkanti muzika groja ir tu nervinies, tada jis jaucia tavo stresa. cia man taip atrodo.
as tai pavyzdziu kartais pasiimu plejeri, uzsidedu kokia grazia muzikele ir atsigulus pridedu ausines sau prie pilvo lotuliukas.gif man atrodo, kad jam labai patinka, nes pradeda judet. lotuliukas.gif
Atsakyti
Kienkia rukimas,alkogolis,nuovargis,stresas.Viska ka ir kaip jauti tu persidoda vaikučiui jei tau nepatinka muzika jam irgi nepatiks,bet kad ji jam pakienks tai nemanau. biggrin.gif
Atsakyti
na nezinau kaip jums, bet va buvau sekmadieni kinijos cirke, tai ten pakankamai garsi muzika buvo, tai leliukas mano labai eme spardytis ir net skaudziai tai teko iseit..manau leliai nepatiko, ypac zemi garsai. Mane siaip ir pacia nestumo metu erzina per daug garsi muzika ir garsai, kino teatre irgi neinu i tokius filmus, kur zinau, kad gali but visokiu duztanciu masinu ir pan garsu, nes nemanau, kad sie garsai leliai patinka mirksiukas.gif
Atsakyti
ash kazhkaip nusistachius kad lelius labai puikiai viska girdi...ir muzikele ir filmu skino teatre ir tiesiog vengiu vietu kur yra didesnis triukshmas.
Sako kad veliau mazhiuka sgali but irzlus ir labai nervingas blink.gif
Atsakyti
Sitos temeles labai ieskojau.Vyrelis nori temptis mane i koncerta kovo menesi,bet as kazkaip galvoju ar nebaugins leliaus tas stiprus garsas?Ar neerzins jo,nenoriu sugadint sau ir savajam vakaro,kai vidury koncerto reiks iseiti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sola @ 2007 01 12, 13:14)
Sitos temeles labai ieskojau.Vyrelis nori temptis mane i koncerta kovo menesi,bet as kazkaip galvoju ar nebaugins leliaus tas stiprus garsas?Ar neerzins jo,nenoriu sugadint sau ir savajam vakaro,kai vidury koncerto reiks iseiti ax.gif

Labas, patarciau tau i koncerta neiti, nes leliukas tikrai viska girdi...o ypac koncerte, kai ten daug zemu garsu-bosu, jam tikrai ne i nauda...ta prasme, gal jam ir nepakens, bet jis gali buti neramus, prades smarkiai judeti lotuliukas.gif Zinai, as buvau kino teatre, ziurejau multikus, o mano lelius visa filma labai spardesi, buvo neramus, kaip niekad...todel nusprendziau daugiau i filmus neiti, nes ne tik suaugusiam kenkia stiprus garsas, o isivaizduok tavo pilvelyje tas mazytis stebuklelis, jis dar labiau jautresnis garsams g.gif Na cia tik mano nuomone biggrin.gif
Atsakyti
Įrodyta, kad penktą mėnesį lėliukas TIKRAI girdi garsus ir skirtingai į juos reaguoja (priklauso ir nuo jo paties charakterio - kaip ir jau gimusio vaikučio). Kada tiksliai pradeda girdėt - kol kas neaišku, yra įvairių ir prieštaringų nuomonių. Jei muzika labai garsi, tranki, stiprūs žemi tonai (kai ne tik ausimis, bet visu kūnu jaučiam vibravimą) - vargu ar lėliukui į naudą... Geriau jam pasakėlę paskaitykit (dar vienas mokslo tyrimų faktas - vos gimęs kūdikis jau pažįsta mamos balsą, ir tai jam padeda saugiau pasijust - juk visa kita tam naujam pasauly jam vargšiukui dar visiškai svetima...)
Atsakyti
mes esame 26 savaiciu ir su vaikuciu mielai klausomes klasikos thumbup.gif man gydytojas sake, kad jei vaikutis reaguoja i garsus, pvz.pradeda laabai spardytis, tai nera nieko blogo ir tikrai nereikia iseiti is koncerto ir pan biggrin.gif jei spardosi, tai vadinasi sveikas ir guvus vaikutis thumbup.gif mano berniukas laabai megsta mocarta ir tevelio balsa biggrin.gif kai tetis prideda galva prie pilvelio ir garsiai ji kalbina, tai sis jam duoda i ausi lotuliukas.gif tada tevelis yra labai labai laimingas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sola @ 2007 01 12, 13:14)
Sitos temeles labai ieskojau.Vyrelis nori temptis mane i koncerta kovo menesi,bet as kazkaip galvoju ar nebaugins leliaus tas stiprus garsas?Ar neerzins jo,nenoriu sugadint sau ir savajam vakaro,kai vidury koncerto reiks iseiti ax.gif


Mes buvome dideliam koncerte Siemens arenoje kai buvau penktam mėnesy. Muzika buvo klaikiai garsi, net man per krūtinkaulį kalė bosai. Mažius irgi ėmė baisiai daužytis. Tai teko po pusvalandžio atsistoti ir išeiti, nes ir mano savijauta buvo taip sau, ir pagalvojau, kad mažyliui visai nepatinka ta situacija. Gaila pinigų bilietams buvo, nes daug mokėjom... Taip kad patarčiau iš anksto atsisakyti koncerto, kad paskui nereikėtų per prievartą sėdėti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sola @ 2007 01 12, 13:14)
Sitos temeles labai ieskojau.Vyrelis nori temptis mane i koncerta kovo menesi,bet as kazkaip galvoju ar nebaugins leliaus tas stiprus garsas?Ar neerzins jo,nenoriu sugadint sau ir savajam vakaro,kai vidury koncerto reiks iseiti ax.gif



jei ten koncertas ne kokios tai super metalo grupes, tai tikrai nemanau, kad pakenks. Muzika juk ramina.
Atsakyti
Esu kazkur skaiciusi, kad per garsi muzika gali pakenkti lialius klausai (turiu omenyje toks garsumas kaip klubuose ir pan.), nes lialiu klausa buna labai jautri. Aisku, cia tik mano nuogirdos. Kai turiu laiko, visada klausausi muzikites, tik taip, kad neerzintu nei mane, nei lialius. O jej butu proga nueit i kazkoki tai smagu (ne metalo, roko) koncertuka, tikrai neatsisakyciau ax.gif
Atsakyti