Įkraunama...
Įkraunama...

Kas apmokėjo vestuves?

Apklausa: Kas apmokėjo vestuves (didžiąja dalį)? (935 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Kazkaip susimasciau, kad butu labai idomu suzinoti - kas tuos visus tukstancius sutaupo wink.gif
Atsakyti
Mes tai patys viskam susitaupem. Tevai tik pasiruose kazka uzkasti, isgerti islydint ir ideti siu dalyku vazinejimams... smile.gif Aciu jiems uz tai.

Kai uz jaunuosius moka tevai, mano nuomone, nera gerai, nes tada svente tau daro kiti ir negali nei kviesti, ka nori ar vien ka nori, nei svesti taip ar pasirinkti ta, ka pats nori.. Nes ne pats uz tai moki smile.gif Kas moka, tas diktuoja salygas.. Aisku, vieni atsizvelgia i jaunuju norus, kiti paiso savu...
Atsakyti
Na kadangi mums tu vestuviu tiksliau baliaus nereikejo, o mano tevams labai reikejo, juk pirma dukra teka, tai patys ir pasidare, o mes kaip sveciai pabuvom ir dar dovanu gavom kruva, bet cia jau manau mano tevu problema.

O seip manau, kad jei sumastet daryti vestuves tai patys ir susimokekit.
Atsakyti
QUOTE (daliuke @ 2004 10 28, 14:00)
Kai uz jaunuosius moka tevai, mano nuomone, nera gerai, nes tada svente tau daro kiti ir negali nei kviesti, ka nori ar vien ka nori, nei svesti taip ar pasirinkti ta, ka pats nori.. Nes ne pats uz tai moki smile.gif Kas moka, tas diktuoja salygas.. Aisku, vieni atsizvelgia i jaunuju norus, kiti paiso savu...

Nenoreciau su tavim daliuke sutikti . Uz musu visa vestuviu baliu mokejo musu abieju tevai, mes patys susimokejom tik uz rubus, sukuosenas ir t.t. nu kas su mumis susije. Vyro mama isvis tik atidave mano tevams pinigus ir nei trupucio nesikiso, ir pacia sventimo vieta pamate tik atvaziavus i baliu. O mano tevai viska organizavo, ieskojo fotografu, muzikantu, filmuotoju, vireju, vietos sventimui. Ir del kiekvieno is situ personazu skambindavo mums ir klausdavo ar mums tinka? Ar turim kokiu pageidavimu virejoms del meniu ir panasiai. Sakau del kiekvienos smulkmenos tardavosi su mumis. Juk mums daro svente, o ne kam kitam. Del sveciu irgi mes abu su vyru sudarinejom sarasus ir tik po to nusiuntem tevam. Vienu zodziu viskas buvo pagal mus. Dar pries visa pasiruosima, kai mes tik pasakem kad ruosiames tada ir tada tuoktis, mano mama paklause kokiu mes norim vestuviu, taigi mes ir papasakojom savo planus thumbup.gif Ir viskas buvo super thumbup.gif
Aisku cia dar priklauso nuo paciu zmoniu, buna juk tokiu kurie tipo as moku ir as darau pagal save, nieko panasaus bent jau pas mus tai tikrai nebuvio.
Taigi mokejo uz musu vestuves tevai - balius visas, abi puses po lygiai. Ir mes uz savo reikaliukus visus.
Na tiesa dar pirsliai mokejo santuoku rumuose ir baznycioj wub.gif
Atsakyti
NA mes savo baliu galima sakyti apmokejom patys (tik mano tevai biski dadejo). Taip norejome patys. biggrin.gif Tevai (ypac vyro) bande reguliuoti visas vestuves (sveciu sarasus, kadangi norejo susikviesti visa gimine) bet mes grieztai pasakem, kad baliu darom mes ir mes viska reguliuosim. wink.gif
Na mano mamyte tik iki paskutines dienos bande ipirsti man veliuma (baisiai jis man netiko), bet ir tai jai nepasisieke biggrin.gif .
Kadangi viska darem patys tai ir svente gavosi tokia, kokia norejome (tik visai nenorejome, kad antra masina sugestu pries isvaziuojant blink.gif ). Bet viskas baigesi gerai biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (vituly @ 2004 10 28, 15:18)
Nenoreciau su tavim daliuke sutikti . Uz musu visa vestuviu baliu mokejo musu abieju tevai, mes patys susimokejom tik uz rubus, sukuosenas ir t.t. nu kas su mumis susije. Vyro mama isvis tik atidave mano tevams pinigus ir nei trupucio nesikiso, ir pacia sventimo vieta pamate tik atvaziavus i baliu. O mano tevai viska organizavo, ieskojo fotografu, muzikantu, filmuotoju, vireju, vietos sventimui. Ir del kiekvieno is situ personazu skambindavo mums ir klausdavo ar mums tinka? Ar turim kokiu pageidavimu virejoms del meniu ir panasiai. Sakau del kiekvienos smulkmenos tardavosi su mumis. Juk mums daro svente, o ne kam kitam. Del sveciu irgi mes abu su vyru sudarinejom sarasus ir tik po to nusiuntem tevam. Vienu zodziu viskas buvo pagal mus. Dar pries visa pasiruosima, kai mes tik pasakem kad ruosiames tada ir tada tuoktis, mano mama paklause kokiu mes norim vestuviu, taigi mes ir papasakojom savo planus thumbup.gif Ir viskas buvo super thumbup.gif

Tai labai saunus tavo teveliai ir is tu, kurie atsizvelgia i jaunuju norus clap_1.gif ..
Na bet as turejau omeny ta blogaji varianta, kai tevai daro vestuves, ir sukviecia i jas didesne puse savo sveciu, kuriu kai kuriu jaunieji net nebuna mate.. sad.gif O tai, deja, gan daznai pasitaiko ir nelabai gali papriestaraut, kai ne patys moka.. dry.gif
Atsakyti
Mes jau turim susitaupe beveik visa suma reikalinga vestuvems iskelti, bet, manau, kad tevai neleis mums tu pinigeliu leisti. wub.gif Esu tikra 100%. O, kad jie mums vestuves iskels, tai tikrai nereiks, kad jos bus tokios, kokiu nores tevai. Juk svente darys mums. rolleyes.gif wub.gif
Atsakyti
Nesuprantu, negi jus dziaugiates tuo, kad tevai jums vestuves kelia? huh.gif Zinoma, buna, kad patys jaunieji neturi tokiu pinigu ir negali sutaupyti, bet, mano nuomone, kol pats nestovi ant koju, nereikia zenytis.. tongue.gif
O kai turi pakankamai pinigu, bet vis tiek tikiesi, kad tevai neleis ju vestuvems isleisti, tai man tikrai keistai atrodo.. g.gif Tai jei jie taip nori tevai prisideti, tegu tuos tukstancius jums dovanu padovanoja, o jus ir patys galit susimoketi uz viska.. Ar ne taip?
Gal as cia viena taip galvoju?

Mes su vyru jau pries kelis metus sakem, kai dar net nebuvo galimybiu tiek sutaupyti, kad vestuviu tevams kelti neleisim. O bus jos tokios, kokias mes sau galesim leisti kai jau tuoksimes...
Na, o gavos viskas po polnoi programe, pasidarem superines (mums superines, ne kokias prabangias) vestuves, o dovanu gavom ir kelione, ir dar kelis tukstancius, kad uzteko ir skaitmeniniam fotikui geram, ir keliones islaidom, visom lauktuvem ir dar liko..
Atsakyti


Pas mus tai visi susidejo-mes , mano tevai ir maniskio. O del sveciu-tai gavosi taip kad buvo visas jaunimas-nes jau is mano puses giminiu nelabai yra ka ir kviesti. Nors kvietem pakankamai daug bet daug kas atsisake. O is maniskio puses-kadangi tevai issiskyre-ir labai tarpusavi nesutaria, tai nekvietem giminiu isvis. Na aisku mano tevams daugiau pinigu isejo-nes mamai reikejo viska issidazyti susitvarkyti.... nors mano nuomone to daryti nereikejo...smile.gif)
bet tegu pasidziaugia... juk brolis neaisku kada zenysis-tas senbernis:)

PS. ir viska darem taip kaip mes norejom... tik aisku ne viskas gavosi.. bet cia jau butu filmas-komedija:)))
Atsakyti
QUOTE (daliuke @ 2004 10 28, 15:54)
Nesuprantu, negi jus dziaugiates tuo, kad tevai jums vestuves kelia? huh.gif Zinoma, buna, kad patys jaunieji neturi tokiu pinigu ir negali sutaupyti, bet, mano nuomone, kol pats nestovi ant koju, nereikia zenytis.. tongue.gif
O kai turi pakankamai pinigu, bet vis tiek tikiesi, kad tevai neleis ju vestuvems isleisti, tai man tikrai keistai atrodo.. g.gif

Esme ne tame, kad tikimes mes ar ne. Paprasciausiai, musu seimose taip yra priimta ir tiek. Ir nematau as cia nieko blogo. dry.gif
Atsakyti
QUOTE (Rusnytė @ 2004 10 28, 15:59)
QUOTE (daliuke @ 2004 10 28, 15:54)
Nesuprantu, negi jus dziaugiates tuo, kad tevai jums vestuves kelia?  huh.gif Zinoma, buna, kad patys jaunieji neturi tokiu pinigu ir negali sutaupyti, bet, mano nuomone, kol pats nestovi ant koju, nereikia zenytis..  tongue.gif
O kai turi pakankamai pinigu, bet vis tiek tikiesi, kad tevai neleis ju vestuvems isleisti, tai man tikrai keistai atrodo..  g.gif

Esme ne tame, kad tikimes mes ar ne. Paprasciausiai, musu seimose taip yra priimta ir tiek. Ir nematau as cia nieko blogo. dry.gif

as irgi nematau nieko blogo. Jei tevai gali, tai koks skirtumas? jei jie gali ir vestuves apmoket ir dar tiek pat padovonat, tai kodel gi ne? blink.gif
Atsakyti
QUOTE (Rusnytė @ 2004 10 28, 16:59)
Esme ne tame, kad tikimes mes ar ne. Paprasciausiai, musu seimose taip yra priimta ir tiek. Ir nematau as cia nieko blogo. dry.gif

Ir jums nekyla nors patiems susimoket uz didziaja dali?
Tai tokia logika vadovaujantis, nieko keisto butu, jei tevai ir gimtadieni savo vaikams organizuotu, viska supirktu, uz sale sumoketu, maista ir t.t., nesvarbu, kad tie vaikai jau pilnameciai ir patys uzsidirba, taip..? smile.gif Nors gal tai irgi butu savotiska dovana.. g.gif
Na, nzn, tiesiog skirtingos musu nuomones, tik nesupykite... wink.gif
Atsakyti