Įkraunama...
Įkraunama...

Lukrecija

Mums labai gražus vardas Lukrecija, sesuo laukiasi mergytės tai svarstom, o kaip gi gražiai pavadinti, kad nereiktų vardo sutrumpinti: Lukutė nelabai, o tai kaip kitaip?
Atsakyti
Tai jeigu vardas patinka, tai tai ir pavadinkite bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vakare.lt @ 2006 12 15, 17:37)
Mums labai gražus vardas Lukrecija, sesuo laukiasi mergytės tai svarstom, o kaip gi gražiai pavadinti, kad nereiktų vardo sutrumpinti: Lukutė nelabai, o tai kaip kitaip?

Mano pusseserės mergytė Lukrecija, tai kaip bepavadinsi, netrumpinant.. Ją visą laiką vos ne Lukute arba Luka šaukia... Kaži ar begalima dar kitaip pavadint.
Lukrečiuk... bet kažkaip neskamba cool.gif
Atsakyti
Lukryte mirksiukas.gif
Atsakyti
Jei vardas patinka,tai manau,maziausiai,turetu rupet,kaip vadint mazybiskai blink.gif
Atsakyti
Vyro draugas turi mergaitę Lukreciją. Nu kaip negražiai ją vadina doh.gif - Lukra.....
Atsakyti
QUOTE(vakare.lt @ 2006 12 15, 18:37)
Mums labai gražus vardas Lukrecija, sesuo laukiasi mergytės tai svarstom, o kaip gi gražiai pavadinti, kad nereiktų vardo sutrumpinti: Lukutė nelabai, o tai kaip kitaip?


o kodėl Lukutė negerai? g.gif man visai gerai skamba smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gude @ 2006 12 15, 20:17)
Vyro draugas turi mergaitę Lukreciją. Nu kaip negražiai ją vadina  doh.gif  - Lukra.....


Lukra tai nea schmoll.gif bet Lukryte gal unsure.gif nors irgi nelabai...
Atsakyti
QUOTE(vakare.lt @ 2006 12 15, 18:37)
Mums labai gražus vardas Lukrecija, sesuo laukiasi mergytės tai svarstom, o kaip gi gražiai pavadinti, kad nereiktų vardo sutrumpinti: Lukutė nelabai, o tai kaip kitaip?



Lukrecija man thumbup.gif vardas, tikrai lafa. šiaip norint trumpinti, galima Luka. bet kam trumpinti? mastau.gif mūsų šeimoje daug ilgavardžių, bet netrumpiname.
Atsakyti
as irgi nesuprantu o kam tie mazybiniai g.gif Lukrecija ir viskas,Luka nebent trumpint,jei kazkam norisi
Lukra,Lukryte kazkaip neskamba..
Vaikai meiliai vadint galima ir ne vardu smile.gif
Atsakyti
Lukra beee.gif nu jau taip tai jau tikrai netrumpinsim, geriau tada is kart dukra biggrin.gif O Lukryte ir Lukute pasirodo patys priimtiniausi, graziausi varijantai mirksiukas.gif
Atsakyti
Man tai visai grazus Lukrecija thumbup.gif taip ir pavadinciau biggrin.gif
Atsakyti