Įkraunama...
Įkraunama...

Ispanų kalbos kursai

Norėčiau lankyti intensyvius ispanų kalbos kursus, tik nežinau, ką pasirinkti: KALBA, EUROLINGUA, SOROS, EUROKNYGA, ILS...?? gal turite patirties?
Atsakyti
O tu neziurejai Vilniaus universitete Uzsienio kalbu instituto organizuojamus kursus. Anksciau lankiau ispanu ten , tai suepr buvo. Tiek kainos priimtinumas, tiek ir patys destymo metodai. Berods 400Lt. buvo uz 3menesius. Nu labai jau neprisimenu, nes ir senokai buvo. Galetum pasidometi. smile.gif
Atsakyti
o ka nors apie IDIOMA kursus girdejot?
Atsakyti
QUOTE(Sapfo @ 2006 12 27, 20:39)
o ka nors apie IDIOMA kursus girdejot?

as uzsirasiau nuo pirmadienio smile.gif
siaip pasidomejus visais ir palyginus, man sitie pasirode geriausi g.gif veliau galesiu papasakoti 4u.gif
Atsakyti
Sveikos!

As mokiausi ir dar vis tebesimokau VU kursuose. Pirma semestra buvo visai nieko, bet kuo toliau, tuo labiau nepatinka destytoja, nes labai jau atvirai ji demonstruoja savo simpatijas ar antipatijas besimokantiems. Jei jai nepatinkantis zmogus ko nors paklausia, daznai atsakymo taip ir nesulaukia... O jei klausia tas, kam ji jaucia simpatija, atsakymo laukti ilgai netenka. Mano nuomone, destytojai savo simpatijas ir antipatijas turetu palikti namuose...
Atsakyti
QUOTE(Stella0605 @ 2007 01 10, 15:48)
Sveikos!

As mokiausi ir dar vis tebesimokau VU kursuose. Pirma semestra buvo visai nieko, bet kuo toliau, tuo labiau nepatinka destytoja, nes labai jau atvirai ji demonstruoja savo simpatijas ar antipatijas besimokantiems. Jei jai nepatinkantis zmogus ko nors paklausia, daznai atsakymo taip ir nesulaukia... O jei klausia tas, kam ji jaucia simpatija, atsakymo laukti ilgai netenka. Mano nuomone, destytojai savo simpatijas ir antipatijas turetu palikti namuose...

drinks_cheers.gif
cia ne tik tavo tokia nuomone
manyciau destytojas turetu moketi demesi skirstyti visiems po lygiai g.gif
Atsakyti
4u.gif kaškada esu lankiusi ispanų k. kursus "žinijos draugijoje" Vilniaus g., Vilniuje.
Geri kursai buvo ir labai fainas destytojas Arunas artai Arturas (pavardes deja nepamenu), viresnio amziaus toks, poliglotas; anais laikais (pries kokius 6-8 metus) jis dar muzikoj akademijoj kitu kalbu moke. Gal kam teko girdet? gal kur desto jis dar?

Atsakyti
kankiau pas toki ispana, kuris dabar gyvena Lietuvoje Alfonso . tai puikus destytojas, programa pats paruoses pagal tai, kokie sunkumai lietuviams mkantis ispanu, kur lietuviai daugiausiai klaidu daro ir pan. turejau laimes laimeti kursus Ispanijoje savaite ten mokiausi ir supratau, kad vis delto Alfonso buvo labai geras mkytojas.Tik kiek zinau jis dabar isdesto iki 5 lygio ir auksciau neberuosia, nes nebeturi laiko tiek aprepti vienas ir aukstesnius lygius eprduoda kolegai...gaila..bet siaip rekomenduociau
Atsakyti
gal zinote kokiu puslapiu kad ispanu kalba butu galima mokintis internetu
Atsakyti
aš pernai lankiau ispanų k. kursus LINGUAPERFECTA kalbų mokykloj - nu labai patiko smile.gif Dėsto ispanas Pedro - simpatiškas mokytojas tongue.gif http://linguaperfecta.lt/
Atsakyti
Merginos, o gal kuri noretu mokytis ispanu kalbos kartu su manim pas gera destytoja privaciai? Kainuotu po 30lt uz pamoka (1.5 val). Galetumem eiti karta per savaite. Jei noretumet, rasykit man i az smile.gif . Beje, ispanu kalbos pries tai niekur nesimokiau, taigi busiu pradedancioji.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kalifornija: 23 vasario 2007 - 18:28
QUOTE(tindi @ 2007 02 20, 22:07)
gal zinote kokiu puslapiu kad ispanu kalba butu galima mokintis internetu



Sveikute. Taip, zinau kur galima mokytis internetu, pati greitu laiku pradesiu, nes rudeni isvykstu gyvent, tai turiu greit nors truputuka pramokt, atsiusiu i az, bet ten kursus reikia nusipirkti, metams pamokos internetu, laikas kada tau patogu, spartumas irgi tik nuo taves priklauso, diktantus galesi rasyti, pasitikrinti, zodziu thumbup.gif

P.S. Kalifornija, jau pradejai lankyti? Sakai karta i savaite... g.gif Gal ir nieko butu, man skubiai reik ismokt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lineta22: 17 kovo 2007 - 12:30