Įkraunama...
Įkraunama...

Valgymo "manieros"

Sveikos,
Turim problemėle (bent jau aš taip manau). Mūsų 8 mėnesių kūdikis valgydamas daro nesąmones. Mane tai jau šiek tiek nervinti ima: purškia atgal koše, išsiteplioja visą veidą koše, ima domėtis viskuo aplinkui išskyrus valgį, griebia už pilno šaukštelio arba trenkia į jį, kad košė išlėktų, o galiausiai visiškai nusisuka nuo manęs ir ima griaužti kėdės atkalte. Jei per jėgą atsuku, tada parėkia ir kelis šaukštus normaliai suvalgo. Visaip bandžiau - nei išsimiegojimas, nei didelis alkis, nei košių skonio ir konsistensijos kaitaliojimas nepadeda. Pradžioje suvalgo truputį ir ima daryti visas tas nesąmones. Kas čia per protestas? Gal jis nori, kad tik savo pienu jį maitinčiau?(ką dar vis ir darau), bet juk jam jau reikia ir košę normaliai valgyt, o ne taip, kaip dabar - palesiojimai kažkokie...Šiaip, jei žinočiau, kad savaime liausis, nesisieločiau. Bet kai pagalvoju, kad jis taip ir užaugs išsidirbinėdamas, tai norisi kažkaip užbėgt už akių tam dalykui.
Patarkit, jei kas turit ką. Dėkui.
Atsakyti

musiskei taip pat 8 men, bet ji issidirbineja tik tuo met kai is jos "baiku" tetukas neistveres juoktis pradeda. o as stengiuosi i tai nekreipt demesio. dar duodu duonos plutele, nes ja be galo megsta. tai kai tik issizioja duonos, tai prikisu koses.
o rimciau tai nzn ka patart. gal kitos daugiau patirties turi.
sekmes.
o jau kai prades pats kudikis valgyt, tai bus dar visko
svarbiausia tau linkiu kantrybes smile.gif
Atsakyti
Mūsų mažasis iš pradžių tyreles, košeles valgė normaliai, o nuo 6,5 mėn irgi pradėjo išsidirbinėti. Jam bevalgant būtinai reikia pačiulpti savo soskiuką, tai kas tris šaukštelius vis ir kiša į burną. Jei bandai neduoti, tai verkia krokodilo ašaromis. Taip ir kariauju kol viena valgydinu. Lengviau kai būnam su vyru, tada jis rodo visokias grimasas, garsus, tai vaikis užsižiūrėjęs pavalgo normaliai. O kame čia reikalas, tai ir nežinau. g.gif Tikimės, kad kaip užėjo, taip ir praeis, tik norėtųsi, kad greičiau smile.gif
Atsakyti
la buvo ir mums panasiai, tai zaisdavom duodavau savo mazei paciai isidirbinet, o kol ji bandydavo ka ikist i burna per ta laika spedavau sauksteli idet su kose. paskui pastebejau jei valgom visi tada ir ji valgo normaliai. blink.gif pabandyk valgidint kada ir kiti seimos nariai valgo ,gal apetitas pakils.....

vat dabar maziukei 11 men tai valgom normaliai tik niekaip negalim isisedet ramiai, is kedutes lipa, reikia kazka turet rankoj ir dauzyt... jei pasodinu ant zemes tada reikia lipt man ant galvos ar sukinetis.......tai duodu paciai terliotis kada turiu laiko, paskui prausiames abi + virtuve...... bigsmile.gif

vat taip valgom smile.gif
Atsakyti
Labas
Na pas mus ta pati situacija. Gabrieliui jau 11 men.
valgo gerai, bet jau jei nesuziuresi tai ir sauksta atims ir lekste su maistu ismus is ranku doh.gif
Jeigu maista ne kosiu tipo tai duodu ir kad pats pasikrapstytu pavalgytu lotuliukas.gif
Stengiuosi kad rankos butu uzimtos tada i burnyte atsidaro ir nesisukioja
Atsakyti
oi ziuriu mano dukruze ne viena tokia. kad ramiai pasedetu ir suvalgytu kosyte nebuvo dar taip ax.gif tai as dazniausia ja psodinu i vaikstyne ir lakstau paskui su bliudeliu ir saukstu doh.gif , arba sulaukiam reklamos ir tada kreciu kose ir burnyte, na jai ir taip neiseina tai tada paleidziu koki nors cypianti speigianti grojanti ar siaip visokius kitokius garsus leidzianti zaisla, tada dar pavyksta suvalgyti kosytes. bet jai dazniausiai reik ikist rankytes i kose, tada mane isterliot, dar ir zaisla koki pagraust tuo paciu doh.gif . na zodziu valgymas yra baisiai sudetingas reikalas.... 4u.gif tikiuosi greit viskas baigsis ir ji valgyt padoriai....... ax.gif bet kada tai bus nezinia.... doh.gif
Atsakyti
Manoji mažulė purškia košę ar tyrelę nuo 5 mėn. doh.gif Pavargau ir tiesiog bijau valgymo. Ir kėdutė, ir ji pati ir, aišku, aš būname "pasipuošusios" koše. O kaip jai juokinga!!! Kaip tik valgymas - taip prasideda išsidirbinėjimai, giedojimai, spjaudymai, juokai,... verysad.gif Jau taip supykina! Bet pasižiūri į tą angelėlį, ir atrodo ją pačią vietoj košės suvalgytum... wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
na mūsų ši bėda nekankina (tfu tfu tfu), tik norėjau patarti, kad geriau nepratinti vaiko valgyti žaidžiant, ar žiūrint reklamas. suprantu, kad iš nevilties norisi griebtis bet ko, bet mūsų pažįstamų mergaitei jau 1,4 metukų ir be teletabių ji nevalgo blink.gif valgo tik prieš televizorių, žiūrint tą pačią vaizdajuostę doh.gif
Atsakyti
Na, turiu pasakyt, mes jau darom pazanga valgyme. Pakeiciau kelis dalykus: ivedziau griezta rezima, t.y. valgyti ir miegoti tuo paciu metu. Taip pat stengiuosi neleisti uzkandziauti: tarp valgymu turi buti apie 3-4 val. I lauka pradejau vest po 2 kartus i diena po 1-2 val. (Cia labai pravercia balkonas, tada vaikas ten miega). Stebuklas - vaikas eme valgyt greitai, bet normaliai, be issidirbinejimu. Suryja kose, o pries pat pabaiga prasideda seni triukai, taciau man jau dzin, nes kose tai suvalgyta thumbup.gif . Tikiuos, kad ir toliau mes busim tokie saunuoliai. smile.gif
Atsakyti
manoji tai valgo valgo o jau kai nenori akivaizdziai ispjauna ir dar toki garsa isleidzia veeee lotuliukas.gif
Atsakyti
Na musiske irgi paissidirbineja, kai tik pradedam valgyti dar nieko,nes buna alkana, bet jau kai ipusejam ir siek tiek ateina sotumas, tai prasideda doh.gif Bet kazkaip duodu knygute kietais lapais vartyti, pasakoju kas ten vyksta ir pavyksta suvalgyti, o jei nepavyksta vadinasi jau soti ir nebekisu. Nes negalima vaiku kisti per prievarta, poto is vis atsisakys valgyti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Elfukas @ 2006 12 17, 17:22)
Sveikos,
Turim problemėle (bent jau aš taip manau). Mūsų 8 mėnesių kūdikis valgydamas daro nesąmones. Mane tai jau šiek tiek nervinti ima: purškia atgal koše, išsiteplioja visą veidą koše, ima domėtis viskuo aplinkui išskyrus valgį, griebia už pilno šaukštelio arba trenkia į jį, kad košė išlėktų, o galiausiai visiškai nusisuka nuo manęs ir ima griaužti kėdės atkalte. Jei per jėgą atsuku, tada parėkia ir kelis šaukštus normaliai suvalgo. Visaip bandžiau - nei išsimiegojimas, nei didelis alkis, nei košių skonio ir konsistensijos kaitaliojimas nepadeda. Pradžioje suvalgo truputį ir ima daryti visas tas nesąmones. Kas čia per protestas? Gal jis nori, kad tik savo pienu jį maitinčiau?(ką dar vis ir darau), bet juk jam jau reikia ir košę normaliai valgyt, o ne taip, kaip dabar - palesiojimai kažkokie...Šiaip, jei žinočiau, kad savaime liausis, nesisieločiau. Bet kai pagalvoju, kad jis taip ir užaugs išsidirbinėdamas, tai norisi kažkaip užbėgt už akių tam dalykui.
Patarkit, jei kas turit ką. Dėkui.

oj uzuojauta..manoji elgiasi vienodai,skirtumas tik tas,kad,kai atsuku ir meginu maitinti vos ne per jega,tai taip isirekia,kad nei sauksto neikisi:ziaukcioja ir visaip tasosi,kad tik neprieiciau.as ir manau,kad tai savotiskas protestas,nes pieneli geria kuo sauniausiai ir musu mazoji isdykele.tikiuosi,kad tai praeis,bet baisu labai,nes svoris vos vos auga,o kita karta-dar ir krenta..
Atsakyti