Įkraunama...
Įkraunama...

Dovana tėvams

Sveikos!Norėčiau jūsu paklausti ką novanoti tėvams?Nes man dar tik 12 metu.Bet aš noriu jiems atsidėkoti už jų dovanas man.
Atsakyti
na jei tavo kišenėje milijonai tada nupirk tėvams poilsinį kelialapį,
jei pinigėlių kiekis ribotas, tada juk gali tėvams suorganizuoti romantiška vakarienę, pati gaminti išmoksi.
Pvz mano mama labiausiai džiaugdavosi kai namus sutvarkydavau, papuošdavau, valgyt padarydavau, vonia prileisdavau burbulų ir leisdavau jai pailsėti.

juk svarbiausia dėmesys
Atsakyti
mes tai su broliu nupaišydavom patys atvirukus, dar tokį Kalėdų laikraštį pagamindavome. Ir nupirkdavom kokią dovanėlę, o paskui jau labai stengdavomės įpakuoti. Tai, pamenu, tokių metų esam dovanoję po puodelį, paskui kažkuriais metais pirkom po dantų šepetuką blush2.gif dar kažkada tiesiog sadainių padovanojom tongue.gif
Atsakyti
manau, nebūtina persistengti. geros saldainių dėžutės pilnai užteks - jie jausis nustebinti ir pamaloninti. na, nebent anksčiau dovanodavai labai vertingas dovanas, bet abejoju smile.gif jie apsidžiaugs jau vien dėl to, kad savo sutaupytus pinigėlius paskirsi jiems
Atsakyti
Mano tevai butu susinepatogine jei ka nors brangesnio tokio amziaus buciau dovanojus. Galima padovanot knyga, puodeli, lekstute, rasikli, akiniu dekla, uzrasu knygute, vazonine gele, numegzti servietele ar pan.
Atsakyti
tikrai reda2 persistengti neverta smile.gif gal vitaminu gali nuirkti, gal arbatos rinkini ir megstamiausia sokolada, mamai pvz. biriu produktu laikymo inda, arba rinkini tokiu indu, yra senukuose tokie stikliniai man paciai labai patiko, tai uosvienei padovanosiu siemet, ir reikalinga ir virtuve tokie indai papuostu, kur as pirkau tai vienas labai aukstas, kitas zemesnis ir trecias zemas, su mediniais dangteliais tokie, kaina 25 Lt sekmes tau 4u.gif man atrodo kad ir ka padovanosi teveliai tikrai apsidziaugs mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo labutis: 19 gruodžio 2006 - 22:43
Gali padovanoti abiems puodelius su savo foto mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai faina tu paneliuke,kad nori teveliams atsidekoti....noriu,kad ir mano dukra tokia butu...bet koks demesys jiems,jau nudziugins,bet kokia smulkmenele...Saunuole!
Atsakyti
mes vyro tevams padarem kalendoriu kitu metu,foto salone padaro is nuotraukos,ten gaunasi kaip atvirukas,bet dar yra ir kalendorius kartu,tai labai graziai gavosi su kaledine apranga pasipuoses anukelis A-4 formato dydzio lape,ir dar ireminau graziuose remeliuose,manau bus nustebinti ir tikrai apsidziaugs tokia dovana mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inguska26 @ 2006 12 20, 19:18)
mes vyro tevams padarem kalendoriu kitu metu,foto salone padaro is nuotraukos,ten gaunasi kaip atvirukas,bet dar yra ir kalendorius kartu,tai labai graziai gavosi su kaledine apranga pasipuoses anukelis A-4 formato dydzio lape,ir dar ireminau graziuose remeliuose,manau bus nustebinti ir tikrai apsidziaugs tokia dovana mirksiukas.gif

thumbup.gif Aš ir norėčiau tai padovanoti.Tik nežinia ar pas mus čia TOKIUS DALYKUS DARO. g.gif
Atsakyti


smagu kai vaikai nori nustebinti ir atsidekoti teveliams!
o turbut mamytes teisios, kad bet kokia maza smulkmenele tevelius pradziugins smile.gif
as kazkada dovanojau tevams savo piesinius, veliau savo dainas sukurtas.. vien tik demesys pakeres tavo tevelius mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kristukass @ 2006 12 20, 23:51)
thumbup.gif Aš ir norėčiau tai padovanoti.Tik nežinia ar pas mus čia TOKIUS DALYKUS DARO. g.gif

virtualus kalendorius
Rėmeliai nuotraukoms
Atsakyti