Įkraunama...
Įkraunama...

Joga nėštumo metu

Sveikos būsimos mamos:)
nusprendžiau, kad šita tema galima ir naują temą atidaryti, kad būtų galima pasiskaityti konkrečiai apie jogą nėštumo metu. tikiuosi, nieks neprieštaraus:)
tai va, mane domina, ar yra moteraičių užsiiminėjančių joga Vilniuje. kol kas radau tik Hatha joga centrą, žadu po Naujų metų išbandyti (iki Kalėdų ne kas beliko,tai tiek to). Bet gal kuri jau yra išbandžiusi? Anksčiau lankiau kitą jogos centrą, bet ten nėra užsiėmimų nėščiosioms, ir pamokos vyksta labai aktyviai, nenoriu rizikuot..
Man svarbu, kad būtų tikra joga, o ne šiaip mankštelė, dėl to sporto klubai nedomina. ir dar svarbu, kad mokytoja/s būtų išmanantis ir verta/s pasitikėjimo.
tai lauksiu žinių.
IKi:)
Atsakyti
QUOTE(zoske @ 2006 12 14, 17:03)
Sveikos būsimos mamos:)
nusprendžiau, kad šita tema galima ir naują temą atidaryti, kad būtų galima pasiskaityti konkrečiai apie jogą nėštumo metu. tikiuosi, nieks neprieštaraus:)
tai va, mane domina, ar yra moteraičių užsiiminėjančių joga Vilniuje. kol kas radau tik Hatha joga centrą, žadu po Naujų metų išbandyti (iki Kalėdų ne kas beliko,tai tiek to). Bet gal kuri jau yra išbandžiusi? Anksčiau lankiau kitą jogos centrą, bet ten nėra užsiėmimų nėščiosioms, ir pamokos vyksta labai aktyviai, nenoriu rizikuot..
Man svarbu, kad būtų tikra joga, o ne šiaip mankštelė, dėl to sporto klubai nedomina. ir dar svarbu, kad mokytoja/s būtų išmanantis ir verta/s pasitikėjimo.
tai lauksiu žinių.
IKi:)

As tai lankau nėščiųjų mankštą su jogos elementai pas trenerę Rasą namie, man labai patinka. Nebrangu, dirba su kiekviena beveik individualiai nes mūsų būna 5-6, tai ne sporto sporto klubas, ir aplinka geresnė ir bendravimas kitas... O dėl tikros jogos tai ji nebus jau tokia tikra kai iki nėštumo. Galimybės mūsų šiek tie kitos.
Atsakyti
QUOTE(gustaute @ 2006 12 17, 19:34)
As tai lankau nėščiųjų mankštą su jogos elementai pas trenerę Rasą namie, man labai patinka. Nebrangu, dirba su kiekviena beveik individualiai nes mūsų būna 5-6, tai ne sporto sporto klubas, ir aplinka geresnė ir bendravimas kitas... O dėl tikros jogos tai ji nebus jau tokia tikra kai iki nėštumo. Galimybės mūsų šiek tie kitos.



o gali placiau papasakot? apie trenere, kaip daznai mankstinates, kiek laiko, kiek kainuoja?
Atsakyti
Trenerė labai šauni, pati turi tris mažus vaikus, tai nėštukes tikrai supranta. Man patinka, kad nėra monotonijos, pratimai kaitaliojami.
Treniruotės vyksta antradieniais ir penktadieniais, 1 val. kaina 20 lt. Gerai, kad nereikia jokių abonementų pirkti, moki už kiekvieną kartą. O tai ką žinai kada nusibos ar šiaip nebebus jėgų. O sporto klube nusipirkai ir žinokis.
Atsakyti
Sveikos,
as irgi ieskojau kur rasti nestukiu joga, nes iki nestumo lankiau viena studija, bet be Semetos rekomenduotos (gal tai ta pati Rasa) nieko neradau. Tiesa sakant, jai dar neprisiruosiau skambint, radau geriausia iseiti - atsisiunciau is amazon.com DVD kompakta ir darau sau pries TV. ten tiek daug visko galima nusipirkti, ir knygu, ir dvd.

Jiegu norit, galiu padaryti kopija ir sportuokit i sveikata.
Atsakyti
vakar "Mamamia" sveikatingumo klubas nestukems dare toki pristatyma, ir pasakojo apie savo veikla, teko ir man sudalyvaut. Pas juos taip pat yra jogos treniruotes nestukems, ir sakyciau kad mane gan sudomino. Manau kiekvienai nestuke.gif reikalinga harmonija, atsipalaidavimas, o joga - puikiai atitinka smile.gif
Atsakyti
Pati dirbu jogos instruktore Kaune, ir nors laukiuosi, jogos būsimoms mamos nesiryžčiau vest, juk kiekvienos moters kūnas kitoks... Tam, kad galėtum prisiimti atsakomybę už du žmones, iš kurių vienas yra ypač pažeidžiamas, turi būti sukaupusi daug patirties, turėti tvirtas anatomijos ir nėštumo fiziologijos žinias, pagaliau sudalyvavus ne vienam seminare ta tema, perskaičius kalną literatūros, o po to ją asmeniškai išbandžius... Tam reikia ne vienerių metų darbo. Todėl prieš lankydamos užsiėmimus, pasidomėkite kur jūsų instruktorius sėmėsi patirties.
Kiekviena lankanti jogos užsiėmimus moteris, turi perspėti instruktorių, jei jos gyvenime įvyko toks svarbus pokytis kaip nėštumas. Ypač atsargios turime būti pačius pirmuosius 3 mėn, kai neatsargus judesys gali kainuoti mažą žmogutį... Po to, 4-6 mėn mankštintis galima aktyviau.
Būkit atsargios darydamos kvėpavimo pratimus - nėštumo metu netinka aktyvus kvėpavimo pratimai, kvėpavimo sulaikymas.
Pati, pirmus 3 mėnesius buvau labai atsargi... Dabar jau prasideda penktas mėnesiukas, tai darau viską drąsiai, tik kol kas nedarau pratimų pilvo presui, aišku vengiu stipraus pilvo tempimo, nespaudžiu pilvuko...
Atsakyti
Kai nesilaukiau mėgau jogą, kiek žinau joga labai tinka nėštumo metu. Šiuo metu darau po kelis pratimukus rekuomenduojamus nėščiosioms. Tačiau norėtūsi daugiau informacijos šia tema, gal kas žinote ką įdomaus, o gal net lankot jogos būrelį kokį nėščiosioms?
Atsakyti
Labai priklauso nuo to, kiek laiko lauki savo mažiuko.
Atsakyti
Aš taip pat kažkiek lankiau joga prieš nėštumą ir jo metu. Visų sudėtingesnių pratimų, kaip tempimai, rankų kėlimas ir pan. nedariau. Intuityviai jaučiu, ką galiu ir ko ne. Pas mus užsiėmimai vyko labai gražia forma, kiekvienas daro kiek gali ir ką nori, kai kuriuos pratimus paraleidžia. Manau, kad svarbu, kad instruktorius išmanytų, ko nagali daryti nėštukės.
Atsakyti
QUOTE(Monikac @ 2007 04 16, 10:29)
Kai nesilaukiau mėgau jogą, kiek žinau joga labai tinka nėštumo metu. Šiuo metu darau po kelis pratimukus rekuomenduojamus nėščiosioms. Tačiau norėtūsi daugiau informacijos šia tema, gal kas žinote ką įdomaus, o gal net lankot jogos būrelį kokį nėščiosioms?


as lankau jogos uzsiemimus ir esu labai patenkinta smile.gif
seip ir akusere sake, kad uzsiimancioms ta mankstele bei kvepavimu daug lengviau pagimdyt smile.gif
Atsakyti
klaipedoj ligonines g. labai faini jogos uzsiemimai vyksta nestukem smile.gif
Atsakyti