Įkraunama...
Įkraunama...

Žvaigždelė Sandrutė

Is anksto atsiprasau uz padrikas mintis nes viena akim ziurejau kita akim vaika migdziau ir pati pusiau mieganti buvau unsure.gif Tai nelabai ka prisimenu tik prabegom nuoyrupas tokias:
Vakar per zinias rode epizoda kaip Sandrute (toks jos vardas) ir jos mama gavo garbes statulele kaip jos gydosi nuo vezio nes jai auglys galvoje ir ji jau netekusi regejimo dabar sunkiai keliasi is lovos... Paguldzius i ligonine is ju reikalavo uz tyrimus susimoket ir t.t. Kiek maciau mamyte viena augina dukra butukas apleistas ir buvo nurodyta saskaitos nr hansa banke.GAL KAS MATET VAKAR PER ZINIAS? Mane ziauriai sugraudino si istorija unsure.gif galima nors kazkiek padeti tai mergytei ir jos mamai rolleyes.gif
Atsakyti
Šiandien per TV3 žinias vėl rodė Sandrutę, nes labai daug žmonių skambino, teiravosi, kur pervest pinigus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamulia: 07 gruodžio 2004 - 22:32
Dešimties metukų Sandra kovoja su smegenų vėžiu. Šiuo metu jos su mama gyvena ant skurdo ribos.
Mergaitei trūksta slaugos priemonių, vitaminų. Kaip supratau, joms reikia VISKO.

Nežinau, kur jos gyvena, bet gal galėtumėm ką nors suorganizuot. Ką nors kas pradžiugintų šią labai drąsią ir protingą mergaitę.

Na, o pinigėlius jūs galite pervesti pinigus į „Hansabanko” sąskaitą nr. LT 247300010013068434 (Daliai Strazdauskaitei).

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamulia: 03 lapkričio 2004 - 00:26
gal kas zino kur rasti daugiau informacijos apie Sandrute? kur ji gyvena,kokiam mieste? gal imanoma gaut mamos telefona?
Atsakyti
Man atrodo, reik skambint į TV3 g.gif
Atsakyti
Uzgeso siandien SANDRUTE heart.gif sad.gif stiprybes jos Mamytei! heart.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sfinxute: 06 gruodžio 2004 - 18:28
heart.gif Didelės stiprybės Sandrutės Mamytei heart.gif Begalinė užuojauta heart.gif
Atsakyti
mad.gif per zinias isgirdau tai labai nuliudino ... verkiau , negera heart.gif pasakyta fraze istrigo - mire su sypsena veide tikedama , kad isgis sad.gif
Atsakyti
wub.gif Sandrute wub.gif
Atsakyti
heart.gif heart.gif heart.gif
Atsakyti
labai liudnos zinios vakar buvo...net pati Aurelija graudenosi...stiprybes tai seimai...
ir vis del to,as noriu tiketi,kad Sandrutei taip geriau...man tox tikejimas atsirado po vienos meraites (mano tevu pazistamu dukros) zodziu:"jus neliudekit,kai as numirsiu. man ten bus tikrai gerai! man nieko nebeskaudes,as galesiu vaikscioti! nors as labai noriu gyventi cia,bet ir ten man bus gerai-as jus stebesiu ir jums padesiu,jei bus sunku" taip ta mergaite pasake savo tevams...nuo vezio ji mire,kai jai buvo12
Atsakyti
Siandiena visas miestelis islydejo mergaite i paskutine kelione wub.gif . Visa mokykla stovejo garbes sargyboje iki pat baznycios. Ir baltas karstelis... Gaila, kad gyvenimas nebuvo toks pat baltas... heart.gif
Atsakyti