Įkraunama...
Įkraunama...

Kada keičiasi akių spalva?

Kada paruduoja akytės? Aš rudakė, vyras mėlynakis, o mažoji kol kas labai mėlynom akim. Jai 2,5mėn. Tai ar galiu jau džiaugtis?
Atsakyti
na pas mane tokia pat situacija,tik maniskiui jau 3,5 men ir jis melynom akytem.visi aplink sako,kad bus rudos,bet tikiuosi,jog melynos:)na,ziurint koks genas stipresnis,taip ir bus.pvz mano pacios iki 5 menesiu buvo melynos,o po to pasidare rudos,kaip senelio,nes mamos zalios o tecio melynos:)zodziu,niekada negali nuspeti,tik tiketis,man atrodo smile.gif
Atsakyti
Manau dar gali visaip buti rolleyes.gif , nes mums 2 metukai, o akytes dar ir dabar tamseja wink.gif Metuku buvo melynos o dabar jau sviesios rudos smile.gif

Bet man rudos labai grazu... kaip tecio thumbup.gif
Atsakyti
Analogiška situacija: aš rudaakė, mano vyras mėlynakis. Dukra gimė mėlynomis akimis ir juodais plaukučiais. Tiksliai jau ne pamenu, bet maždaug pusmečio vaikučiui pastebėjau pilkėjančias akutes. Spalva keitėsi lėtai, bet rudos akys įsivyravo maždaug baigiantis tretiesiems gyvenimo metams. Prieš tai buvo ir pilkos, ir smėlinės, ir chameleoninės (t.y. spalva tarsi priklausė nuo drabužių, kuriais aprengtavome vaiką). Dabar mano penkiametė dukra yra rudaakė ir geltonplaukė.
Atsakyti
o musiskes rodos jau dabar ruduoja. tik krasteliai melyni liko wink.gif
Atsakyti
aš irgi rudaakė, tačiau vaikai visi mėlynakiai biggrin.gif . Gal pas mažylę dar paruduos?
Atsakyti
QUOTE (ma @ 2004 10 29, 08:17)
o musiskes rodos jau dabar ruduoja. tik krasteliai melyni liko wink.gif

Mano mažylės taip pat akyčių spalva keičiasi g.gif . Atrodo, kad bus į mamytę - žaliaakė wink.gif .
Atsakyti
Mums 4 menesiai irgi laukiame ar paruduos. Kazkur skaiciau kad akiu spalva keiciasi apie 6-8 menesi. Ziuresime kaip bus.
Atsakyti
akytes spalva pakeicia iki sesiu menesiu, kai jau tiek sueis galesi inuska dziaugtis thumbup.gif
Atsakyti
Vadinasi, reik dar laukt vacation1.gif nors aš kažkaip galvoju, kad vyresniajai akys gal grait parudavo g.gif per kelis mėn- kalėdų nuotraukose, kur jai 3 mėn tikrai rudakė. Ot žiopla, nieko neatsimenu cool.gif
Atsakyti
Dziugu, kad dar yra laiko laukti. Gal ir spes pasikeisti.
Atsakyti
QUOTE (inuska @ 2004 10 30, 21:44)
Mums 4 menesiai irgi laukiame ar paruduos. Kazkur skaiciau kad akiu spalva keiciasi apie 6-8 menesi. Ziuresime kaip bus.

Mums panašiai: jau vaikui 4 su puse mėnėsio, o akytės vis dar mėlynos clap.gif . Labai norėčiau, kad tokios ir išliktų thumbup.gif , tai nors ką mano 2.gif paveldėtų, o tai ir taip visas į tėvelį wink.gif . Niu palauksim, pamatysim rolleyes.gif ...
Atsakyti