Įkraunama...
Įkraunama...

Gydytojai Anglijoje

Mes cia su daktarais vargstam verysad.gif Iki 3 men su dukryte buvau lietuvoj,jokiu problemu nebuvo.Reikia nueinu,paskiepija,pasveria,apziuri,pataria....na cia jau menuo,dukrytei gruodzio 17 keturi menesiai,bet daktarai tik karta buvo prieme.Ir tai,didziausia sloga,kosti,net vaistu neisrase.Siandien nuejom skiepuko,tai nezino kokia vakcina skiepyt,atkele 28 dienai.Man tai cia nesamone kazkokia.kvaili jie ar ka.Nejau man taip vienai cia,nes kiek zinau,tai visom mamom papuole geri daktarai,nesiskundzia.
Atsakyti
la,mano vaiku anglijoj gerai rupinasi,todel,kad gime jis cia.o jus atvaziavot is lietuvos,todel jie jusu nepriziuri,kaip savus.ir zinau ne viena toki atveji,kai moterys atvaziuoja su vaikais ir daktarai nerodo jokio demesio verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(orinta @ 2006 12 16, 10:29)
la,mano vaiku anglijoj gerai rupinasi,todel,kad gime jis cia.o jus atvaziavot is lietuvos,todel jie jusu nepriziuri,kaip savus.ir zinau ne viena toki atveji,kai moterys atvaziuoja su vaikais ir daktarai nerodo jokio demesio verysad.gif

jums pasiseke mirksiukas.gif
Atsakyti
na ir kas kad mes cia gimem? jokio normalaus apziurejimo ir vaistu ar vitaminu kai paprasciau, psake kam ju reikia ir liepe eiti medituoti man, kaip jums patinka? g.gif , opirmas gydytojas dar nescia budama vaiksciojau tai tikrai buvo labai zmogiskas ir fainas ta ne dabartinis schmoll.gif , be to ne is vieno zmogaus girdziu kad jie tik gyvuliams tinka galbut gydyti ir tai vargu ar pagydytu, o ne nugydytu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(inga-uk @ 2007 01 07, 23:12)
na ir kas kad mes cia gimem? jokio normalaus apziurejimo ir vaistu  ar vitaminu kai paprasciau, psake kam ju reikia ir liepe eiti medituoti man, kaip jums patinka? g.gif , opirmas gydytojas dar nescia budama vaiksciojau tai tikrai buvo labai zmogiskas ir fainas ta ne dabartinis schmoll.gif , be to ne is vieno zmogaus girdziu kad jie tik gyvuliams tinka galbut gydyti ir tai vargu ar pagydytu, o ne nugydytu verysad.gif

Tikrai kad taip.Liudna,kai i kitataucius ziuri kaip i kokius ..... verysad.gif Mes nuejom skiepuko tai net nepasiteiravo kaip mazyte ;(
Atsakyti
Paciai teko kuri laika dirbti Surgery Britanijoje, tai tikrai ne visi gydytojai profesionalus blink.gif daug kam israsydavo nauja doze stipriu vaistu, tik kad nuo galvos ligoniai nuliptu... g.gif
O mazu vaikuciu bendras patikrinimas buvo vykdomas paciame poliklinikos koridoriuje, kur laukia savo eiles ir visi kiti sergantys ir kitokie ligoniai... schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Europiete: 08 sausio 2007 - 02:54
Kad anglu medicinos sistema nera auksciausio lygio tai nera ko taip labai stebetis. Palyginkit populiacijos skaiciukus: mini Lietuvele ir toki Londona. Tai esmine priezastis. Lesu nepakanka. O gydytoju yra visokiu visur.
As anglu neginu, bet lietuviu sistemos irgi neliaupsinciau. Musu atveju daugiau nemaloniu patyrimu tevynainiu pusej. O nepatikusi GP galima l. paprastai pakeist. mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano dukryte irgi gime UK, tai visus skiepus laiku gauna, ir pakalbina gydytojai, ir pasiteirauja kaip ji. thumbup.gif As tai labaiu stebiuosi kaip jie neatsakingai ziuri i nestukes doh.gif Nors jau seniai buvau uzsiregistravus, gydytoja teikesi i namus ateiti apziurai tik vienuolikta savaite. Teko eiti kasdien i poliklinika, kad man pagaliau paskirtu gydytoja. Tai ta registratore pasake, ko as taip jaudinuosi, vaikas juk tik po 7 men gims doh.gif , O kai gydytojai pasakiau kad pilvo apacia skauda, tai sake, viskas tvarkoj, po poros men turetu praeiti, kai sakiau, kad greitai pavargstu, tai irgi tvarkoj. Nei magnio neisrase, nieko doh.gif schmoll.gif
Atsakyti
aš 32 savaičių gryžau į Lt gimdyti.vienai buvo baisu.kai ateini o juodas GP koją ant stalo užsikėlęs sako ko nori?skenavimo reikėdavo laukti kažkokiam pusrusį,kur žiemos metu durys atidarytos.10 svarų sumokėti už gydytojo leidimą skristi lėktuvu.ir daug daug visokių niuansų,kur atšoko fantazija tiesiogine ta žodžio prasme doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Džiordžita @ 2007 01 15, 20:29)
aš 32 savaičių gryžau į Lt gimdyti.vienai buvo baisu.kai ateini o  juodas GP koją ant stalo užsikėlęs sako ko nori?skenavimo reikėdavo laukti kažkokiam pusrusį,kur žiemos metu durys atidarytos.10  svarų sumokėti už gydytojo leidimą  skristi lėktuvu.ir daug daug visokių niuansų,kur atšoko fantazija tiesiogine ta žodžio prasme  doh.gif  doh.gif

Neturiu zodziu as apie tuos daktarus.Atrodo zmones esam,tai zmoniskai ir elkimes,bet deja.... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(orinta @ 2006 12 16, 09:29)
la,mano vaiku anglijoj gerai rupinasi,todel,kad gime jis cia.o jus atvaziavot is lietuvos,todel jie jusu nepriziuri,kaip savus.ir zinau ne viena toki atveji,kai moterys atvaziuoja su vaikais ir daktarai nerodo jokio demesio verysad.gif


Pasakei tikrai nesamone...is kur tie daktarai zino kur tavo vaikas gime???
Mano vienas LT kitas UK gime ir prieziura ta pati. Ir niekas neklausineja atejus kur tavo vaikai gime doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aistruole @ 2007 01 15, 20:48)
Pasakei tikrai nesamone...is kur tie daktarai zino kur tavo vaikas gime???
Mano vienas LT kitas UK gime ir prieziura ta pati. Ir niekas neklausineja atejus kur tavo vaikai gime      doh.gif

Tikra teisybe.Juk tikrai neklausia. g.gif
Atsakyti