Įkraunama...
Įkraunama...

Gyd. Jūratė Žmuidzinaitė

Sveikos!

Gal yra gimdziusiu pas gyd. Zmuidzinaite VGN'e? Buciau dekinga uz atsiliepimus/komentarus.
Atsakyti
As gimdziau pas ja pries 5 men.Buvau nesitarus ir esu labai patenkinta jos darbu 4u.gif Aisku,tiek ten ir to darbo,kai pagimdziau per 2.5val. cool.gif ,bet vis tiek jokiu priekaistu neturiu thumbup.gif
Atsakyti
Jei neklystu tai ši gydytoja mane apžiūrinėjo priemime.
Ačiū Dievui, kad jos pamaina baigėsi dar prieš man pradedant "rimtai" gimdyti ir apžiūrinėjo ji mane tik du kartus.
Nu tokio grūbumo apžiūros dar neteko patirti per visą gyvenimą. Lyg kas būtų trys pagalius įkišęs doh.gif Po jos žiūrėjo Razumas, tai kaip žemė ir dangus... nepalyginimi pojūčiai.
Žodžiu man apie ją susidarė nekokia nuomonė, nors kas gimdė pas ją (palatos kaimynė) sako kad visai lyg ir nieko.

Atsakyti
as pas ja gimdziau. bet kadangi buvo tartasi is anksto... tai atitinkama ir prieziura, kuria buvau patenkinta. gimdymas buvo komplikuotas, teko daryti cezario operacija, o ji laiku prieme teisinga sprendima ir turim sveika sunu smile.gif
Atsakyti
man irgi idomi nuomone apie ja - kaip ir rekomendavo ja, bet kazkaip nedaug ziuriu atsiliepimu ... kai pagimdysiu - butinai parasysiu smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eladija @ 2007 07 31, 16:40)
man irgi idomi nuomone apie ja - kaip ir rekomendavo ja, bet kazkaip nedaug ziuriu atsiliepimu ... kai pagimdysiu - butinai parasysiu smile.gif 4u.gif


Na ir kaip? Idomu butu sulaukti atsiliepimu smile.gif) As irgi planuoju pas ja gimdyti, siaip moteris man labai patinka. Saunuole tokia, juolab kad man ir siaip emocine bukle labai nestabili.Tai ji man randa tinkamu zodziu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lori: 06 lapkričio 2007 - 13:43
g.gif galvoju jei jau butu labai blogo ka pasakyti, tai jau pasakytu..
tachiau jei butu ka labai gero pasakyti, tai irgi pagirtu...o chia..tiek laiko jokiu atsiliepimu g.gif
Atsakyti
Sveikos, as gimdziau pas ja pries 10men. Nebuvau isanksto susitarusi, negaliu pasakyti apie ja nieko blogo ir gero g.gif Ji retai uzsukdavo i gimdymo palata dazniau pati akusere. O kai prasidejo gimdymas salia pastovejo ir tiek. Pagimdziau su plysimais stipriais, tada daktare pasikviete dar savo kolege, kad padetu susiuti mane. Taip supratau, kad ji mazai zino, istisai klausinejo kitos gydytojos, kaip susiuti blink.gif
Atsakyti
QUOTE(tigra_111 @ 2007 11 17, 13:14)
Sveikos, as gimdziau pas ja pries 10men. Nebuvau isanksto susitarusi, negaliu pasakyti apie ja nieko blogo ir gero g.gif Ji retai uzsukdavo i gimdymo palata dazniau pati akusere. O kai prasidejo gimdymas salia pastovejo ir tiek.  Pagimdziau su plysimais stipriais, tada daktare pasikviete dar savo kolege, kad padetu susiuti mane. Taip supratau, kad ji mazai zino, istisai klausinejo kitos gydytojos, kaip susiuti blink.gif

Oi ..... g.gif As planuoju pas ja gimdyti nestuke.gif Na, tikiuosi viskasbusgerai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lori @ 2007 11 18, 20:32)
Oi .....  g.gif As planuoju pas ja gimdyti  nestuke.gif Na, tikiuosi viskasbusgerai  ax.gif


Na jeigu tu tareisi pas ja tai manau viskas bus gerai :4u:Gal man tai buvo, kad nebuvau susitarus g.gif Man siaip sklandziai viskas praejo, uztai dabar turiu nuostabia dukryte biggrin.gif
Papildyta:
Beje sekmes 4u.gif sulaukant savo stebukliuko 2.gif
Atsakyti
Na va, as vis klausinejau, vis nerimavau, o dabar jau ir pati galiu pasakyti savo nuomone apie shia daktare smile.gif
Gimdzhiau pas ja BAK'e, taip pat ji prizhiurejo paskutiniom neshtumo savaitem. Man visai patiko jos priehiura, tad i gimdyma atvazhiavau kad ir su didzhiausias skausmais jau bet su geru nusiteikimu ir pasitikelimu ja, tas man buvo svarbiausia thumbup.gif
Ir visai neapsirikau. Viskas praejo profesionaliai, neleido perdaug ishvargti ir stipriai suplyshti (tik keleta siuliu, kurias beja susiuvo pati ir jos jau baigineja grazhiai sugyti). kai reikejo buvo shvelni, kai reikejo pasakydavo ka daryti griezhtai.
Apie Jurate tik geri prisiminimai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Natukas @ 2007 12 03, 16:59)
Na va, as vis klausinejau, vis nerimavau, o dabar jau ir pati galiu pasakyti savo nuomone apie shia daktare  smile.gif
Gimdzhiau pas ja BAK'e, taip pat ji prizhiurejo paskutiniom neshtumo savaitem. Man visai patiko jos priehiura, tad i gimdyma atvazhiavau kad ir su didzhiausias skausmais jau bet su geru nusiteikimu ir pasitikelimu ja, tas man buvo svarbiausia  thumbup.gif
Ir visai neapsirikau. Viskas praejo profesionaliai, neleido perdaug ishvargti ir stipriai suplyshti (tik keleta siuliu, kurias beja susiuvo pati ir jos jau baigineja grazhiai sugyti). kai reikejo buvo shvelni, kai reikejo pasakydavo ka daryti griezhtai.
Apie Jurate tik geri prisiminimai  thumbup.gif


LAbukas, norejau pasitarti apie kainytes, bet niekur neradau kur asmeniniu zinuciu vieta doh.gif
Atsakyti